0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde (587 puan) tarafından

*Evet güzel anneler ve anne adayları sorum yukarıda, eşiniz ev işlerinde size yardımcı olur mu? Benim eşim Allah ondan razı olsun gebe olsamda olmasamda yardım eder o olmazsa ne yapardım bilmiyorum Allah ondan razı olsun inşallah ya sizde durumlar nasıl*:angel:<3

34 Cevaplar

0 oy
(1,030 puan) tarafından
Hasta olduğumda ufak tefek yardımcı olur. Temizlik yapıyorum. Hamileyim 24 haftalık. Salonun duvarları fırçalanıp silinecek dedim o fırçaladı ben mopla sildim. Allah razı olsun bahçe işleri odun kömür halleder. Çocuğu gezdirir ben işlerimi yapana kadar. Daha ne isterim
(587 puan) tarafından
Maşallah Rabb'im daim etsin inşallah
-Reklam-
0 oy
(372 puan) tarafından
Eder benim minnoşum
(587 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(800 puan) tarafından
Evet eder oğlum çok hareketli süpürge bile zor yapıyorum bugün baktım kalmış camları siliyor sonra yatak odasını  ve balkonu temizledi ütüyü hep eşim yapar bende çalıştığım için evlendiğimizden beri hep beraber yaparız işleri 
(587 puan) tarafından
Ne güzel destek olması Rabb'im huzurunuzu daim etsin inşallah canısı
(800 puan) tarafından
Amınn inşallah
0 oy
(10,842 puan) tarafından
Eder yarın misafirim var ben mutfaktaydım evi süpürdü sildi sağ olsun Allah yokluğunu göstermesin her şeyim o benşm
(587 puan) tarafından
Amin amin amin kardeşim
0 oy
(1,213 puan) tarafından
Arada kızımı alıp kaynanam a götürmek dışında hiç biseye elini sürmez   
(587 puan) tarafından
Sen ondan yardım etmesini istedin mi canısı
0 oy
(1,417 puan) tarafından

Normalde yapmaz canım. Hamileligimin son haftaları şu an ben süpürünce o siliyor. Bir de Allah var bazen hasta oldu mu yemegi o yapar, bazen canı istediği için yapar etrafı dağıtsa da eli lezzetlidir Sağ olsun. Bebek dogunca belli olur daha çok:D

(587 puan) tarafından
Hadi hep öyle devam eder inşallah canısı
(1,417 puan) tarafından
Amin amin canım
0 oy
tarafından

Çok şükür her işi yapar benim esim. Başına da örtü bağlar iş yaparken  :D

(587 puan) tarafından
Ahaha ciddi misin
0 oy
(364 puan) tarafından
benimki yapar boya yapiyoruz evlere herşeyi kendi yapıyor sağolsun yerlere kadar sildi perdeleri taktı herşeyi yerleştirdi yerine yapar yanı Allah razı olsun ♥️ ♥️ ♥️ 
(587 puan) tarafından
Rabb'im daim etsin mutluluğunuzu inşallah
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Sıkıştığımi görürse aklına eserse üstten süpürür çöp varsa Atar makine bosaltiyorsam çok çok nadir o da yardım eder. Sayılı diyim kısaca 
(587 puan) tarafından
O da iyi bence canısı
0 oy
(779 puan) tarafından
yani yapıyo da mızmızlanıyor.hamileliğimde nerdeysd pek yardım etmedi.yani hep söylemdm gerekiyor söyleyincr yapıyo.her zaman her zaman da nasıl söyleyim hala da öyle komutla çalışıyor.genede benim gibi yapmıyo hemen bitirmek için baştan savma yapıyo.Hem çocuk hem ev işleri yetişemiyorum bugün bunaldım ağladım evi süpürdü ama süpürülmüş gibi de değil valla pek bebekle de işim varsa ilgileniyo seviyo geri. bana bırakıyo ağlayınca da verip kaçıyo annesini istiyo emmek istiyo vs diye.çalışmıyorum diye hiçbir şeye elini sürmüyo.evlenmeden önce benden iyi temizlil yspıyodu yemek yapıyodu kendi kaldıpı lojmanda.Hamileliğimde son ay yatmam gerekti öğlen oluyodu daha kahvaltı hazırlayacaktı da yiyecektim yani, bu yüzden bilr açlıktan yapamamktan ağladığım oldu.Uyandırıp bin bir kahırla mutfağa gitti.İkinci çocuk dediği zaman aman aman istemiyorum diyorum
(587 puan) tarafından
Sinirimi bozdu haa bu adam bide ikincisini istemiş hele bak yaa
0 oy
(2,566 puan) tarafından
Yaaaa hem de nasil (keske kendi ses tonumla okuma yapilabilsee)) kapar kaldirir 
(587 puan) tarafından
Yardım ediyorsa ne mutlu sana canısı
(2,566 puan) tarafından
Nerede ortaligi dagitmasim cene yapmasim yeter bana
(587 puan) tarafından
Hee anladım
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Valla hastalik hamilelik durumlarında Allah razi olsun herşeyi yapar. Zor bir hamilelik geçirmiştim dokuz ay boyunca bütün ev işleri yemek yapma ona aitti. Ama bı sağlık durumum yoksa ev işine el atmiyor malesef sadece arada mutfağa girer yiyecek biseyler yapar o da kendi yaptığı seyleri çok beğenir övünür bende daha gazliyorum off çok lezzetli diye işime yarıyor bazen :D ☺️ seninkine maşallah diyelim canım :))
(587 puan) tarafından
Ahahahah gaz vermek iyiymiş bak bende onu eşime yaparım:)) bide Allah razı olsun güzellik
0 oy
(87 puan) tarafından
Adam çayına şeker atmadım diye kızıyor önemsemiyormuşum ev işi ölse yapmaz
(587 puan) tarafından
Kafasına ataydin şekeri
0 oy
(168 puan) tarafından
Yapma dediğimi yapar, yap dediğimi yapmaz 
(587 puan) tarafından
İyi mi kötü mü bu :)
(168 puan) tarafından
Kötü bence ya sinir oluyorum