0 oy
638 göst.
Aile kategorisinde (360 puan) tarafından
Gerizekalı sürekli kizim bir hata yaptığı zaman kızıma ananı skrm Pç orspu khpe fln söylüyor kaç kez dedi bişey demedim ama patlamak üzereyim 

33 Cevaplar

+5 oy
(2,312 puan) tarafından

Gerçekten susa biliyormusun helal olsun ben şimdi saçını başını yolmustum babam 1 kere küfür etti evimdim kovdum 2 yıl oldu konuşmuyorum çocuklarım benim kırmızı çizgim 

-Reklam-
+1 oy
(8,346 puan) tarafından
Tövbeler olsun .Ne yapardım.ben bile bilmiorum uslupsuz terbiyesiz kadin
(360 puan) tarafından
Çok terbiyesiz yaa ben hayatımda böyle bir kadın ne gördüm ne tanıdım babası annesi abileri kız kardeşleri felan çok normal karşılıyor yaptıklarını anlamıyorum yani
(8,346 puan) tarafından
Güzelce konuş anlamazsa daha güzel konuş sen anladin
+1 oy
(3,421 puan) tarafından
Yok artik yuh yani .edepsiz terbiyesiz ya ben saçlarını yolup eline verirdim valla.esime de söylerdim böyle böyle dediğini .
+1 oy
(636 puan) tarafından
Valla benim kızıma bir defa deseydi ağzını topla o ne öyle derdim bı daha da muhatap olmazdım sen iyi dayanmışsin
+1 oy
(1,505 puan) tarafından
Terbiyesiz eşime derdim cocuga neler diyor bu diye 
+1 oy
(120,784 puan) tarafından
patlamadiysan iyi ilj demesinde ben onu skrdim
tarafından
Bravoo:)) valla helal
+1 oy
(3,490 puan) tarafından
Benim cocuguma boyle dicek bende susucam. Pardon da sen s.alak misin kardesim. Onu ibreti alem icin tum ailesinin komsularinin onunde evire cevire doverdim.
(360 puan) tarafından
Bu .arada s.alak sensin dövdüm arsız insan arsizdir
(360 puan) tarafından
Hakaret etmeden yorum yapabilirsin
(3,088 puan) tarafından
Ya Allah aşkına şimdi elif sala.k mısın dedi sana
Ona takıldın ama çocuğuna boy boy hakaret küfür etmiş gorumceye takılmadın bu kadar
Pess
Madem dövdun onu başta postta yaz  ki millet anlasın
(3,490 puan) tarafından
Yaprak dokumu, agzin bal yesin :) Ayrica ben s.alak demedim sen oyle misin de susuyosun anlaminda kinaye sorusu sordum. Bana otene kadar namusuna kadar laf eden gorumcene konus. Burda bos atar yapma.
(3,088 puan) tarafından
Anladım canım benim
Evet el kadar çocuğuna küfür etsin ona bu kadar takılma
Ama sana takılsın
Klavye delikanlısı işte
(360 puan) tarafından
Girumcemi dövdüm sen merak etme daha önceki postları ma bakarsan anlarsın burda böyle konuşmazsin kinayeli
(3,088 puan) tarafından
Ya ben kinayeli konuşmuyorum
Hani dövdüm diyorsun tamam olabilir
Yalan demiyorum buna
Demek ki görümcen az dayak yemiş
Sen bir oklavayi al öyle döv
Baktın olmuyor cinnet geçir
(3,490 puan) tarafından
Hayat dovduysen ne curetle diyo hala ben anlayamadim acikcasi. Bisey demedim sustum diyosun sonra dovdum diyosun bi degisik. Dovduysen bi daha dov neden cocuguna hakaret etsin ki
(360 puan) tarafından
Yaa aynı ne yaparsan yap değişmiyor arsız insan değişebilir mi sence
(360 puan) tarafından
Kadın benden yaşça büyük zatten çok büyük kavga ettik kızımın kafasına vurdu diye saç başa girdik laf soktum anlamıyor uyardım annesiyle babasıyla eşimle konuştum anlamıyor arsız bugün ağzının payını yapıştırdım büyük neyse küçükte onu uyguluyor dedim onayladı utanmıyor ki.ne yapacağımı şaşırdım bende
(3,490 puan) tarafından
Oyle anlatsana kendini pasif gibi anlatmissin bizde oyle sandik.
(3,088 puan) tarafından
Şikayet edebilirsin
Git karakola
De benim çocuğuma ağza alınmayacak hakaret küfür ediyor tacizi var de kat anam kat
Evet aynı evde siniz ama uzaklaştırma istiyorum de ne bileyim
Birde kanun yoluyla savaş
(360 puan) tarafından
Bence sende çok güzel konuşmuyorsun yani seninde biraz konusmalrinda sorun var yazdığım zamn sinirliydim ifade edememiş olabilirim bu pasiflik değildir
(3,490 puan) tarafından
:D valla ben senin yerine sinirlendim kucucuk cocuga demesine hakli olarak kusura bkma ben ne blym dovdugunu :D Yaprak dokumunun dedigi gibi git sikayet et ya da bi dha olursa sni sikayet edicem dava acicam diye tehdit et. Yani pis insanla ugrasmak zor.
(3,088 puan) tarafından
Aynen
Madem dövmüş akillanmadi
Mahalleye rezil etsin polisi çağırıp
(360 puan) tarafından
İşte zor arsız kız kimsede onun yaptığı hicbirseye karışmıyor kızamıyorlar sen yanlış yapıyorsun diyemiyorlar anne babası bile ay bekardir günahtır bekarsa evlensin ne yapayım ben karşı cikiyirum boyun etmiyorum diye sevmiyorlar beni
(3,490 puan) tarafından
Ay ne alaka kizin yaniyosa ver birine de o zaman :D bazi aileleri anlamak coook zor.
(360 puan) tarafından
Evlenmiyor işte niye evlensin ki rahat babasının maaşı elinde eve alışveriş onun elinde rahat yani niye gidip kocanın himayesi altına girsin ki
+1 oy
tarafından
Görümcem asla öyle kelimeler diyemez ama dersede sende mi öylesin nerden bildin çocuğumun öyle olduğunu ben hiç öyle olduğunu düşünmüyorum derdim 
+1 oy
(15,256 puan) tarafından
Yemin ediyorum katil olurum. Ettiği küfürün bana gelmesini geçtim benim çocuğuma küfür edecek cesareti olacak yolarim onu kimse alamaz elimden 
+1 oy
(2,195 puan) tarafından
Benim cociğuma öyle diycekte evde kapı dışarı edetim
0 oy
(2,955 puan) tarafından
Cidden bu lafları duyup susuyor musunuz en basiti p.c ne demek tek çocuğunuz değil laf size de deyiyor farkında msiniz  

siz ne dersiniz diye soruyor musun bide  ben sormam yaparım direk anasından emdiği sütü burnundan getiririrm bidahada evime barkima almam bunee
(360 puan) tarafından
Aynı evde yaşıyoruz
0 oy
(33 puan) tarafından
Yaw nasıl kendimi tutuyorum ne demek kız taş misin nasıl durdun valla benim kaynanam ailede sevmediği bir akraba var onun yürüyüşüne benzetti oğlumu söylediğine pişman ettim sakın ola daha kendini tutma sen kimsin la hayırdır kimin çocuğuna PC diyosun ananı skrm dediği zaman gel yapsana bir bakalım nasıl yapıyorsun de ya canım benim bak kızın bebek olabilir ama herşeyin farkında ve herşeyi anlıyor birincisi asla öyle konuşan kimsenin yanına götürme kızını sende gitme evine çünkü bir zaman sonra kızın da buna alışır nasıl algılar biliyo musun " haa insanlar bana annemin yanında bile khpe orspu diyebiliyorsa demek bu normal bişey eğer kötü bişey olursa annem zaten buna izin vermezdi " bak ne eksik ne fazla sana bu cümle ile söylemez ama tamda böyle düşünür kabullenir bu kelimeleri.  Sen ona saygı duydukça o da kendine saygı duyup değer verecek bizim zamanımız gibi değil artık hiç bir şey biz susmuşuz karşılık verememişiz ama artık bu dünya o zamanın dünyası değil kim ne derse desin artık kızının bir halası yok tamam mı canım lütfen bu konuda istikrarlı ol
(33 puan) tarafından
Ahhh ah kurban olurum ona ya minicik çocuk resmen görgüsüz cahillerle büyüyor :(( ne kadar uzak tutabilirsin ki sende haklısın canım aynı evde olsa sen mesafeli ol onunla kızına tek kelime edilmesine izin verme rezillikse rezillik onlar düşünsün eşin ne diyor merak ediyorum kendi ağzı da bozuk dedin de kızına kendi canına edilen sözler zoruna gitmiyor mu hiç . Cevabını güzel vermişsin onlara hak etmişler ne olursa olsun sen kuyruğu dik tutmaya çalış kabul etme sen kabul etmediğin için o kadar üzerine geliyor terbiyesiz görümce işte ay ezan okuyo şuan Allah sana eşin çocuklarınla kendi evinizde huzurla mutlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin ♥️
(360 puan) tarafından
Yaa duan için çok teşekkür ederim ama hani annesi babası terbiye edememiş insanı ben terbiye edemem zatten ne yaptıysam olmadı
(360 puan) tarafından
Eşime söyledim dedi senin kızında ona söylüyor ne yapabilirim ki böyle birşey karşısında
(33 puan) tarafından
Allah ona akıl fikir versin maalesef çocuklar babayı rol model aliyolar onlar da böyle sorumsuz sorumsuz konuşuyorlar işte Allah sana sabır versin ♥️
(360 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından

Hala patlamak üzereyim mi diyorsun :woot:

0 oy
(3,824 puan) tarafından
Edepsize bak sen kaç yaşında ?
(360 puan) tarafından
37 yaşında evlenmiyor da
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Nasıl birşey demedin ya. Koruyamıyorsanız çocuk yapmayınn nolur ya !!!! İlk söylediğinde saniyenin onda biri hızında ağzına yapıştırırım bir tane. Ne demek ya ne demek 
0 oy
(511 puan) tarafından
Böyle birşeye müsade etmem abla da olsa 
0 oy
(680 puan) tarafından
görümcen kaç yaşında çocukmu bu ne iğrenç laflar böyle
(360 puan) tarafından
37 yaşında
(680 puan) tarafından
yuh yani nerdeyse 40 yaşında kücücük çocuğamı küfür ediyor? evde kalmışların tribide hiç çekilmez
0 oy
(568 puan) tarafından
Elimde kalırdı valla 
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Sen iyi susmussun ben derdim direk hayırdır sana sen öylesinde küçücük çocuktan ne istiyorsun diye defol git derdim 
0 oy
(1,364 puan) tarafından
Oha oha onu varya çıktıgı yere geri sokardım yeminle 

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 259 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 583 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Fatmayaren (878 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 256 göst.