0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (5,702 puan) tarafından
Bir komşum var biz tasindigimza onlarda yeni tanışmıştı 50 yaşlarında falan üç bekarida var valahhi. Çok üzüldüm önce gripti bize arada geliyordu ben utandigim için gidemedim onalra terliyordu rengi sapsarı olmuştu htaa hep kemiklerim agryor dyordu bı anda fenlasmis film.falan çekmişler kan falan bir hfta yatrlimis ona sylememisler enfeksiyon yoğun kanında demisler ama kan kanseriymis ablası dedi hata oğlu beni gördü çok üzgündü ilkez konustim dedim üzülmeyin kardeşim Allah büyük ama herkes dyor kan kanseri kötü kanına kadar geçmiş çocukta kritik durumu dedi Sizin çevrenizde öyle olan oldumu hiç tedavisu yokmu abla yok dedi

2 Cevaplar

0 oy
(3,766 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin bu illet hastalık ne çok yaygınlaşti daha yeni bu hafta gencecik eşimin teyzesinin oğlunu toprağa verdik ☹
(3,766 puan) tarafından
Onun da akciğer kanseriydi ama bütün vücuda yayılmış haberi yokmuş birden düştü bayıldı ve 3 aydır güya tedavi görecekti onu da göremedi beynine kadar attı ve sali günü onu kaybettik malesef
(5,702 puan) tarafından
Ahh ahh bu kadında tüm vücuduna yayılmış haberi yokmuş ablası dyordu doktor demiş.kemigine kadar gelmiş inşallah Allah şifa versin çok üzüldüm kadına kaç yaşındaydı
(3,766 puan) tarafından
Bizimki benimle yaşitti canım daha 33 yaşındaydı gencecik ahhh Rabbım ailesine sabır versin çok zor çok
Rabbım ablaya acil şifalar versin onu çocuklarının başından eksik etmesin
(5,702 puan) tarafından
Ayy genceceik Allah rahmet eylesin valah bende çok uzldum çok kötü bişey Allah yardım etsin inşallah şifa versin
(3,766 puan) tarafından
Amin canım amin Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(7,155 puan) tarafından
Tüm kanserler gibi bu da kötü tabi ki canım. Ya bu kanser illetinin çözümü varda işte ilaç sektörü yıkıma uğrar ve nüfus çoğalır diye gündeme getirmiyorlar. Tavsiyem açlık orucu ve hacamat 
(5,702 puan) tarafından
Kadının hali yoktu yemeği zor yiyordu çok kötüydü valahi rabbim yardım etsin bu ikidir yatryorlar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 99 göst.
18 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebegimmm (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 211 göst.
26 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (355 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 212 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (606 puan) tarafından soruldu

397,030 soru

11,875,157 cevap

35,990 kullanıcı

...