0 oy
171 göst.
Aile kategorisinde (2,046 puan) tarafından
Eşimin benim aileme karşı tavırlarından resmen bıktım. Zaten babamla arası iyi değil, bu konuda onu zorlamıyorum sessiz bir şekilde duruyor o konu. 1 ay önce kardeşim evlendi, bugün akşamda konuşurken abla sana gelsem, eşimde akşam çaya gelir dedi. Bende olmaz, söyle yemeğe gelin dedim. Olması gereken bu bana göre. O da tamam haberleşiriz dedi. Eşimde eve gelince söyledim bu hafta gelecekler haberin olsun diye. Neymiş bayram geliyormuş, bayramda gelecekler ya ne gerek var falan. Sonunda delirtti kızdım. Hayır saygı duymuyorlar ama saygı bekliyorlar. 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kimse kimsenin ailesini sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda canım. Sanki biz onların ailelerine bayilarak mi yaşıyoruz ama bir araya gelinecegi zaman saygımızı koruyoruz ağırlıyoruz. O da aynı sekilde olmalı. Taviz verme hiç kardeşin yani gelir bunda ne var 
-Reklam-
0 oy
(1,903 puan) tarafından
Gitsn ailesiyle yqsasin ozman.benide benle biraksn.sadece kendi ailesine saygi istyor benmkine yapmiyorsa kendine o sekilde hayat kuracak birini bulsn ozman.kimse kimseyi sevmek zorunda degil ama saygi zorunda sonucta buyukler ve aileler yanj.bole adamlarla omurde gecmez.benm annemde boyleydi curudu omru gitti simdi bin pisman valla ailemde ailem diyo.bole adamlar evlenilcek adamlar degillwr cunku genelde anneci olur anasi babasi bisi der diye esinin ailesine hep tepkili olurlar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 405 göst.
30 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Elanur__ (463 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 249 göst.
6 Mart 2023 Aile kategorisinde Bulutun annesi (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 422 göst.
2 Aralık 2022 Aile kategorisinde Tugcee.r (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 354 göst.