0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından

Kaç defa dedim yorganı çıkar diye elyaf ta yatıryoruz tek başıma almam mümkün değil sürekli erteledi şimdide senin yüzünden elyafta yatıyoruz diyor ben kaç defa dedim çıkaralım diye yarın yarın deyip erteleyen o :angry: bir rengin kırmızı olmasından bile beni suçluyor bu renk niye kırmızı diye ee kırmızi olduğu için öyle intiharın esinigine geldim bu adam yüzünden

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kiz bişey dicem kendin takamiyomusun yorgani ben eşimi beklesem ohoyy
(194 puan) tarafından
Yok olmuyor çok ağır bel fıtığım var
tarafından
Hm ozman bilemem canım geçmiş olsun
(194 puan) tarafından
Saol canım
-Reklam-
0 oy
(119,168 puan) tarafından
alcan o kirmiziyi sokcan bi yerine bak bida agzini aciyomu
(194 puan) tarafından
Çok haklısın
tarafından
Yok sevdoş tuvalet terliği daha etkili olur hahahahaha
0 oy
tarafından
Bu beni hiç ilgilendirmez de .

Ben elyafta mutluyum git al yorganini de
(194 puan) tarafından
Anlamıyor işte :(
0 oy
tarafından
Ahahah benim eşim ne yapiyor geçenki olayi anlatayim mutfaktayım içerden ses geldi noldu dedim sus hep senin yüzünden oldu felan dedi bana noldu dedim ayagını çakmış   her seferinde kendi bir hata yapsa bile hep senin yuzunden der 
tarafından
Ay aynı benim.heriff :))) oyun oynar  oyunda yanar bana bakiyo senin yuznden oldu der hahahahahaa ne yaptim oturmusum diyorum sus konuşma diyo tabi gülerek fln ama o an çok komik oluyoo hahah
tarafından
Ne güldüm kız
Sakar şakir ☺️☺️☺️
0 oy
(683 puan) tarafından
Bazı insanlar kendilerini rahatlatmak için bir günah keçisi ararlar bu şekilde hep bahanelerin arkasına sığınarak vicdanlarını rahatlatır lar senin eşinde o insanlardan birisi bence geçmiş olsun iki yolu var ya üzerine git korkt sussun yapamam dersen duymazdan gel başka çaresi yk 
(194 puan) tarafından
Bu adam yüzünden sinir hastası oldum
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Yaranamazsın bu adamlara ne yaparsan yap
0 oy
(155 puan) tarafından
Malesef bazı eşler öyle kendi yaptıklarını bile senin üzerine yüklemeye bayılıyorlar. Sende ona aynısını yap evde en Ufak bir şey olduğunda senin yüzünden oldu sen yaptın falan diye psikolojik baskı yap onun sana yaptığını sende ona yap zoruna giderse dersin sende bna bu şekilde davranıyosun diye.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 443 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 377 göst.
30 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Elanur__ (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 236 göst.
6 Mart 2023 Aile kategorisinde Bulutun annesi (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 389 göst.