0 oy
40 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (130 puan) tarafından
Merhaba bayanlar benim kızım 21 aylık yaklaşık bir aydır kulağı akıyor. Bunun için iki kere doktora gittik bir antibiyotik ve bir tanede damla kullandık fakat hala sağ kulağında akıntı devam ediyor. Dizinde başınıza geldimi acaba , nasıl geçti?

1 cevap

0 oy
(1,294 puan) tarafından
Udi hindi yağı damlatın günde bir kez 
(4,797 puan) tarafından
Belki de kaynağı bulamadılar. Yani mutlaka antibiyotik kullanılmalı ama böyle sık tekrarlaması hatta kesilmeden tekrarlanmasını altında başka tetikleyici neden olabilir. Bence başka bir doktora tekrar götür canım
(1,294 puan) tarafından
Kulak çubuğunu bende sokmuyorum içine kenarlarını temizleyin udi hindi yağı faydalarını okuyun çok muhteşem bir şey
(182 puan) tarafından
Kesinlikle başka bir doktora daha götürün. Belki başka bir hastalığı var. Ben şöyle anlatayim benim doğuştan kulak zarim delik aynin senin bebeğindeki gibi sürekli akarmisti ve ben ağrıdıgı içinde çok ağlarmistim tabi bizimkilerde başta bilmiyolar sebebini doktora götürünce anliyolar bebekligimden beri çok damla kullandim yaş 30 oldu hala ayni inşallah bayramdan sonra ameliyat olucam. Küçükken doktorların ameliyat etmemelerinin sebebi küçük büyüdükce kapanır diye düşünmeleri belki kapanan da olmuştur bilemem ama bana fayda etmedi
(130 puan) tarafından
Bu dediğin çok enteresan ilk defa böyle bir şey duydum. Ama olabilir bende tekrar bir uzman KBB doktoruna götürmeyi düşünüyorum. Peki sizde başka belirtiler varmıydı?
(182 puan) tarafından
Yaşayan bilirmis canım. Küçükken okul zamanında felan çok ağrım olurdu o zaman ki kulak akıntım intihaplı olurdu yogun ve kokulu. Bende işitme kaybı felan olmadı hatta hala en iyi duyduğum kulağım orası :) şuan sadece akıntı oluyo su gibi başka bi sorunum yok çok şükür inşallah
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 84 göst.
0 oy
4 cevap 94 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Masallinam38 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
13 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,278 puan) tarafından soruldu

385,602 soru

11,529,480 cevap

35,200 kullanıcı

...