0 oy
102 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (139 puan) tarafından
Merhaba bayanlar benim kızım 21 aylık yaklaşık bir aydır kulağı akıyor. Bunun için iki kere doktora gittik bir antibiyotik ve bir tanede damla kullandık fakat hala sağ kulağında akıntı devam ediyor. Dizinde başınıza geldimi acaba , nasıl geçti?

1 cevap

0 oy
(1,425 puan) tarafından
Udi hindi yağı damlatın günde bir kez 
(139 puan) tarafından
Teşekkür ederim denicem, kulagı burun akıntısı gibi akıyor
(1,425 puan) tarafından
Olsun kulak çubuğu ile temizleyin sonra damlatın biraz öyle uzansın udi hindi yağı iltihabı ve akıntıyı kurutur
(5,476 puan) tarafından
Ay nolur yapmayın böyle birşey. Kulak çubuğu da sokmayın sakın.
(139 puan) tarafından
@Doga_DVM kulak çubuğu bende kullanmıyorum normalde dıstan temizlerim  kızımın bu sıkıntısı nasıl geçer bilemedim.
(5,476 puan) tarafından
Belki de kaynağı bulamadılar. Yani mutlaka antibiyotik kullanılmalı ama böyle sık tekrarlaması hatta kesilmeden tekrarlanmasını altında başka tetikleyici neden olabilir. Bence başka bir doktora tekrar götür canım
(1,425 puan) tarafından
Kulak çubuğunu bende sokmuyorum içine kenarlarını temizleyin udi hindi yağı faydalarını okuyun çok muhteşem bir şey
(230 puan) tarafından
Kesinlikle başka bir doktora daha götürün. Belki başka bir hastalığı var. Ben şöyle anlatayim benim doğuştan kulak zarim delik aynin senin bebeğindeki gibi sürekli akarmisti ve ben ağrıdıgı içinde çok ağlarmistim tabi bizimkilerde başta bilmiyolar sebebini doktora götürünce anliyolar bebekligimden beri çok damla kullandim yaş 30 oldu hala ayni inşallah bayramdan sonra ameliyat olucam. Küçükken doktorların ameliyat etmemelerinin sebebi küçük büyüdükce kapanır diye düşünmeleri belki kapanan da olmuştur bilemem ama bana fayda etmedi
(139 puan) tarafından
Bu dediğin çok enteresan ilk defa böyle bir şey duydum. Ama olabilir bende tekrar bir uzman KBB doktoruna götürmeyi düşünüyorum. Peki sizde başka belirtiler varmıydı?
(230 puan) tarafından
Yaşayan bilirmis canım. Küçükken okul zamanında felan çok ağrım olurdu o zaman ki kulak akıntım intihaplı olurdu yogun ve kokulu. Bende işitme kaybı felan olmadı hatta hala en iyi duyduğum kulağım orası :) şuan sadece akıntı oluyo su gibi başka bi sorunum yok çok şükür inşallah
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 91 göst.
0 oy
4 cevap 98 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
11 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdeh (9,489 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Masallinam38 (743 puan) tarafından soruldu

397,197 soru

11,879,880 cevap

35,995 kullanıcı

...