+1 oy
385 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Annemin evinden son dakika :D kendi evimiz yetmiyordu birde burayı dağıtalım dedik :D valla çok yoruldum keşke gelmeseydin diyorum daha çok eziyet ediyor :(. Dinlenirim diye geldim iki katı yoruluyorum … sizde durumlar ne yemekler yendi mi n’aptınız :) ? 

image

11 Cevaplar

0 oy
(13,265 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Diyetteyim biliyorsun yedim çoktan 

Parktaydık şimdi geldik eve Efe hiç huyu değildır bu saatte uyudu defneyi yedırecem şimdi 
(14,458 puan) tarafından
hamileyim daha doğmadı beklemedeyiz daha
(13,265 puan) tarafından
Biliyorum son haftalara geldiniz mi
(14,458 puan) tarafından
32.5 olduk ☺
(13,265 puan) tarafından
Sağlıkla huzurla kavuşun inşallah ❤️
(14,458 puan) tarafından
aminnnn ❤
-Reklam-
0 oy
(16,691 puan) tarafından
Ay keşke bende gitsem anne evine. Az kaldı neyseki..inseAllah bayramdan sonraki hafta gitmeyi düşünüyorum. 

Yemek yedik eşimi bekliyoruz. Dayisini dişçiye götürdü geldiğinde görümcem gile gidecez ev hayirlamaya 
tarafından
Valla bende can atıyordum çok pişman oldum
0 oy
(14,458 puan) tarafından
bu sene kaçamadık memlekete evde oturuyoz kös kös kızım uyudu kaldı 
tarafından
Bende bayram için gelmiştim sonra süre uzadı :)
(14,458 puan) tarafından
boşver kız ne güzel işte :)))
tarafından
Valla oğlan çok eziyet ediyor ev değişikliğinden galiba
0 oy
tarafından
İdil İdil sal kendini germe bu kadar çocuk elbette oyuncak dağıtacak hiç görme bile :D
tarafından
Aşkım burda hiç kasmıyorum Allah seni inandırsın elimi sürdürmüyorlar bişeye burada tek sorunum şu kuzenim var 4 yaşında ulaş ne görse çocuğun elinden almaya çalışıyor oyuncak paylaşmıyor sürekli mız mız valla illalah ettirdi
tarafından
Allah yardımcın olsun benim oğlum da öyle maalesef çok zor kendi arabası topu sukutiri bisikleti akülü arabasi her şeyi var ama hâlâ başkasında gördüğünü deliler gibi alıyor darb vs de ediyor bir gün birinden fena dayak yicem ya suratına baksan çocuğun melek sanırsın:D şuan tepeme çıktı ay valla
tarafından
Amin canım amin gerçekten diyorum benim oğlan yalnız ya hani evde tek ondan mı ama kanımı emiyor yani akşama kadar 2 gündür pert oldum
0 oy
(2,224 puan) tarafından

Anne evi herşeye değer ya bu bayram gitmiycem hiç bir yere evimdeyim ben 

Eşimle oturduk balkonda meyve keyfi yapıyoruz 

image

tarafından
Afiyet olsun canım ben illallah ettirdi oğlan burda
0 oy
(65 puan) tarafından
Tanımıyorum ama bende yazayım dedim :) kahve yaptım kendime daha yeni oturabildim ev almış göçmüş hala daha temizlenecek yerler var 
tarafından
Kız tanışmak içinde yazışıyoruz illa tanışmaya gerek yok memnun oldum :) valla bende gidince öyle olacak :D
0 oy
(5,956 puan) tarafından
Yendi çay faslınada geçildi valla bizim evde öyle günde 10 kere topluyorum ama yine dağlıyor :D
tarafından
Bizde babamın doğum gününü kutladık :) öyle oluyor ya :D
0 oy
(12,469 puan) tarafından

Biz daha yemek yicez kızı dedesiyle süt vermeye yolladım bende soğan kavuruyorum  :)

image

(4,494 puan) tarafından
Kız bu nasıl yapılıyor ilk dwfa gördüm
tarafından
000 afiyet olsun :)
(12,469 puan) tarafından
Soğan erkeği diyoruz canim onları yağda kavurup yumurta kırıyorsun tadından yenmiyor  :))

Idilt teşekkür ederim canım :)
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Bebisleri uyuttum eşimi bekliyorum nobetteydi gelir birazdan eşim film izler bende ders çalışırım diye düşünüyorum DGS ye hazırlanıyorum dua edin de kazanayım sınavı ya 2 bebekle çok zor 
tarafından
Allah yardımcın olsun canım yolunu açsın
(1,124 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim
0 oy
(564 puan) tarafından
Bende yemeğimi erken yiyenlerdenim canım eşim geç geliyor o saate kadar bekleyemem şimdi de kızla uğraşıyorum 
tarafından
Valla çocukla zaman geçiyor bizimki de ev değişikliğinden galiba çok eziyetli
(564 puan) tarafından
Düzen degisiyor zaten yoruyorlar insanı bide erkek çocuğu daha zor oluyor galiba
0 oy
(7,893 puan) tarafından
Alel acele ye.ek yedim çıktık yoldayız eşimin yenmesine geçmiş olsuna gifiyoruz
tarafından
Aaa bende geçmiş olsun diyeyim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 351 göst.
1 Haziran 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 399 göst.
17 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (1,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 215 göst.
22 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 139 göst.

396,525 soru

11,861,394 cevap

35,959 kullanıcı

...