0 oy
99 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (41 puan) tarafından
kizlar 3 ay olacak nerdeyse ne yaptiysam buyuk tuvaletini tuvalete yaptiramiyorum inadina altina yapiyor ustune gitmeyim diyorum yine ayni yaptiktan sonra soyluyor gelmeden goturuyorum bu kez tutuyor ya napcam artik bunalim geldi geliyor bi fikir verin

4 Cevaplar

0 oy
(268 puan) tarafından
Ayy valla benimki bı yıldır daha doğru düzgün ogrenemedi 4 yaşında olucak hala ben söylüyorum yoksa tutuyor 
(41 puan) tarafından
canim ben soylesem de yapmiyor. soylemesem de altina yapiyor iste
-Reklam-
0 oy
(2,772 puan) tarafından
Aynı sorun bizde de var ya ramazan bayramından sonra başladım çişini tam anlamıyla öğrendi ama büyük tuvaleti asla yapmadı pijamaya yapıyor
(41 puan) tarafından
yaa Allah yardimcimiz olsun canim disari cikinca nasil yapiyorsun peki basta tutyordu az once farkettim artik disarda da tutamiyor buyugunu
(2,772 puan) tarafından
Dışarıya açıkçası bu süreçte çok çıkmadık uzun süreli sokağa falan çıkarıyorum ordada popo popo diyıp duruyor hemen eve çıkarıp yaptırıyorum.
Sanırım dışarıda oyun oynamaya dalıp salıyorlar kaç yaşında canım seninki
O kadar zorlu bir süreç ki gerçekten Allah sabır versin
(41 puan) tarafından
amin 3 yas 4 aylik canim biz uzun sureli cikioz bazen de tutuyodu genel olarak simdi yapio artik disarda da
(2,772 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın.
Onu da öğrenir inşallah
(41 puan) tarafından
bilmukabil canim amin ♡
0 oy
(2 puan) tarafından
Bizim kız da aynı tutuyor gitmk istemiyor.kizsam aynı kizmasam aynı bişe değişmiyor 
(41 puan) tarafından
ya aslinda surat ifadesi mahcup gibi altina yaptiktan sonra ama bi turlu tuvalete yapmiyor farkinda o da cozemedim
0 oy
(3,910 puan) tarafından
Öncelikle korkmuş olabilir çok fazla üstlemeden ona hediyeler alacağınızı söyleyin hatta ödüllendirin çişini yapınca mesela markete götürün istediği birşeyi alın kakasini yaptığında da aynısını yapacağını söyleyin yada istediği bir oyuncağı alacağını söyleyin. Ve en en önemlisi lazımlığa yapıyorsa oraya bezini koyun ve ona yapabileceğini söyleyin korkusu varsa böylelikle yenebilir.
(41 puan) tarafından
soyluyorum canim cok soyledim ama yok bez konusu da actim mi tekrar bagla diyor bi de 9 aylik kardesi var onu mu kiskaniyor nedir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
25 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Masal2603 (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 272 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Masal2603 (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 190 göst.
1 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
14 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynebnur (41 puan) tarafından soruldu

397,443 soru

11,887,022 cevap

36,006 kullanıcı

...