0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (499 puan) tarafından
Giriş bahçe katinda oturuyoruz balon bahçeye bakıyor yeni ağaç dikmişler kimse sulamiyor yönetici ilgilenmiyor yan dairedeki komşu sulamak bizim hakkımız bizim onumuzdeki bahçe kimse karışmaz diyor sizce de öyle mi ben ortak alan olarak düşünüyordum

3 Cevaplar

0 oy
(4,035 puan) tarafından
Ben bahçe katiyim kim denk gelirse o sular bizde canım 3 daireyiz zaten eşim sular bodrumdaki abi sular
(499 puan) tarafından
Burada görevli yok bizde yeni taşındık yan komşu öyle söyleyince bilemedim ilk defa bahçe katında oturuyorm
(4,035 puan) tarafından
Valla denk gelişine sulariz canım müstakil gibi benim evde
-Reklam-
0 oy
(11,256 puan) tarafından
Kiz ne kadar su gidecek ona agaci her gun sulamak gerekmez ya. Srvabina sulayiver
(499 puan) tarafından
Sularim canım onemli değil ama yan komşunun söyleyiş tarzı tuhaftı diyor ki ayy canım kim karışır biziim balkonun onu bizim burası biz sularız diye yanlısı var ortak mal oluyor Keşke bizim olsa birşeyler ekerim bence
(11,256 puan) tarafından
Senden baskasinin girisi varmi oraya sadece sizdenmi gieikiyo
(499 puan) tarafından
İki tarafından da giriliyor bir yerden garaj kapısı bir giriş kapısı sorun o değilde sulanır da benim anlamadığım bana mı ait oluyor
(11,256 puan) tarafından
Diger taraflardan giris varsa sana ait degildir canim. Konussana yonetimle
(499 puan) tarafından
Yeni geldim yönetimle konuşacağım dediğiniz gibi
0 oy
(14,481 puan) tarafından
ortak alansa herkesin oturmasi lazim bizde bahce katinda oturduk gorevli vardi sulama yapmiyordu agac yoktu ama cimleri bicti copleri aliyordu. ha ben evimin onune kimse gelmesin diye cit cektim butun bina rahatsiz oldu eskiden oturuyorlarmis ben ciktim kaldirmislar. bi bidon su ver kafan rahat olsun milletin caminin onunde oturmasindan iyidir 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 192 göst.
11 Haziran 2024 Aile kategorisinde Acemianne06 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 604 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.