0 oy
91 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (810 puan) tarafından
Hayırlı günler hanımlar, 

32+2 günlük 2. Ye hamileyim ,bir kaç gündür dikiş yerim çok ağrıyor, acışıyor. Bazen yürürken, üzerimi değiştirirken bile çok fazla canım yanıyor. Normalmi? Sizce bu durum yoksa ters giden birşeyler mi var :(  sezeryan yapıp yaşayan oldumu? 2. Gebelikte

4 Cevaplar

0 oy
(2,798 puan) tarafından
Takipte kalayım bende 33+4 günlük karnım ve belim çok ağrıyor 
(810 puan) tarafından
Kimse yazmıyor canım pek  ya sağlık olunca daha 9 kişi bakmış yazanda yok Google baktım birşey bulamadımda
(2,798 puan) tarafından
Google da. Herşeyde var boşver Google u
-Reklam-
0 oy
(1,170 puan) tarafından
2. Gebelik daha zor oluyo tabiki sezeryan oldugu icin dikis cok yeniyse ilkinde 3 sene kadar olmamissa acilma riski var bebek buyudukce karin gerildikce bende bundan cok korkuyordum ama birde cok eglip kalkincada bebek normal dogum kanalina girip rahmi inceltebilir temizlik yapmamalisin egilmemelisin cok siddetliyse de agrin hastaneye gitmelisin net 
(810 puan) tarafından
5 yıl geçti ilk sezeryandan canım devlete gidiyorum randevuda yok aşırı şiddetlenirse gideyim inşallah ama genel anlamda normal sanırım teşekkürler
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Benimde çok ağrım oluyordu doktor normal dikiş yerin inceliyor son haftalar sık takip demişti her hafta gidiyordum ağrı çekilmez olursa bekleme gel demişti doktorum. Bol dinlenme önerdi magnezyum+ vitamin takviyesi yaptı 36+4 te doğdu kızım çünkü salgına yakalandım şiddetli öksürükten ameliyatım da doku zedelenmesi oluşmuştu acil sezeryana alındım. Doktoruna danış iç kısımda neler oluyor bilemeyiz gecmiş olsun Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤
(810 puan) tarafından
Benimde çok öksürük var canım ya ondanmı acaba devlet olunca randevuda bulamıyorum şiddetlenirse acile gideyim genel anlamda normal galiba teşekkürler
(1,745 puan) tarafından
Rica ederim canım❤
0 oy
(1,675 puan) tarafından
35w3 ten selamlar 30 haftadan beri böyle oturup kalkarken eğilirken yürürken uzanınca çok ağrıyor 
(810 puan) tarafından
Ay benimde 30 dan sonra başladı ağrı canım inşallah sorunsuz kurtuluruz hepimiz teşekkürler
(1,675 puan) tarafından
İnşallah cnm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 432 göst.
10 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ogulcanmums (1,083 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,056 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Nnuurrr (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
29 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kokerem (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gulbin.4 (2 puan) tarafından soruldu

397,115 soru

11,877,301 cevap

35,994 kullanıcı

...