0 oy
995 göst.
Aile kategorisinde tarafından
O kadar yoruldum o kadar yıprandı hani hayatla ilgili hiçbir beklentim yok sanki artık ölecek gibiyim gibiyim bir hayat bir umut görmüyorum artık . Hep aşağılanıyorum şiddet görüyorum eziyor hakaret ediyor aldatıyor ya da hiçbir şey yapmamış gibi davraniyor . Ailesiyle yaşıyorum 6 senedir bir oğlum var bilen biliyor zaten annesi her defasında bir şeyin arkasını tutuyor bana soruyor Sabah eşim işte olacak adam olacak mal dedi ki annemi hastaneye götür annesi dedi ki hayır ben onunla gitmeyeceğim o uzakta duruyor doktorda bir şey demiyor ben de dedim ki ben seni ne zaman hastaneye götüreyim ben seni götürmemiş mi hastaneye eşim saldırıyor bana annesi yüzünden ben diyorum ki ben götürmemişim ben bilmiyorum niye öyle söylüyor diye kendimi açıklamaya kalkıyorum hakaretler ediyor şimdide gelmiş eve üstüme yürüyor duvecek   ölmüş anneme  küfür diyor   şimdi diyrckesiniz neden ordasin ..  sadece  mecburluktan luften yok git   böyle yap şöyle yap demedigin  siz yapabilirsiniz ben yapamiyorum .  Sadece  içimi dukmek istedim.. neden böyle davranıyor  biktimmm 

20 Cevaplar

0 oy
(5,289 puan) tarafından
Allah onun belasını versin.Anama küfür edeni varya boğazını keserim gerçekten o hadsizligi yapamaz.
-Reklam-
0 oy
(644 puan) tarafından
Bu yaşadıklarımdan o evde mecburi kalmamdan dolayı Bizim de sadece ne sana söyleyeceğimiz Allah yardımcın olsun demekten başka bir şey diyemeyiz evet yaşadıkların zor dayak şiddet hakaret hala evi paylaşmak ama senin dediğin gibi gidecek bir yerin yoksa aile desteğin yoksa Rabbim hidayet versin eşine annesine İnşallah evinde huzur bulasın şimdi başka bir laf bulamıyorum bu durumda
tarafından
Tskr ederim Allah razı olsun  yoruldum... Sadece bukadar şeyi yaşamak bana çok geliyor
(644 puan) tarafından
Ağır gelmez mi sana ya biz okurken daraldık ettik sen nasıl kim bilir gerçekten Rabbim yardımcın olsun eğer ki gerçekten mecbursan bu hayata kendin için bir şeyler yap derim
tarafından
Bende istiyorum ama işte   gelde mücadele et  nasıl yapcam tek başıma .
(644 puan) tarafından
Bak canım sen istersen her şeyi yaparsın öncelikle kendine güvenmen lazım sonuçta orada cehennem hayatı yaşıyorsan emin ol tek başına mücadele etmek oradaki mücadeleden daha kolay olacak senin için evet zor bir kadının tek başına mücadele etmesi ama bir yerden başlamak lazım değil mi yaşın kaç bilmiyorum ama hayat bazen kötülükler gösterse de inan ki bir gün iyiliği de gösterir bunu sen başaracaksın kimse değil öncelikle kendine güvenmen lazım
0 oy
(4,033 puan) tarafından
Bu durumda sana git demekten başka ne diyebiliriz ki? Bunu duymak istemiyorsun ama çözümü yok ki bunun başka. Eşin seni sevmiyor, değer vermiyor, seni küçük görüyor, hatta şiddet bile uygulayacak kadar kişiliksiz biri. Bu insanımsının düzelme ihtimali yok ki. Gidemem diyorsan da mecburen katlanacaksın ve kendini heba edeceksin 3 kuruşluk insanlar için. 
tarafından
Zaten ne kaldiki bende okadar yoruldum okadar  umutsuzum  bu hayatta..
(4,033 puan) tarafından
Değmez ki, sana yazık değil mi? Mutsuz bir anne ne kadar mutlu bir çocuk yetiştirebilir? Kendin ve çocuğun için kendi hayatını kurmalısın. Unutma sen kendine değer vermezsen kimse değer vermez.
0 oy
(575 puan) tarafından
Sana sadece Allah güç kuvvet ve sabır versin diyebiliyorum çünkü sende duymak istemiyorsun bizim diceklerimizi. Sana tek diceğim bu kendine yaptığın düpedüz intihar 
0 oy
(596 puan) tarafından
Allah aşkına ya git o evden neyı bekliyorsun ölmeyı mı? Yada post açıp üzme bizi. Sığınma evıne gitmek zor değil. Erkeğın uçku.ru için mi vazgeçemıyor bu kadınlar anlamadım çok sinir oldum vallahi
tarafından
Çok yanlış laflar kullanıyorsun oturduğun yerde böyle demek çok kolay ama herşey senin düşündüğün gibi değil.
(596 puan) tarafından
Senın için üzülüyorum ama postlarını görüyorum. Her zaman şiddet kavga böyle ömür geçmez
tarafından
Kadın sığınma evlerini saray mı sanıyorsunuz? Ne kadar zor şartlarda duruluyor orada hiç mi duymadınız etrafınızda
0 oy
(10,672 puan) tarafından
Canım katlanmak zorunda değilsin ya  sokaklar eşinin evinden daha güvenlidir emin ol. Sığınma evine git. Polise sığın darp raporu al yap yani bişeyler böyle hayat geçmez 
0 oy
(1,212 puan) tarafından
Sen hepsini kendi kendine yapıyorsun surekli benzer postlar açıp bir çoğuna cevap vermeye tenezzül bile etmiyorsun.  Burada verilen cevaplar hoşuna gitmiyor ama otur katlan diyecek bir vicdansız yoktur. al çocuğu git sığınma evine. Yani nikahsız şekilde seni yanında tutup sadece s.x objesi olarak kullanan, defalarca aldatan,  hem sözlü hem de fiziksel şişer uygulayan, hakaretler eden, çocuğunu döven, ölmüş annene kufreden, ezen hırpalayan ve ailesine karşı da stres topuymussun gibi seni öne atan bir adamın yanında durmaya devam ediyorsun! bak daha aklıma gelmeyen çok şey vardır ha bunlar sadece senin açtığın poatlarda aklımda kalanlar.  Şimdi en kötü ama ennnn kötü en berbat sığınma evini düşün bir de yanında yaşadığın aileyi düşün bak bakalım hangisi daha kötü. 
(596 puan) tarafından
Oturduğun yerden konuşmak kolay demiş cevabıma ne dememızı bekliyor anlamadım.
(644 puan) tarafından
Bir dakika nikah yok demişsiniz sanırım doğru mu anladım bu kadar şeye nikahsız katlaniyorsa cidden piskolejisi bozuk filan olmalı hiç bir kadın bu kadarıni çekemez dışarda kalırım der gene o evde bir dakika kalmaz
(7,121 puan) tarafından
Nikahı varmış adam boşamış bunu. Azıcık saflık var arkadaşta sanırım
(644 puan) tarafından
Ya da çok seviyor onca yapmasına rağmen belki de sevgisine yenik düşüyordur
(7,121 puan) tarafından
Adamın sevilecek bişeyi yokki aldatma şiddet hakaret eziklemek... Bide senden nefret ediyorum gitmeni istiyorum gibi şeyler bile söylemiş Allah'ın cezası neyini sevecek ki yani normal bi insan için konusuyorum normalde sevilmez sevilmemeli hak etmiyor çünkü. Ama bu kadın çaresiz kaldığı için gidecek yeri olmadığı için sabrediyor galiba o pslik de nasıl olsa gitmez diye anasına babasına bakıcı yapmış Yarabbi Şükür diyeceğine eziyet ediyor bide adi. Daha önce de bi çocuk daha istiyorum diye post açmış inşallah vazgeçmiştir kararından sağlıklı bi insan böyle bi karar veremez zaten sevgisi varsa eğer akıl sağlığımdan şüphe duyarım
0 oy
(174 puan) tarafından
Cok üzüldüm canım Allah yardımcın olsun insallah duzelir keske boyle durumlarda yapilacak bisey olsaydi ama malesef kimsenin elinden bisey gelmez sadece Allaha sığın bol bol dua et ve insirah suresini oku ferahlarsin biraz cnm buda senin imtihanın demekki 
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah pki kendi ailenden büyüklere anlattım mi birinin evine git konuşsunlar eşinle belki korkar düzelir 
0 oy
(4,833 puan) tarafından
Ya bu diyardan gideceksin ya da bu deveyi güdeceksin. 

Kabullen adamı ailesini, gözlerini kapa öyle yaşa. Başka bir şey yapamazsın 
0 oy
(2,518 puan) tarafından
Helebi soylesin dilini keserim dogduguna pisman ederim onu sen neden kendini ezdiriyosun
0 oy
tarafından
Madem ayrılmiyorsun katlanmaktan başka çaren yok. Huyuna git adamın. Karşı çıkma. Bsska yaoacak bir şeyin yok
0 oy
(233 puan) tarafından
Peki seni bu evlilikte tutan ne yani daha ne kadar kötü olabilir ki? Rabbim yardımcın olsun
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Yükünüzü hafifletmek istemenizi anlıyorum ama bu kadar çaresiz olmanızı anlamlandıramıyorum bütün hayatını böyle geçirmeyi nasıl kabulleniyorsun hazmedemeyorum siz sanıyorsunuz ki biz linçliyoruz ama anlattığınız her şey bize de yük oluyor kabullenemiyoruz
0 oy
(136 puan) tarafından
Biliyorum çok zor ama kadın sığınma evlerinden destek istesen? Gittiğin yeri kimse de bilmesin kaç kurtul, böyle akıl verilmez ama ya sana bir şey yaparsa diye ödüm koparak okudum yazdıklarını inanki
0 oy
(1,594 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun, o ******** kocan denen pisliğe de Rabbim tez zamanda hidayet versin inşallah.. 
0 oy
tarafından
Peki hâlâ daha neden o evdesin?
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Neden böyle davranıyor diye sormaktan bıkmadın mı artık adam narsist oldugu için böyle davranıyor tabi senlik bir durum yok eski postlarına da baktım adam seni boşamış bide kalkıp çocuk yapmak istiyorsun hala . Sana şiddet uyguluyor çocuğuna şiddet uyguluyor kendimi çocuğumu nasıl kurtarırım diye düşünmüyosun da bi çocuk daha düşünüyosun Allah sana akıl fikir versin her pislik var bu adamda aldatma şiddet hakaret.. seni de ailesine hizmetçi yapmış karısı gibi davranmıyor bile Allah'ın cezası. Sayfana tek tek baktım okudukça sinirlendim yemin ederim. Sana sabırlar diliyorum. Ne yap ne et bi çocuk sahibi daha olma sakın ha sakın azıcık aklını kullan . Çocuğun büyüsün belki anca o zaman kurtarırısın kendini madem şuan ayrılmak gibi durumun yok. Gerçi o pisliğe bir çocuk fazla bile de neyse. 
0 oy
(2,766 puan) tarafından
O evden cikmayi nasip.etsin cnm bnm en basta
0 oy
(360 puan) tarafından
Bin taksiye kadın sığınmaya git.. 1 tane çocuğum var devlet korumasinda  oluyorsun isteseler bulup zarar veremezler. Korkma sen yeterki ben bunlardan kurtulabilirim de.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
0 oy
42 cevap 1,361 göst.
0 oy
4 cevap 392 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
29 cevap 1,153 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,274 puan) tarafından soruldu

397,030 soru