0 oy
1,214 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
Anneler yıllardır sabrettim ama artık burama kadar geldi aile içi iletişim yok çocuğuna ne yemek yedirir ne alt değiştirir bunları geçtim eşime emanet edip bir yere bile gidemiyorum ne eve manevi destegi var ne bişey . Bişey soruyorsun 1 dk sonra cevap alıyorum işten gelir 15 dk çocuğuyla oynar koltuğa geçer kulaklığını takar ayaklarını uzatır pupg oynar. Tuvalete bile elimde telefonla gidiyor. Ben 11 gibi yatarım o içerde saatlerce oyun oynar yatağa 1 de 2 de gelir hani kızlarla oynadığına ihtimal vermiyorum ama bağımlısı olmuş artık en son vazgecicem böyle bir hayat geçmez kendime stres yapmaktan hasta olucam aynı durumu yaşayan varmi

42 Cevaplar

0 oy
(329 puan) tarafından
Kaç yaşında çocuğunuz 
(55 puan) tarafından
17 aylık
-Reklam-
0 oy
(770 puan) tarafından
Sırf bu yüzden boşanmak bana sorarsan abartı gibi.tabi senin tercihin. Ama şuna değinmek istiyorum mesela benim eşimde yemek yedirmek kızıma, altına bakmaz hep ben yaparım. İşten gelir biraz çocukla oynar sonra uzanıp dinlenmek ister yorgunluktan. Sonra telefondan araba fiyatlarına bakar . Bende arada bu yüzden kızarım bırak telefonu diye ama kötü birşey yapmadığı için tolerans gösteririm genel olarak 
(770 puan) tarafından
Yani tabi oyun konusunda haklısın gereksiz . Madem size ayırsin o vakti. Eşim oynamadığı için şuan nasıl davranırdim ben olsam, bilemiyorum. Ama sanırım bağımlılık seviyesinde olsa sürekli tartışır konuşurdum kafasına sokana kadar. Ama boşanır mıydım bir fikrim yok
(633 puan) tarafından
Canım oyun bağımlılığı çok kötü birşey. Yorumunda böyle birşeye şahit olmadığın için haklısın ama oyun bağımlılığı diye birşey var ve bu pub g gerçekten sıkıntı bir oyun
(6,113 puan) tarafından
Mathildaa kız yaşasan böyle demezsin var ya bak çok şükür Allah'a eşim oynamaz ama görümcemin oğlu var evli Kendisi de evlerimizde karşı karşıya olduğu için sürekli gidip geliriz karısı artık ağlıyor çünkü adam 24 saat dahi oynuyor Hem de yanında diğer kuzeni de geliyor bak Evli olmasına rağmen birlikte takıyorlar kulaklıkları üçlüyü de alıyorlar yanlarına şarja takıyorlar yani ne beraber sohbet etmek var ne Çocuklara bakmak var ne yemeği düzgün yemek var 2 dakika kaşıkla yiyor hemen kalkıyor yerine tuvalete Onunla gidiyor İnan Yani evde var ama yok gibi çok sinir bozucu Ben bile çok sinirlenmiştim ay Elif Dedim sen nasıl böyle dayanabiliyorsun Benim eşim bir saat böyle eve gelmese Ben sinir oluyorum diye İnan çok fena bir şey
(540 puan) tarafından
Matilda çok saçma bı yorum olmuş senin ki kimse boşan demez ama kadının anlattığına bak senin dediğine ailesine ilgiyi koparıp hayatı tel de yaşayan adamı daha ne kadar çekebilir çok zor böylesi Allah'm yardımcın olsun kardeşim ciddi Bir şekilde iletişime girmen gerek eşinle
(770 puan) tarafından
Pardon da nesi saçma yorumumun? Herkes fikrini belirtiyor. Hakaret mi etmişim ne yapmışım? Saygı çerçevesinde konuştum.  Ayrıca sonda belirttim benimki oynasa nasıl tepki verirdim bilemiyorum diye. işinize geleni görüp işinize geleni görmemezlikten gelmeyin. Saygı duymayı bilin biraz. kimse kimseye bunları öğretecek değil.
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Evet canım haklısın  korkut biraz boşanirim diye vazgeçer inş 
(55 puan) tarafından
Bunu defalarca söyledim hep geri adım atar gibi oluyor ama sonra yine aynı şekilde devam ediyor en son dün bu oyun senden daha kıymetli değil ama kiyasliyorsun madem öyle bu oyundan vazgeçmiyorum istediğini yap dedi şok oldum o yüzden bırakmak istiyorum artık ve aşırı gururluyum boşanicam dersem kimse kararından donduremez
(5,406 puan) tarafından
Çekilecek dert değil valla  bekarlikta kalmış bu huyu
(3,675 puan) tarafından
Kalk git babalara nasıl geliyor arkandan görürsün gidemiceğini düşündüğü için böyle davranıyor maksimum 10 günde kapında yatar
(6,441 puan) tarafından
Korkutma eşyalarını topla çık git burnu sürtsün biraz akıllanmaz son çare boşanmak
0 oy
(6,507 puan) tarafından
Adam karıya kıza gitmemis kahveye bara gitmemiş işten gelip evinde rahatça pupg oynamış vayyyy  

Boşan kız çekilmez bu çile 
(13,787 puan) tarafından
Bosanip bosanmicaginin kararını biz veremeyiz ki ...ben onu demek istedim ben burda kimseye boşan ya da boşanma demedim bu zamana kadar evde ilgisiz bir eş sorun dedim karar onun
(3,675 puan) tarafından
Lafım sana değil canım kimse kimseye diyemez ama kimse de kimsenin derdini küçümsemesin
(13,787 puan) tarafından
Evde ilgisiz bir eş sorun benim için ...24 saat oyun oynadıktan sonra ne anlamı var evliliğin ama kimisi kabul eder susar kimisi kabul etmez farklı yolu seçer ben bilemem onu tabi herkesin hakkında hayırlısı her şeyin zamanı var biz de oynarız eşimle oyun bu bizim hayatimizi etkilemez mesela herkes farklı
(3,675 puan) tarafından
Bizde okey oynardık canım sıkıldık bıraktık çocuğumuz oldu şimdi eşim Instagram face yada sahibinden de gezer ama ben gelince yanına bırakır bebeği alınca dünyaları unutur maşallah. Olması gereken de bu bence geldin eve bi saat oyna tamam gerisini eşine çocuğuna ayır yani bide karısına oyunu tercih ederim demiş daha napsın kadın Allah aşkına ya sanal dünyayı seçiyor adamın aklı gitmiş iyice iyi bi silkelenmeye ihtiyacı var
(13,787 puan) tarafından
Her şeyin fazlası zarar ...
0 oy
(602 puan) tarafından
Defaalrca bu oyun yuzune boşanmanın eşiğinden döndüm daha bitmiş sayılmaz vallaah konuyu büyüklere taşıyın devamında aldatmalr evde olmadığında başkalarıyla evde görüntülü konuşmalar başlıyor bunlar daha hiç bişey nelerini yaşadım bu nalet oyun yüzünde 
0 oy
(7,638 puan) tarafından
Bu ara pugb bağımlısı oldum :Dd
(13,787 puan) tarafından
Bende oynuyorum:⁠-⁠D:⁠-⁠Dama öyle hiçbir özellik bilmem sadece oynuyorum kendini bildikten sonra bir sorun olacağını dusunmuyorum sesleri açmıyorum özellikler şu bu da bilmem sadece oynuyorum:⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D
(7,638 puan) tarafından
Aynen en çok sevdigimde eğlence maçı valla sırf ona takılıyorum hiç istek kabul etmiyorum illaki atan oluyor. Senin adın ne :)
(13,787 puan) tarafından
Ben hiç bakmyrm bile biseye kız sadece oynuyorum öyle işte vakit gecirmece boşluk olunca bakyrm ☺️
0 oy
(6,251 puan) tarafından
Benimki de öyle bacım bosayalim mi bak bi gün gündüze gider akşam 9 da gelir ertesi gün geceye gider akşam 6 da sabah 9da gelir ondan sonraki 2 gün evde ilk gün annesigie gideriz sonraki gün de dinlencem der gündüzden gelir çocuk uyumuş olur yemeğini yer oyuna başlar yatana kadar sabah kalkar iş saatine kadar oyun oynar çıkar ise gider annesigilde oluruz orda oyun oynar evde oluruz orda oyun oyna hiç elinden düşürmez tuvaleti geç banyoya giderken bile yanında orda bile oynuyo sözde çocuğa da bakiyo ev işlerine de yardım ediyo sabah benden önce kalkarsa çay demler çocuğu oyaar 1 saat daha uyurum yaptığı bu boş vakti var ama ban yok çocuk zaten bak şimdi uyuyo ayağımda bıraksam uyancak geri de uyumuyo böyle olunca hadi çalıştığı günleri geçtim evde olduğu günler ya bu sefer annemlere gitmeyelim çocuğa bakiyim işini yap yarında dinleniyim demiyo ya da her izinde gittiğimiz gibi diğer izin günü de çocuğa bakiyim işini yap demiyo ben ilk doğum yaptığım zaman dedim haftada 2 kez izinli oluyosun bi izninde ilk gün annenlere gidelim ikinci gün dinlen diğer izinli odugun günlerde de ilk gün çocuğu tut işimi yapayım ikinci günde dinlen demiştim bi şekilde her izninde biseyi bahane etti oraya da gitmeye alistirdi vala 10 gün odu ev supurulmedi ayiplama banyo tuvalet bil yikanmadi 3 gündür çocuk odası darman dağınık büyük kıyafetleri küçük kıyafetleri ayirayim dedim içinden cikamadim dün çocuğu banyo yaptırdım salonda sözde küveti kovayı falan topladı götürmüş çocuk odasına koymuş napiyim böyle diye bosayim mi aç birakmiyo açıkta birakmiyo bi yanlışını görmedim he arkamda olur bi dediğimi ikiletmez karı kız ayağı yok kumarı yok içkisi yok varsın oynasın napiyim 
0 oy
(847 puan) tarafından
Sırf oyun oynuyor diyemi boşanmak fazla vakit geçirdiğini söyleyin biraz abartmışsiniz sanki 
0 oy
(347 puan) tarafından
Eşimde oynardı tabi çok değil ama o öyle bağlı oldukça insan aşırı takıntılı oluyor birakti eşim oğlumuz için sildi çok şükür inşallah sizinde siler..
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Valla evlendiğimden beridir eşimde knayt diye bir oyun oynuyor PC başından kalkmaz alıştım artık .gece yarılarına kadar oynar 
0 oy
tarafından
Benimkide oynardı baktım bende hesap açtım gel dedim birlikte oynayalım. Sonra baktık baya baya oynuyoruz oyuna dalıyoruz bu böyle olmaz dedik ikimizde sildik telefondan. Olur öyle şeyler kuzum üzülme erkek milleti işte. Çogu eşler böyle. Anlıyorum ilgi alaka istiyorsun her kadın ister ama bazı erkekler kalas olduğu için anlamıyor. Ilımlı ol bir akşam tabak hazırla aç TV'den film gel izleyelim birlikte vakit geçirelim de öyle öyle alıştır. Bazı erkekler ailelerinden göremediği şeyi evlenince devam ettirirmiş. Bizde kadınlar olarak öğreteceğiz eslerimize. Öyle ortada ihanet, dayak, aldatma, yanlış birşey yoksa boşanmayı düsünme. Kolaymi öyle hemen yuva yıkmak. Birde eşlerinize sürekli boşanacağız demeyin akıllarına sokmayın şunu.
0 oy
(2,119 puan) tarafından

Sizde onunla oynamaya başlayın, ben öyle buldum çözümü. Şimdi bensiz sıkılıp oynamıyor kimse beni oyunda korumuyor diye :) benimkide bağımlı normalde :)

0 oy
(253 puan) tarafından
Bizimde başka bı oyun yüzünden mtn2 aynıydı kızdım gidicm dedm biraz insanları araya kattım kafası dank etti geçen diyo hata yaptım önce siz sonra oyun fln diyo artık eninde soninda anliyolar
0 oy
(13,876 puan) tarafından

Zor durum bağımlı olmuş oynaya oynaya :ermm:

Esinle oturup konuş güzelce yada günde sadece 1 saat oyne de falasini kabul etmiyorum de bunların hiçbiri olmuyosa ailesiyle konus belki onlar vazgecirirler

0 oy
(458 puan) tarafından
He benımkı de Baska oynuyor  aynı dedıgın gıbı ilgisizlıkde Bı boşanmaya nedeni bence ama boşanmak istemiyorum seviyorum sinir oluyorum sadece 2 cocugum küçük zaten  kavga ediyoruz sürekli bizde oyun yüzünden 
0 oy
(7,123 puan) tarafından
En son 15 milyarlık bilgisayarını yere çalıp oturduğu  sandalyeyi kırıp koltuğu ters çevirip oynamaya devam edeceksen bu evde işin yok demiştim sonra bıraktı:):) çok masumca bence yaptiklarim
0 oy
(709 puan) tarafından

Benim eşimde oynuyor evlenmeden önce de sabaha kadar oynarmış bilgisayarı vardı o zmnlar evlenecegimiz sıra sattı ailesiyle birlikte yaşıyorduk orda pek oynayamiyordu ayrı eve taşındık tablet aldı onunla oynayamadı sattı geri bilgisayar aldı şuan çocuk odası onun oldu ayrıyetten masa sandalye aldı işten geliyor yemeğini yiyor odasına gidiyor arada bir gelip kızımızla ilgileniyor bakıyor hatta oyun oynarken benjm işim olduğu zmn kucağına veriyorum öyle oyun oynuyor ha evine her şeyini alır her gün sorar nerdeyse dün mesela benim şarj aletim bozuktu zar zor şarj oluyordu söylemedim bile yeni şarj aleti almış telefonumu aldı taktı geçmişte bir tartışmamiz oldu istersen git dediği de oldu 1 hafta annemgil de kaldım geldim baya özlemiş beni bqzen arada böyle uzak bir yere git ozlet kendini eve geldiğinde yemek yapan çamaşırını yikayan yoktu arayıp yemeğimi yapıp bulaşığimi yikadim çamaşırımi da makineye atacam diyordu eşim :D

0 oy
(1,809 puan) tarafından
Canım çok zor boşanmak için sebep değil tabi ama bence eşin destek almalı. Bağımlılık olmuş artık :/ ciddi konuş tedavi olması için
0 oy
(811 puan) tarafından
Bu da bir tur bağımlılık ve aslında hiç de hafife alınacak bir şey değil. Elbette ki boşanmak son çare ama süreyi azaltmak için bir şeyler yapmalısınız en azından.
0 oy
(129 puan) tarafından
Ayni durumu bizde yaşadık ama çocuğumuz o dönemlerde babasından ilgi bekliyordu göremeyince aşırı içine kapanmıştı hicbiseye tepki vermiyor yapmıyordu daha sonra doktora götürdük doktor otizm testi yapılacak falan deyince benimki bir korktu o korkuyla telefon değiştirdi derken silindi tekrar yuklemedi yani her şerde vardır bir hayır lafı doğruymuş biz o şekilde biraktirabilirdik sizde benimle ilgilenin falan diye belirtin tepkinizi ortaya koyun ise yarayabilir mi bilemedim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 298 göst.
23 Temmuz 2022 Aile kategorisinde cemre46 (48 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 411 göst.
27 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Ciciko (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 371 göst.
23 Ekim 2020 Aile kategorisinde dertlerderya (3,836 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 274 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,704 puan) tarafından soruldu

374,545 soru

11,201,763 cevap

34,497 kullanıcı

...