+1 oy
602 göst.
Aile kategorisinde (1,215 puan) tarafından
Kızlar neme kanseri teşhisi kondu demistm. Bazı tetkikler yapılıyor.  2 yaşında Bi kızım var. Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah...  Pet çekimi vardi gündüz. Vücuda yüksek dozda radyasyon veriliyor.  12 saat boyunca küçük çocuklara yaşlılara yaklasmamam gerekiyor. O yüzden kızımda kaynanam da kalıyor eşimle bende evde annemle kaliyorm .. gorumcemin kizida var 9 yaşında onunla beraber yatıyorlar orada. Kaynanam sürekli video foto atıyor . 1 saat önce uyumuş.  B3nde ses kaydı atmıştım dinliyor ama hiç annem demedi diyor. Keşke kalsa hep bırakırım kalsn. İlk defa kaldı işte. Ben kalmaz diye düşünüyordm ama hiç beni anmamis Bile :) ama evde bi o kadr boş  . Uykm bile gelmedi henüz çok uykm var ama uyuyamadm.. Allahim kimseyi evladından ve annesinden ayirmasn inşallah...

18 Cevaplar

+6 oy
(147 puan) tarafından
Dert derde uymaaz dertsiz kul olmaz demişler. Herkes belli bir imtihandan geçiyor işte... Rabbim şafi ismiyle şifa verir inşallah. 
(1,215 puan) tarafından
Bu sözü çok sevdim... Amin canım Allah razı olsun
(147 puan) tarafından
Hepimizden inşallah...
-Reklam-
0 oy
(7,988 puan) tarafından
Amin rabbim seni onlara bağışlasın Allah sana hayırlı şifalar versin 
(1,215 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim çokça amjnnnnnn
0 oy
(15,931 puan) tarafından
Amin dostum amin. Allah'ım sana şifa versin tez zamanda. 
(1,215 puan) tarafından
Amin bacım Allah razı olsun
0 oy
(4,820 puan) tarafından
Kuzummm. Hiç seni anması özlemedi diye düşünme. Sanırım bu onlardaki bir savunma mekanizması. Benim de 20 aylık bir kızım var. Ramazan Bayramı öncesi ağır bi akciğer enfeksiyonu geçirdim yanlış hatırlamıyorsam 3 ya da 4 gün hastanede yattım. Hem de emzikli benim bebem. Hiç ne meme ne anne demiş. Hatta fotoğraflarda bile yoksaymış beni :) geldiğim gibi eski haline döndü jet hızıyla. Sen hemmen iyileşmene bak. Kendini toplamaya bak. Allah'ın izniyle evladının başında duracaksın inşallah 
(1,215 puan) tarafından
Eşim gidelim mi eve anneye diyormuşta hayır gitmem diyormuş  :)) inşallah canım benim Allah razı olsun
(4,820 puan) tarafından
Şimdi kuzeni de var ya onun. Kız gecesi yapıyorlar. Arkadaşlar geldi mi annenin yüzüne bakan yok tabi :D daha neler görücez kız. Tersleyecekler bizi azarlayacaklar bunlar ne ki :D
(496 puan) tarafından
Bende ameliyat oldum hastanedeydim oğlum annemdeydi o gün beni aramadı . Normalde markete gitsem  kıyameti koparıyor . Allah yardım ediyor. Rabbim sana hayırlı şifalar versin .
(1,215 puan) tarafından
İnşallah canım... Bana gelince sımsıkı sarıldı  :(
0 oy
(449 puan) tarafından
Amin canım allahım şifa versin biran önce iyileşirsin inşallah 
0 oy
(7,834 puan) tarafından
Aminnn. Allah acil şifalar versin kızınla upuzun mutlu günleriniz olsun inşallah 
(1,215 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(10,642 puan) tarafından
Rabbim acil kalıcı şifalar versin inşaAllah 

Rabbim evladının yüzünü güldürsün bu illetten Bir an önce kurtulursun inşaAllah tatlım 
(1,215 puan) tarafından
İnşallah canım benim Allah razı olsun
0 oy
(103 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun şifa versin canım, gözlerim dolu dolu okudum inan. Evladına sıkı sıkı sarıl iyilesecegine eminim kocaman sevgi dolu kalpler sana. Hangi şehirdesin
(1,215 puan) tarafından
Benden de kocaman sevgiler canım benm.. teşekkür ederim iyilesecegm inşallah.. Kırşehir deym canm
0 oy
(5,537 puan) tarafından
Allah şifa versin sağlığına kavuş inşallah hiç ayrılmazsınız
(1,215 puan) tarafından
İnşallah canım. Allahim bin kere razı olsun
0 oy
(170 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşaallah 
(1,215 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(2,142 puan) tarafından
Sen öyle zannet hic bir cocuk anesinin kokusunu unutmaz aslında seni cok özlüyordurda kaynana seni teseli ediyo üzülmeni istemediği icin öyle söylemiştir sen tedavini ol iyles sağsalim kucagın al korkma allahtan unudun kesme allah büyük allah acil şifalar versin gecniş olsun
(1,215 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim.. Rabbım herkese şifa versin inşallah
0 oy
(49,004 puan) tarafından
cocuklar oyle baskasinin yanina gidince degisik geliyor onlara ne guzel bak kayınvalidende video falan atıyor sende inşallah bir an once iyilesirsin
(1,215 puan) tarafından
Sürekli görüyor ya bide onları seviyor o yüzden beni aramadan kaldi
0 oy
(58 puan) tarafından
Allah şifa versin.ben geçen yıl  bı hafta hastanede yattım oğlumda hiç bahsetmemiş ayy eve geldim uyuyomus gibi yaptım elim disardaydi bı baktım başını elimin üstün koydu o anı hiç unutamıyorum ya Allah tüm hastalara şifa versin.
(1,215 puan) tarafından
Gelince bana sımsıkı sarıldı.  Bende bu anı unutamam galiba :(
0 oy
(422 puan) tarafından
Ay Allah acil şifalar versin canm benim. Sen iyi ol da inan bu günler bir şekilde geçiyor . 
(1,215 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim.. geçmez mi neler geçmiyor ki ömürden
0 oy
(91 puan) tarafından
Basindan beri takipteyim kardesim allah hayirlisiyla bu imtihandan galip gelmeyi nasip etsin . Biz de atlattik basta korktuk tabii ama atlattik allahin izniyle . Cok gecmis olsun 
(1,215 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim.. kimdi hasta olan acaba
(91 puan) tarafından
Yeni gordum kusuruma bakma. Hasta olan esimdi canim . Sen de atlaticaksin allahin izniyle
0 oy
(247 puan) tarafından
Kız benimki de doğumda kaldı ilk defa sonra kardeşinde ameliyat falan gerekince alıştı iyice şehir değiştirmesem arada kalırdi alışması da lazımmış 

Hayat bazen insana hiç beklemdigi şeyler çıkarıyor 
(1,215 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canim
(247 puan) tarafından
Allah şifa versin bu arada hiç endişe etme inşallah geçecek hepsi
0 oy
(18,302 puan) tarafından
Anmasa bile bunu demesi ne kadar doğru ya bu kaynanana Allah hiç mi vicdan vermemiş ne biçim insan bu
(1,215 puan) tarafından
Ya bilmiyorum ki sevmem normalde amw kötü niyetle demedi diye düşünüyorum
(18,302 puan) tarafından
Neyse boşver hem çocuklar zaten annelerini herkesten çok sever
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Amin canım amin Rabbım sana da acil şifalar versin yavrunu sana bağışlasın başından eksik etmesin 
(1,215 puan) tarafından
Amin canım cümlemizi inşallah teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 519 göst.
13 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Hilalalya (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 346 göst.
14 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 187 göst.
13 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Genc_anne (2,897 puan) tarafından soruldu