0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (1,505 puan) tarafından

3 günüm geçmişti. Miyom sorunum var 1 buçuk yıldır hamile kalamiyorum her ay test yapıp hem hüsrana uğruyorum soğan suyu, adet düzenleyici, folik asit ve dua toplama hepsini yaptık rabbim nasip etmiyor. Hikmetinden sual olunmaz rabbim vardır bı bildiği eğer layıksak sen bize bı daha nasip eyle yarabbim <3

9 Cevaplar

0 oy
(42 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim sağlıkli evlatlar nasip etsin isteyen herkese. Bende bu durumu yaşadım. Yumurta tembelliği vardı. Tedavi oldum ancak her çatlatma iğnesinden sonra hayal kırıklığı yaşadım. 3 aydan sonra devam etmek istemedim. Psikolojik olarak kötü oluyordum. Olmasa da Rabbimden diyerek unutmaya çalıştım. Sonra hiç beklemediğim bı anda bu sevinci yaşadım. Evlilik yıldönümünde hemde. Sizde duadan vazgeçmeyin. Ümidinizi kaybetmeyin. 
(1,505 puan) tarafından
Her ay deniyoruz bizim de miyom va ona bağlı diyor doktor. Her ay geçiyor her ay olacak diye heves ediyorum olmayacağını bildiğim halde
(265 puan) tarafından
Enesinannesi yumurta tembelliği nasıl bişey çocuk oluyormu bı akrabamiz gelini öyle ama o adet görmuyormus sizdemi oylesiniz
(42 puan) tarafından
Ben düzenli adet görüyordum. Ama doktor bana dedi yumurta tembelliği ve eşimdede varikosel vardı doktor bana klomen verdi 2 ay tedavi gördüm sonuç vermedi ama çevremdeki çoğu kişi tedaviden 4 5 ay sonra sonuç veriyo. Benimde 6 ay sonra oldu. Başka herhangi birşey kullanmadım. Hiç beklemediğim bir anda oldu.
-Reklam-
0 oy
(2,265 puan) tarafından

Olur canım ilk aydan olcak diye bisey yok pes etme devam et Allahin izniyle olur inşallah 

(2,265 puan) tarafından
Soğan suyuna devam et canım o ise yarıyor gerçekten benim bir arkadaşımda da miyom var ama portakal büyüklüğünde olmaz dediler sonra soğan suyuyla oldu 4 5 ay düzenli içti sende iç bırakma
(1,505 puan) tarafından
Arka arkaya içilmez dediler canım da ondan içmedim bu ay içtikten 6 ay sonra iç tekrar dediler ama bu ay adetim bitsin bayramdan sonra içerim tekrar ağrıma da iyi geldi
(1,505 puan) tarafından
Benim küçük küçük ama çok sayıda
(2,265 puan) tarafından
15 gün içip 15 gün ara vereceksin canım
(1,505 puan) tarafından
Deneyeceğim canım çok sağol
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Bacım senin cocuğun yokmu hic
(1,505 puan) tarafından
Var şükür . Ama ikinciyi istiyoruz kızım kardeşi olsun istiyor çok ve benim sağlığım için ikinciyi doğurmam lazım
(2,195 puan) tarafından
Olucak elbet  allahın izniyle inşallah
0 oy
(2,144 puan) tarafından
Canım benim, Rabbim nasip etsin hayırlısıyla tez zamanda inşallah. Ben ve eşimin hiçbir sebebi yoktu ona rağmen 6 ay tutmadı. Gerçekten nasibimiz ne zaman nereden gelecek bilmiyoruz. Rabbim büyük ❤️
(1,505 puan) tarafından
İnşaallah kuzum çok sağol ♥️ bizimde doktor kesin olmaz demedi ama kanalda miyomum var engel olabilir bı ihtimal dedi :(
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım. Çok kafana takmamaya çalış. 
(1,505 puan) tarafından
Sağol canım inşallah
0 oy
(265 puan) tarafından
Başka varmı çocuk 
(1,505 puan) tarafından
Var bir kızım var 4 yaşında şükür
(265 puan) tarafından
He anladım
(1,505 puan) tarafından
Ama kardeşimiz olsun istiyoruz
0 oy
tarafından
Soğan suyu kullanma daha çok büyütür diye duydum hiç mi cocugun yok canım 
(1,505 puan) tarafından
Var canım bı tane ama miyomlarim var küçük sayıda ya kesilip alınacak yada normal doğurup dusurcem
(1,505 puan) tarafından
Bende aksine kullanıp küçülür kaybolur diye duydum canım
tarafından
Yok canım bir kadın doğum öyle dedi herkese aynı yöntem iyi gelmez sen doktora git birde duydun mu bilmiyorum benim arkadaşım çocuğu olmuyordu mfk ürünleri ile gebe kaldı
(1,505 puan) tarafından
Mfk ürünleri derken
0 oy
(5,301 puan) tarafından
İleri derece pcosmum 3.5yil olmadi hic korunmadik bile tup bebege baslayacagimix ay hamile kaldim doktor bilr nerde yaptirdin tup bebegi diye sordu3yil sonra tekrar hamile kaldim onda da kendiluginden oldu stres yapma hic 
(1,505 puan) tarafından
Ben çok takıyorum takmıyorum diyorum ama illa aklımda :(
(5,301 puan) tarafından
Relax ol kendiliginden olur iliskiyi cocuk icin girme zevk icin gir o zaman Allahta izin verirse olur skma canini :)
(1,505 puan) tarafından
Sağol canım ♥️
0 oy
(419 puan) tarafından
Ben de 2.çocugumu 1.5 sene bekledim. Pcos ilk çocuguöda da vardı ama kızım oldu sonrasında kg alınca 2.gecikti. Diyet yaptım en sonunda kg da veremeyince de dedim artık ilaç tedavisine başlayacagım. Femara önermişti doktor sonrasında iğne. En son umutla evdeki femarayı kullandım ama dr a gitmedim çünkü o ay da umudum yoktu sonraki ay adetimde ilacı kullanıp dr a gidecektim ne gerekiyorsa yapacaktım ama bu ay çok şükür oldu. Zamanı bu zamanmış demekki ilaçta vesile oldu diye düşünüyorum . Bursa da yaşıyorsan iyi bir dr var .11 yıldır anne olamayan bir arkadaşım onun sayesinde hamile kaldı. Onu önerebilirim . Bir dene istersen .özel muayenesi var .hastanede çalışmıyor yani. 
(1,505 puan) tarafından
Yok canım manisaliyim. Doğru zamanı gelir inşallah bekliyoruz sabırla
(419 puan) tarafından
Belki doğru zaman değildir . Sen Allaha bırak o en güzelini bilir :)

İlgili sorular

+2 oy
24 cevap 649 göst.
0 oy
8 cevap 380 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ayse.gul (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nazz (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.

397,211 soru