+2 oy
559 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (41 puan) tarafından

7 aydır hamilelik planlıyorum. Ama maalesef daha nasip etmedi rabbim. Hiçbir problemimiz yok çok şükür ama nedense kalamıyorum. Adetime 8 gün vardı ama erken geldi bu ay. O kadar üzgünüm ki doktorum ne zaman bu ay hamile kalacak mıyım demezsen o ay kalırsın dedi. Ama elimde değil ki aya göre adetim ayın 18-19-20 tarih arasında olur hiç değişmez bu tarihler. Düzenlidir yani. Rabbim kimsenin kucağını boş koymasın isteyen herkese aratmadan versin inşAllah.  Ovülasyon denedim 4 ay. Folik asit önermiyor doktorum değerlerim iyiymiş fazlası da zarar olur dedi. Stresten guatır yükselmiş 3 tane hap verdi. Her ay kan vermem gerekiyor bu yüzden.Ne yapıcam bilmiyorum. Lütfen dua edin benim ve tüm evlat hasretiyle yananlar için. Etarfımdan sürekli bebek haberi alıyorum. Buradan da görüyorum :( inşAllah o postu bir gün bende açarım. Rabbim 99 isminin hürmetine herkese bebek nasip etsin o duyguyu herkese yaşatsın inşAllah ♡㋡

24 Cevaplar

0 oy
(7,099 puan) tarafından
Rabbım.tez zamanda kucağını doldursun ♡
(41 puan) tarafından
Amin ecmain. Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah'ım bir an önce nasip etsin inşallah canım isteyen herkese sanada inşallah . Ama doğru söylemiş doktor ne zaman ki dusunmezsen o ay hamile kalıyorsun . Ben ocağın 24 ünde regl olmuştum Şubat syinda olmadım yasa Martin 25 inde regl oldum tekrardan. Dedim ki bu ay hayatta tutmaz 1 ay gecikti nerdeyse o ay hamile kalmışım . Pskolojini ona yorma sürekli Allah'ın izniyle olur herseyin bir zamanı var 
(41 puan) tarafından
Ben düşünmesem bile etraftan soran çok oluyor.
Amin inşAllah canım Allah senden razı olsun.
tarafından
Üzülme benimde 6 ayda oldu bazen vücut o sürede kendini yeni hazırlamış oluyor hamilelige .
(41 puan) tarafından
İnşAllah benimde o yüzdendir de tez zamanda verir rabbim
0 oy
tarafından
Cnm. İns nasip eder bir kizm var bende iknciyi istiyorum.kizimda da hemen hamile kalamamastm beş ayda kaldım  smdi 20 gündür korunmyorz ama hep testim negatf ckyor adetm.de düzensiz olmuyor dye içim.icimi yiyor halbuki bı kızım var ama stres yptm.bende çok neden olmyor dye 
(41 puan) tarafından
O duyguyu tatmışsın ama çok şükür. Allah bağışlasın. Tez zamanda sana da verir inşAllah rabbim
tarafından
Testleri yaparken psikoljk olarak etkilenmiştim testin içini aciyordum belki gorurrm dye bir gün esimel kvga etti dedim hep ben gdyom doktra ve  bsym.yok sen GT dedm o gece test yptim içimden işte gcti silik ckti çok silik inanamadim.ertso günü kan verdm bazen beyindende slmek gerekyor ama olmyor
(41 puan) tarafından
Her şey beyinde bitiyor ama bizde bitmiyor maalesef o stres
0 oy
(949 puan) tarafından
Ben 3 yıl bekledim doktorunun dediği gibi unuttum aklimda yoktu evimi taşıdım evimle ilgilendim yeni evimde hamile kaldım şükür. 

Rabbim kimseyi mahrum birakmasin cok zor cok agladim yiprandim ama sonu mutlu olacak inşallah. Sende biseyle oyala kendini
(41 puan) tarafından
Maalesef oylanacak bir şey yok hep evdeyim. Ne yapsam bilemiyorum. Allah bağışlasın♡
0 oy
tarafından
düzenlendi
Canım o aklından çıkardığın zaman olur lafı o kadar gerçek ki. Ben ilk bebeğimi kaybedince çok ağladım hemen olsun istedim bikac ay korunmadim olmadı bı süre denemedik bı daha deneyelim dedik ben hep ağladığım için psikolojik olarak kötü bı dönemde olduğumdan herhalde dış gebelik olarak tuttu ve ameliyat oldum bı tüpüm alındı. Ben daha da kötü olup hap kullanmaya başladım. O dönemde aklımdan çıkardım hap kullanıyorum diye denemeyin artık dedim. Sonra bı ay korunacak malzeme yoktu bende yumurtlama döneminde olduğunu biliyodum ama gene umudum yoktu tek tüpüm var tek seferde tutmaz herhalde diye korunmasız ilişki yaşadım ve o ay tutmuş. Bel ağrısı şikayetiyle gittiğim doktordan bebek haberiyle geldim. İnşallah sende bı sürpriz yaşarsın. Allah kimseye yokluğunu göstermesin çok zor. Her ay adet olup ağlamaları bilirim. En kısa zamanda Allah kucağını doldursun inşallah
(41 puan) tarafından
Aminnnn Allah razı olsun inşAllah.
0 oy
(191 puan) tarafından
Canım inşallah tez zamanda rabbim sana evlat nasip etsin inşallah sana kendimden bahsetmek istedim ben 9 ay boyunca hamile kalmak için çabaladım neler denedim ama kısmet olmadı bi türlü sonra adet düzenime göre yumurtlama gününü hesapladım ve o gün ilişki yaşamaya özen gösterdim  ilişkiden sonra ayağa kalkmadan ayaklarımı duvara dikip 2 saat kalkmadım ve adet günümü unutmak istedim yani Çünkü düşününce olmuyor bir baktım adet tarihim geçmiş ve hamile kalmışım 
(41 puan) tarafından
Hepsini bende denedim kuzum. Allah bağışlasın :)
0 oy
tarafından
Rabbüm geciktiriyor ki güzelleştiriyor geç olsun hayırlı sağlıklı evlatların olsun canım
(41 puan) tarafından
Aminnnn Allah senden razı olsun canım
0 oy
(470 puan) tarafından
Cnm bazen dr un dediği gibi oluruna bırakırsan daha iyi olacak stres engel olur bizde yedi sene evliydik son 4 5 senesi istiyoduk ama hiç beklemedigim bir anda oldu vaktinden önce yaprak dökülmez der annem çok doğru o geleceği zamanı biliyor 
(41 puan) tarafından
Öyle kuzum. Ama gel gör ki gönül dinlemiyor. Annenin ellerinden öperim çok doğru söylemiş. Allah sana bağışlasın evladını
(470 puan) tarafından
Amin cnm bnm rabbim seninde gönlünden geçeni nasip eylesin
0 oy
tarafından
Rabbim sen ile beraber herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah kuzum ❤️❤️
(41 puan) tarafından
Amin ecmain canım Allah razı olsun ♡
0 oy
(118,488 puan) tarafından
dr hakli bende 4 ay her hafte test yapardim bi ara ovulasyona basladim snr amaan olmazsa olmaz napim dedim o ay oldu
(41 puan) tarafından
Allah bağışlasın.
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Rabb'im tez zamanda kucağını doldursun sağliklo sıhhatli evlatlar nasip eylesin inşallah 
(41 puan) tarafından
Aminnnnnn ecmain Allah razı olsun
0 oy
(86 puan) tarafından
Amin canım benim de kaç yıl olmadı vede bu benim ilk hamileliğim bn hamile kalmadan önce hep dua ediyorsun rabbim sen banada bütün evlat istiyen insanlarda hayırlı evlat nasip et diye vede şuan 4 aylık hamileyim ama dualarımı herkese evlat nasip et diye ettiğim duaları birngun hile kesmedim Rabb'im büyük umudunu kesme  sürekli dua et namaz kıl biliosan Kur'an'ı Kerim oku bilmiosan da öğrenmeye çalış canım. Allah büyüktür Rabb'im gönlüne göre versin inşallah
(41 puan) tarafından
Hepsini yapıyorum canım çok şükür hepsini biliyorum. Rabbim kimsenin kucağını boş koymasın inşAllah
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Canım öncelikle sitres yapma..her ay beklediğim için sitresten olmaz oluruna bırak.. ben tam beş yıl aceba bu ay diye diye geçirdim ..hiç bir sorunumuz yok kaç doktora gittik.. baktık olmuyor artık aşılama tüp Bebek herşeyi denedik ve bu arada bir beş yıl daha geçti ve on yılın sonunda üçüncü tüp Bebek senesinde hamile kaldım.. Rabbime bin şükür inşallah sen o yıllara gerek duymadim kalırsın.. ovulasyon testi ni bende iki ayda bir muhakkak dene yumurtlama gününü tuttur sitres yapma bak gör sonuca ulaşabilirsin.. 
(41 puan) tarafından
Allah razı olsun. Allah bağışlasın acısını göstermesin evladının
0 oy
(252 puan) tarafından
Rabb'im herkesin gönlüne göre hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah bizde düşünüyoruz 1.5 yıl oldu fazla takmiyorum kafaya olmayınca da olmuyor çünkü vardır bir hayır diyorum ama bu ay başka bı Dr gittim prolaktin değerim çok yüksek ve gittiğim de hiç prolaktin yüksek ilaç v.s. yazıyım kullan dememişti bu prolaktin de süt hormonu ve gebeliğe engelmis bu Dr tekrar kan değerlerime baktı yine yüksek çıktı öncekinden biraz daha yediklerimizin etkisi de var misal incir bu hamile zarfında yenmemesi gerektiği söyleniyor her neyse ilaç verdi Dr kullandım ve günleri yazdı değerlendirme demem şu ki ister bı Dr git bide prolaktin değerlerine baktır
0 oy
(451 puan) tarafından
Canim allah gonlune gore versin hic kimsenin kucani bos birakmasin insallah adetin erken gelmis belki rahim temizlenmistir bidahaki ayy kalicaksin bendede oyle olmustu 5 sene cocugum olmadi o ay erken adet oldum hem cok agrili hemde cok yogun bi kanamam olmustu ondan sonraki ay hamile oldugumu ogrendim hic umidini yitirme ben 5 sene bekledim simdi 2. Hamileyim rabbim vericek vericek ama zamani var işte ;)
(41 puan) tarafından
Allah bağışlasın acılarını göstermesin inşAllah canım
0 oy
(241 puan) tarafından
Bende ikinci çocuktan sonra çok istedim ama hep kötü geçti iki defa boş gebelik geçirdim 5 yıl sonra ikinci çocuk oldu bende artık çocuk istemiyordum iki tane yeter diyordum hiç adet olmadim 1.5 yıl bide korunuyordum birgün kustum başim döndü kaynanam ısrarla test yap dedi bende zaten zor oluyor bide korunuyordum asla hamile kalmam diyordum test yaptım doktora gittim öğrendim ki 3 aylık hamileyim yani çok isteyince olmuyor kendini rahat bırakınca oluyormuş bunu anladim yıllarca boşuna ağladım sadece stres yapma 
(41 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım. Deniyorum ama pek olmuyor tek yaptığım stres adet olacakken yoksa diğer haftalar yapmıyorum
(241 puan) tarafından
Ben ovulasyon testi kullandım her ay hamile kalınmıyor zaten bazı aylar yumurta gelişirse tutar ... 8 ay ovulasyon testi kullandım tam yumurtlama haftası hesaplayıp doktora gittim ultrasonda bakınca bir yumurtam gelişmişti bana gün verdi o gün ilişkiye girdim ve o ay hamile kaldım oğlum 1.5 yaşında şimdi tekrar hamileyim bu tamamen sürpriz oldu
(41 puan) tarafından
Allah bağışlasın. Bende yumurtlama günü mü gitsem
(241 puan) tarafından
Bence o zaman git gelişen yumurta varsa görünüyor ultrason da
0 oy
(121 puan) tarafından
Rahim filmi cekindin mi
(41 puan) tarafından
Yok canım çektirmedim nasıl oluyor
(121 puan) tarafından
Özel hastanelerde üniversite ve şehir hastanelerinde çekiliyor bende haftaya çekilmek istiyorum hormanlarda ve eşinde sorun yoksa birde rahim filmini araştır istersen çekildikten sonra hamilelik şansını arttırıyor mus
0 oy
tarafından
Bacım üzülme sen üzülme diye anlatıyorum yedi aylık evliyken bebek istedik biz Kasım'da basladik bebek için bir türlü kalamiyorum üzülüyorum testler hep negatif neyse karın ağrısı göğüs ağrısı ben fanalasiyorum birgün eşimin ayaklarının dibine bayıldım neyse kaldırdılar canim çorba istedi annem lengelmislerdi annem pişirdi yiyemedim gönlüm geçti ama sürekli nar yiyorum neyse bacım Uzun oldu bebek varmış ama gözükmüyor mus küçük olduğu için bir Nisan'da haberini aldım gece yarısı test  yaptım birde ağlıyorum ama tek. Çıkacak diye neyse bacım vuruşun en hzili zamanları ben hamile gidemedim ki doktora tam bir buçuk ay bebek karnimda üç aylık olmuş neyse tanigim doktor akrabam var o dikkatli beslen dedi neyse bir şekilde aldık gittik doktora bebek varmı büyümüş mu diyorum bebek büyümüş mu ney dedi doktor bir hafta sonra gel cinsiyetini ogren oğlana benzettim dedi oğlan miş bebek BACİM DUA ET NAMAZ KİL BEBEK İSTİYORSAN KURANİ AC ONA HATİM YAP HAYİRLİSİNİ DİLE RABBİM KUCAĞINI DOLDURUR MERAK ETME DÜZENLİ ADETİN VARMİS 

BEN BEBEGİME KURAN OKUDUM HATİM YAPTİM DOĞMADAN ONCE BES HATİMİ VAR BENİMKİ HARİC
(41 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun. Allah bağışlasın.♡ bende yapayım
tarafından
Cümlemizden İNŞALLAH canim
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Uzulme canim yaa bende senin gibi 9 aydir olsun diye dua ediyordum hamile kaldim ama dusuk kurtaj olundum simdi tekrar hamileym ama cok yeni ogrendim allahdan hayrlsini iste bacim inwallah olur allah kimsenin kucagini bow burakmasin ... Amiiin....
(41 puan) tarafından
Aminnnn
0 oy
tarafından
Sonuç hüsran deme canım çok günah yeri ve zamanı var elbetteki Allah'ın izniyle hamile kalırsın çocuğunu kucağına alırsın inşallah ben beş sene bekledim Allah büyük canım
(41 puan) tarafından
Allah razı olsun

İlgili sorular

+4 oy
85 cevap 862 göst.
0 oy
5 cevap 135 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Esra Yagmur (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 186 göst.
7 Haziran 2021 Aile kategorisinde eda akbal (160 puan) tarafından soruldu
0 oy