0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından
Kızlar annem benim özel hayatıma kadar halama anlatıyor geçen halamı aradim çok severim kendisini ama uzunca konuştuk kızı evlenmis bize söylemedi ikinci evlilik yaptı düğün falan yapmışlar şey diyor sizde kocanla şunu yapmışsınız ben şok kim dedi diye sormadım tabiki annem ağzında bakla ıslanmaz ev taşınacak bir durum oldu onu bile duymuş kızın nasıl diye sordum çalışıyor falan bildiğin gibi dedi evlendiğini soylecek mi diye sordum söylemedi bende anneme kızdım milletin kizi evlenmiş söylemiyor biz fakirin afedersiniz yaptığı şey oraya duyuluyor dedim 

5 Cevaplar

0 oy
(1,357 puan) tarafından
Bundan sonra sende annene hic biseyini anlatma canm.insan annesine sirrini siylemek anlatmak oster tabi ama seninki madem herkwze anlatiyor sende anlatma bidahakine.
(103 puan) tarafından
Eşimde der anlatma o saf iyi niyetinden anlatır herkes herşeyi bilsin istemem kızı evlenmis halamın söylemedi bir saat konuştuk
-Reklam-
0 oy
(771 puan) tarafından
Annen eğer halana anlatıyorsa sen de annene anlatma bence canım 
0 oy
(7,820 puan) tarafından
İyi yapmışsın valla haklısın benimki de öyle teyzelere anlatti ağzının payını aldı şimdi sıra dsyimda ona anlatiyo hep bakalım ondan ne darbe yiyecek ben artık anneme çok bişey anlatmiyorum 
(103 puan) tarafından
Ağzında hiç bakla ıslanmaz benim annemin şimdi kardeşim üni sınavına girecek herkese anlatır
(7,820 puan) tarafından
Ah bu analar
0 oy
(534 puan) tarafından
Bende anlatmam anneme hic biseyimi ne olsa anneannemle dedemin dilinde kestim ben de 1 oldu 2 oldu  anlatmiyorum simdi
0 oy
(15,872 puan) tarafından
Ben olsam anneme de bişey anlatmam artık 

İlgili sorular

+2 oy
14 cevap 382 göst.
11 Nisan 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 805 göst.
30 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Papatyasever (3,180 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 501 göst.