0 oy
795 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Tepkiniz ne olurdu. Çok canım yandı gerçekten. Kim ne derse haklı haksız susacaksın diyor hiçbir kavgada yanımda olmadı bana trip yaptı. Üzülmekten midem bulanıyor kaslarım ağrıyor bilemiyorum böyle diyen adamı da bir daha sevmek nasıl olur 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah sabır versin öyle insanla geçim zor olur 
-Reklam-
0 oy
(2,963 puan) tarafından
Hoşt deseydin niye sen insan değil misin ne demek haklida olsan haksizda olsan susucakmissin boyle sacmalik mi olur ya
0 oy
tarafından
Bir kere sevgi ayrı saygı ayrı canım bunları diyorsa kocan seni yanlış tanıyordur belki sevgi bı kalemde silinmez yada tekrar tekrar sevilmez o sabittir çok şey olması lazım bitmesi için saygı bitince işte o eşinin yaptigi şey olur ailesini savunacak tabiki ama sen söylesin böylesin der mi insan karısına tuhaf yani
(220 puan) tarafından
Kız Büşra dün senle kavga ettik şimdi yazıyon bana ha
tarafından
Ne bilim gi unuttum gitti kin mi tutuyum snaa şimdi yani
tarafından
Dün sen bence derdini anlatamadin şöyle adam akıllı ne olduğunu anlatsan derdini anlardım ama orda yanlış konuşmussun işte kabul et yani
(220 puan) tarafından
Çok fazla açıklama yapmadım yoksa yanlış bir şey yok. Aman her neyse nasıl olsa galiba eninde sonunda bu kocayı boşayacam. Nerden baksam tutmuyor
tarafından
He canım olmuyorsa zorlamaya gerek yok ben açıklama yaomadigin için bı sebep yokken böyle biseey yapacağını dusunup öyle sinirlendim kendi kendime yazık günah değil mi kız küçük bişey için koca emek verilen evliliği bitirmeye diye ben ne bilim öyle olduğunu
0 oy
tarafından
Eve robot al benim yerime o zaman de sende. 
0 oy
tarafından
Hahaytt derdim al anneni halani ebeni başına çal ama senin k*peğin yok susup oturym herkes yoluna der giderdim bu kdr basit bnm için 
0 oy
(816 puan) tarafından
Bn susuyorum yaa. Ha kocam oyle bısey asla demez ama bn cahılle cene yarıstıramam dıyıp susuyorum bakıyorumkı herkes susmus. Once bnde konusurdum bn konustukca onlar bnı bastrmaya calısırdı ama artık anladımkı bn umursamayınca içten içe kuduruyolar. 
(220 puan) tarafından
Öyle değil evin düzeni kocama ne yemek yapmam gerektiği ne yapmam gerektiği her şeyi ama her şeyi şöyle yap böyle yap bilmem ne. Ha bir de bebeğe de kendi usulünce bakacaklar susacam. Sadece kaynanama da değil halasına da
(816 puan) tarafından
Yok ebenınkı dıyecen o zamn. Bnde normal tartısma feln sandım.
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Başka emrin var mı diye sorarım hiç de susmam vallahi
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Öyle pek kavgacı bi kişiliğim yok ama yeri gelince olabilirim de olmayabilirimde olursam ve eğer ses ederse iki tane de onun ağzının tam ortasına yapıştırırım sus diye çünkü beni tanır sakin bi insanımdır eğer bi konuda sesim çıkarsa yani illa bağrış cığrış değil eğer konuda kendimi savunmaya geçtiysem haklı olduğumu bilir ve susar bi zahmette sussun zaten..eşin çok yanlış yapiyo iki tarafida idare edebilmeli ne seni annesine ezdiricek veya akrabalarına nede annesini sana ezdiricek orta yolu bulmak zorunda..aslında onun sana şunu demesi lazım hakkını her zaman savun ama saygını bozmadan yani öyle bi savunki  kendini ağızlarını açıp bu ne saygisiz diyemesinler demesi daha mantıklı 
0 oy
(138 puan) tarafından
Bir daha sevmek nasıl olur cümlesi bence duygu yoğunluğu ile abartılmış. Çünkü her erkek ve her kadın kendi tarafını tartışma esnasında savunur yani bunu bize ego yaptırır. Benimde eşim sen alttan alacaksin diyor ne olursa olsun sen idare edeceksin diyor e ne yapayim he deyip geçiyorum. Ama eşimi de nasıl sevecem böyle düşünen adamı demiyorum çünkü sevgi ile alakası yok bunun benlik nefis ego... Maalesef
(220 puan) tarafından
Adı her ne ise. Artık onu sevemem eskisi gibi diye düşünüyorum bilemiyorum
(138 puan) tarafından
Yok bee neler yaşanıyor da unutuluyor.  Biraz umursamaz olmak gerek. Erkek milleti ağzı var diye konuşur aklı olsa ölçer biçer konuşur sende üzülmesin :) ama maalesef. Hee bide iyi yanlarını gör bence eşinin hiç iyi yanı yok mu sana karşı
(220 puan) tarafından
Valla ama şu an hiç düşünemiyorum önemi yok
0 oy
(21 puan) tarafından
Valla ilk başlarda beni ezdirecekti kardeşlerine kardeşleri herseyime karıştı düğünde bile kendi bildikleri ggelinlikciye götürdüler gelinliği gelinlik sectigimde sağlamdı düğünde yırtık geldi neyse sustum evlendik gorumcelerle kavga ettikbirbirimize girdik yine saolsun o zaman haklı olduğum için arkamda durdu sonra onlar bana laf edince bişey demiyor ben bişey diyince demedigini bitakmiyordu ver yine değişen bişey yok bende saldım evleneli 1 sene olcak daha evden çıkmadım gezmek icin
0 oy
tarafından
valla ben olsam agina ..... ederdim kusura bakma ama yok bide kolelik yapim oldu canim brnim annem onca sanciyi onca zor gunu brni bu yasa kadar cektigi tum acilari halasiyla annesi icin buyuttu  deme hakli valla sesiz kalma annenin emeklerine yazik olur ....
0 oy
(48,661 puan) tarafından
Allah sabir versin canım
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Kimmiş onlar asla kendimi ezdirmem daha neler oldu olcak gelen giden vursun sende sus ne güzel memleket 
0 oy
(2,054 puan) tarafından

Susma sustukça ezerler eşim için çok sustum baktım olacak gibi değil bu devirde ne oluyursa sessiz olana oluyor konuşan hakkını savunan aslanlar gibi ayakta susa susa şamar oğlana dönderiyorlar insanı:angry:

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ne mi olurdu?:D Niye anangil pasa torunu mu derdim 
0 oy
tarafından
Eşim de bana der ama herkese ağzının payını verir oyle bir durum olmadı sükür olmazda inşallah kimseyi bana karsi konusturmaz en basit örnegi ben gezmeyi hic sevmem markete dahi cıkmam kaynanam oturma var sende gel senide goturuyum dedi bende yarin islerim var anne selam soyle dedim gel sonra yaparsin ne dedi esimde uzatma anne kız isim var diyor daha gel diyon ikiletme dedi tabi ben sonra esimi uyardim cunku cok yanlis bir uslupla oyle konustugu icin 

Cok zor bir durum kuzum psikolojik olarak ruhen fiziken çok yorar seni allah yardımcın olsun 
0 oy
(123 puan) tarafından
Ezik miyim len ben derim asla kabul etmem madem öyle hiçbiriyle görüşmem
0 oy
(415 puan) tarafından
Çok şükür öyle bisey yaşamadım sana bsey derelerse ver cevabını ezik durma sakin der ve beni hep savunur kimseye ezdirmez he ama ola ki öyle bsey olursa zaten kendi dio seni ezdirms olsaydım  hc bseye cevap verme süs Deseydim  eminm  beni bırakırdın acımazdın bile demsti  bi kere :)
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Aşırı sogurdum ama asla da susmazdim içine kapandkca başına çıkan çok olur canım
(220 puan) tarafından
Çok soğudum zaten gerçekten. Artık onu sevmek gelmiyor içimden bilmiyorum onunla olmak istemiyorum kızgınlıktan mı bilmiyorum ama gerçekten onunla olmak istemiyorum
(4,961 puan) tarafından
Sinirden gıcık olduğun için soğumuş hissediosn ama bence bu konuyu konuşun.. arkamda durmayacaksan gelen geçen ağzıma etsin sende adamim diye dolaş yanımda de zoruna gitsin
0 oy
(544 puan) tarafından
Bnm kuzenim nisanliydi ama resmi nikahta kiyilmisti .onunda nisanlisi hep susan sen olcaksin hakli veya haksiz demis ayrildi.evlenmeden oyle diyosa ailesi npsa  savunmaz bni ddi hakliydida.gel gelelim bnm esim oyle ypsa asla susmam.ki ypmaz bni savunur hatam varsada onlerinde soylemez.gerci erkek degisken ya.ypmaz dedgin seyleri ypyo bazen.

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,049 göst.
0 oy
18 cevap 767 göst.
0 oy
11 cevap 1,092 göst.
0 oy
19 cevap 842 göst.
28 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Mucizenin&annesi (82 puan) tarafından soruldu

379,561 soru

11,362,433 cevap

34,839 kullanıcı

...