0 oy
68 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,598 puan) tarafından
Anneler kulak kaşıntısı yaşayan var mı nasil geçti ve kaç gun de geçti kulak damlası fayda etmedi  iki gündür kaşınıyor 

5 Cevaplar

0 oy
(3,598 puan) tarafından
Yasayan yokmu
-Reklam-
0 oy
(3,237 puan) tarafından
neyden kaynaklandığını bilmeden yorum yapamam ama kir birikmişse kbb yağ vs bişey verir dışarı atınca kir geçer. Alerjik bir nedeni varsa sorun çözülmeden ya da alerjik madde ortadan yok olmadan geçmez.
(3,598 puan) tarafından
Aslinde yemek yeyince vücut  kaşınıyor  sadece vitamin ilacı verdi kullan diye yan etki yapınca birakdim
(3,237 puan) tarafından
Bende de var alerji ev tozu ve akar alerjisi dediler. Kış döneminde artıyor sıkıntım. Ama detaylı bir analiz yaptıracağım bence ekstra bir şeye daha alerjim var. İlerleyince alerji hayatı zindan ediyor çünkü çevremde yaşayan var. İhmal etme yaşam kalitesini çok etkiliyor.
(3,598 puan) tarafından
Gitmediğim cildiye  doktoru kalması birşey yok diyorlar  kbb gittim  oda birşey yok dedi kulak damlası verdi
(3,237 puan) tarafından
Direk alerji uzmanına görün madem alerjik demişler, o kara versin gerekli olup olmadığına testin.
(3,598 puan) tarafından
Kendi memleketimde yok  alerji uzmanı başka il gittim cildiye doktoru için cnm  bakalim  ordada yoktu
0 oy
(7,954 puan) tarafından
Benimki kronikleşmiş artık bı arada egzama çıkmıştı ama genelde kir topladığı için kaşınıyor 
(3,598 puan) tarafından
Doktor dedi birşey yok egzama olsa anlardı demi sadece abdest alırken içini ıslatma dedi bide banyo yaparken
(7,954 puan) tarafından
Ben 2 senede bir temizletiyorum 8 senedir 3 sene önce egzama olduğunu söyledi o zaman da ben tel tokayla kurcalamistim galiba ondan egzama olmuştu
(3,598 puan) tarafından
Egzama olsa doktor görürdü demi cnm bana birşey yok dedi
önce (7,954 puan) tarafından
Görürdu bence
0 oy
(3,122 puan) tarafından
Bende de var dün dr sordum bişey demedi bende dayanamadım travazol sürdüm de birkaçgündür geçti emziriyorsan hamileysen kullanma canım ben mecbur kaldıoım için sürdüm kulaklık kullanıyor musun ben grnelde kulaklık takınca kaşınıyor
(3,598 puan) tarafından
Yok cnm kullanmıyorum  doktor dedi ici temiz sadece ıslatma dedi
(3,122 puan) tarafından
Ayyy özür dilerim canım kırmak istemedim diğer postlarına baktım da çok özür dilerim bilmeden yazdım
(3,598 puan) tarafından
Niye özür dilendin anlamadim kırılmadım cnm
(3,122 puan) tarafından
Kürtajla alakalı
(3,598 puan) tarafından
Kürtaj  olan ablam cnm 6 harftalik iken  kanaması oldu aniden
0 oy
(343 puan) tarafından
Ben yaşıyorum gitmediğim Doktor kalmadı kulağıma baktırdım gram kir yok sadece şunu söyledi kulağınızı çok sık temizlwmiyin dedi içinde o bizim kir dediğimiz şey aslında o yağ tabakasıymış kulağa koruyormuş biz onu sildiğimiz için temizlediğimiz için kaşıntıya yol açıyormuş
(3,598 puan) tarafından
Dogru  demiş cnm benimde  kulağıma şu çok giriyor  banyo yapınca

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 147 göst.
6 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde OzleMuhammed (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 64 göst.
22 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asena.ekinci (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Ozgegzem (518 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu

384,927 soru

11,513,135 cevap

35,174 kullanıcı

...