0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (343 puan) tarafından
Sorun başlıkta 

6 Cevaplar

+1 oy
(31 puan) tarafından
Ondan dolayı mi kaldım bilmiuorm .ilk kimyasal gebelik geçirdim . Ondan sonra hayit tohumu ve çoban çökerten birer çay kaşığı kaynatıp suyunu ictm. Eşime de çoban çökerteni icirdim çok afedersiniz sperm sayılarını arttiuor . . Daha sonra folik asitle devam ettim.kimyasal gebelikten  sanirm 3 ay sonra hamile kaldim
(343 puan) tarafından
Canim peki ben folik asit alayım mı bende 3 ay önce ölü doğum yapmak zorunda kaldım 13 haftalik genetik test,kann pıhtılaşma tym testlerim temiz cikti
önce (31 puan) tarafından
Bilmiyorm ama doktorlar hamilelik öncesi ilk üç ay öneriyorlar
-Reklam-
+1 oy
(1,025 puan) tarafından
Her insanda aynı etkiyi doğurmayabilir ama bende işe yaramadı canım 
(343 puan) tarafından
Haklısınız cnmmm
önce (385 puan) tarafından
Ben de de işe yaramadı. Zamanı gelmişse rabbim bir leyi sebep ediyor .
önce (1,025 puan) tarafından
Katılıyorum gerçekten
0 oy
(343 puan) tarafından
Arkadaşlar  varmi kullanan
(1,484 puan) tarafından
Ben kullandım işe yaramadı
(343 puan) tarafından
Bende Bi kaç gündür içmiyorum bakalim
(1,484 puan) tarafından
Adetim de sıkıntı yaşattı gebe kalamadım doktorla konuştum içme bidaha bu tarz şeyler kontrollü kullanılmalı düşükte yaptırabilir gebede kaldırabilir bilemezsin dedi soğan kürü kullandım sonra oda adetini bozdu 3 ay regl göremedim kısacası doktor önermeden kullanmayın sonra ben gibi olmakta var
(343 puan) tarafından
Ayy içmem ozaman
0 oy
(1,596 puan) tarafından
Ben kullandım ve işe yaradı kaldım hemen inşallah ise yarar
(343 puan) tarafından
Ayyy inşallah dua et banada
0 oy
(86 puan) tarafından
Bende kullandım canım benım vesılemde o hayıt otu tohumu.

Doktor bana hormonların cok bozuk boyle cocugun olmaz demıstı  otu kullandım 2 ay snra hamıle kaldıgımı ogrendım
(343 puan) tarafından
Ayy hadi ins
önce (86 puan) tarafından
İnsallah canım hakkında hayırlısj olsun
önce (343 puan) tarafından
Amin canm bnimm
0 oy
önce (359 puan) tarafından
Canım ben kullandım bir ay o ay bi işe yaramadı sonra hacamat yantırdım 2 defa hemen ardından reglim kesilince birden doktora gittim yumurtaya baktı ilişki günü önerdi 13 gün sonrada hamile olduğumu öğrendim ama 2 hafta önce kalbi durduğu için kürtaj oldum hayıt tentürü kullanıyorum 1 haftadır tekrar hacamat yaptırıcam kendimi iyice toparlayınca bi sonraki ayda yumurta takibi için doktora gidicem bi öncekinide 7 vy önce kaybetmiştim o yüzden beklemek istemiyırum artık 
Ben herseyime baktırdım tertemiz çıktı, 3 ay olucak bende 13haftalik bebegim büyük. İr rahatsızlığından dolayı ölü doğurmak zorunda kaldım
önce (359 puan) tarafından
Benimde herşeyim temiz cıktı rahime bakıldı  eşimde sağlıklı çıktı normal yollada gebe kalabiliyorum iki dega gebe kaldım ikiside kürtaj oldu maalesef birinin kalbi atmadı birinin kalbi durdu Rabbim sağlıklı nasip etsin bakabilen isteyen herkese artık bu kadar sağlıklı iken bunları yaşamak imtihandan başka bişey değil
Haklısın canm Rabbım herseyin hayırlısını versin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 144 göst.
0 oy
3 cevap 151 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nefes2019 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 150 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nisa ceren sena (3 puan) tarafından soruldu
+2 oy