0 oy
290 göst.
Diğer kategorisinde (3,248 puan) tarafından
Kızlar ya Allah korusun biri alıp gitse umrumda değil hiç bizi dinlemiyor kafasına buyruk arkasında bakmaz gdeliyoz6 mu ediyoz mu diye biyere gitmek istemiyorum artık dugune gidiyoruz sürekli yanımızdan uzaklaşıyor gidiyo dugun yeprnde otaparka vs baya uzaklaşıyor avmye gidiyo elimizden kacıyo gidiyo npark desen ordada aynı hiç annem var mı yok umrumda değil napcam nasıl ders vermeliyim anlamıyor hiç bıktım valla ya anlatın demeyin kaç defa diyoruz babası ben anlamıyor yani dugunde gözümüzden kaybetsek alsalar hi. Aramaz bizi öyle söylim pire gibi aynı napacagı belli degil saniyelik hareketlerle gözden kayboluyor  peşinde olcanız demeyin peşindeyiz zatende bizi göremeyince bizim yanımızda uzaklaşması için ne yapmam lazım 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
İki yaş düğün için çok çok küçük 

Demekki algıları çok açık kafa nereye o oraya keşfe çıkmış 
-Reklam-
0 oy
(17,955 puan) tarafından
Az daha büyüyünce akillanir belki ..şimdi daha bilmeyebilir 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Her cocuk öyle canım benim ki de öyle gecen dugune gittik masaların altına girdi ben hep pesindeydim bir ara görumcem bakti bir ara babam bakti en son babasina teslim ettik herkes sirasiyla baktı hatta ucan balon aldik cocugu kaybetmeyim diye pantolon askisina bagladim :)
(3,248 puan) tarafından
Bizde bakan yok ya eşimle benden başka
(3,248 puan) tarafından
Seninki kaç yaş canım ya bide böyle bileklik tarzı bişey yaptırmak istioöim annesğn babasının adı numarası yazalı Allah korusun böyle bişey olursa bulumur diye  nasıl bişey olur bilmiyom gözüm korkuyor artık bundan
(4,698 puan) tarafından
Uyutsan uyumaz mi dügünde mesela bebek arabasinda uyutmuslugumda var benim 2 aylikti ilk dugune gittigimizde birde ben elini pek bırakmam ne olur ne olmaz diye o da sokakta pek yurumek istemez zaten yurursede elimi tutar ya da yanımdan yürur
(4,698 puan) tarafından
25 aylık canım bilmiyorum ki nasıl olur canım sevdigi seyler yok mu canim benim ki tatli sever mesela muz falan aliyorum yanima yada yas pastadan yiyor gittigimiz zaman
0 oy
(1,725 puan) tarafından
Erkek çocukları o yaşlarda öyle oluyor maalesef elindende tutturmazlae az çekmedik bizde zamanında.  Laf anlayana kadar kalabalık ortamlara girmemeye çalışın bosver gitme düğüne zaten gitsende zehir ediyorlar . Olan sana oluyor sinir stres .
0 oy
tarafından
Bileklik al güvenlik için hem kendi koluna hem bebeğin koluna takıyorsun 
0 oy
(1,856 puan) tarafından
20 aylık kızım dışarda bebek arabasına binmez ve asla elini tutmama izin vermez , parka götürürüm sürekli bı yerlere koşar ve ben hep arkasında olurum, düğüne gidersek biraz eşim biraz ben ayakta oluruz , AVM de aynı şekilde, yani yanından inanın bir saniye ayrılamayız ve hep hareket halinde olan bı çocuk bizde sürekli peşinde oluruz 
(3,248 puan) tarafından
Bizde öyle ya ama diyorum ya pire gibi ne yaoacagu belli değil anlık herşey
0 oy
(5,307 puan) tarafından
Valla ben korkuttum canim bi gun elimden kaçtı o sira esime anlattim esimde saklandi bi koseye kopek geliyor hav hav dedi o gun bu gun elimi birakmazdi simdi de sen kalmak istiyorsan kal masal ben eve gidiyorum iyi aksamlar diyorm ordek yavrusu gibj geliyor :) 
tarafından
Travma efendim koskoca hemde
(5,307 puan) tarafından
Travma mravma iyi oldu
tarafından
Ahahahahhaha :D
(1,133 puan) tarafından
Kaçtığı gibi yabancı birinin el seni goturucem diyip götürüyor gibi yapması lazım ki korksun beni birisi götürür diye bence daha birakmaz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 136 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 112 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Birisidiye (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.

399,947 soru

11,963,480 cevap

36,132 kullanıcı

...