0 oy
901 göst.
önce Aile kategorisinde (1,207 puan) tarafından

Kızlar gorumcemin gelini var 8 9 aylik evliler çok tanımıyorum gelini aramızda da çok yaş farkı yok 3 4 yaş bu sabah eşyaları köye gorumcemin boş  evine tasiniyormus bizde yardıma gittik eşimle neyse eşyalar taşınıyor döndü nur yenge kocanda ne kadar dikkat çekiyor boylu poslu yakışıklı falan dedi bunu daha önce de söylemişti çeyizi taşınırken o günde tuhafıma gitmişti bugünde söylemesi tuhafıma gitti teşekkür ederim canım öyledir dedim öyle valla arayipta bulamadığımız koca modeli dedi gorumcem de bozuldu hadsiz vs dedi bende çok bozuldum hakkında asla yanlış düşünmüyorum düşünmekte istemiyorum ama gerek varmi sizce böyle bir diyaloğa bence yok olmaması da gerek ;)

34 Cevaplar

+1 oy
önce (5,503 puan) tarafından
önce tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bazı insanların aklı büyümüyor nerde ne diyeceğini nasıl konuşacağını bilemiyor
önce (1,207 puan) tarafından
Evet bende öyle düşünüp sustum aslında
-Reklam-
+2 oy
önce (1,360 puan) tarafından
Bir dahakine tersle, gozun kaldı herhalde kaçtır soyluyorsun de. 
1 kere daha duyarsam daha fazlasını da derim 1 sabret 2sabret yeter da
+1 oy
önce (48,967 puan) tarafından
bence hakkinda yanlış dusunmelisin
Ciddi misin ben dengesiz ne konuştuğunu bilmiyor diyip geçtim de içim bulandı  2 oldu böyle
yani soyle.yakisikli.gelir icinden geçirir ama insan dile vuramaz hemde iki kez kayınvalide yaninda.
Kız öyle abartı yakışıklı da değil eşim boylu poslu sempatik evet ama benim kocam git kendi kocanı öv
muge anli erkegin guzeli cirkini olmaz ahlaklisi olur der ☺️☺️☺️
0 oy
önce (1,236 puan) tarafından
Sen yine de uzak durmaya çalıs bencede hadsiz 
Zaten çok görüşme yok aile toplanınca yan yana geliriz fal falan da bakıyor garip bir kadın
En iyisi boşver uzak kalsın daha bismillah ilk görüşte ne alaka öyle demesi
İlk defa görmüyor canım daha önce gördü de 2dir böyle eşya taşıma anlarında bunu söylüyor dötumuzden ter aka aka yardım etmeye çalışıyoruz  karı benim kocaya iltifat derdinde
Anladım canım samimi olma ozmn pek fazla
0 oy
önce (1,446 puan) tarafından
Utanma da kalmamış sana ne elalemin kocasından ay 
Ben kimsenin kocasına bunu diyemem nasıl diyorlar anlamıyorum
0 oy
önce (1,779 puan) tarafından

Tövbeeee yarabbim millet iyice kafayı yedi sanane elalemin kocasından :angry:

Fesat düşünmek istemiyorum aileyiz diye ama içim de bi bulandı açıkçası
önce (1,779 puan) tarafından
Yani konuştuğu çok yersiz ve hadsiz ne demek kocan hakkında konuşuyor en nefret ettiğim şey
Benimde öyle
0 oy
önce (1,025 puan) tarafından
Bence sen buna fazla yaklaşma  kocana göz dıkmıs
Kız ayda yılda bir görüyorum birde aile yemeklerinde bulunuyorlar o kadar toplasan 4 kez bir araya geldik 2 si kocama iltifat etmeyle zehir oldu tabi
0 oy
önce (4,192 puan) tarafından
Gerçekten hadsiz yani bana ne başkasının kocasından böyle insanlar çok var kardeşim de ablamın iş yerine gidince çalışma arkadaşı bağırarak ay canım eşin ne yakışıklı öyle maşallah boylu poslu kara kaş göz insanın baktıkça bakası geliyor demiş kardeşimle ablam arasında on yaştan fazla var üstelik de ablam küçük gösteriyor diye eşi sandı heralde ama ablam kardeşime bile öyle söylemesine o kadar insan içinde sinir olmuştu kaldı ki kadın eşi diye düşünerek söylemiş o kadar insan içinde bazı kadınlar cidden aşırı rahat 
Evet öyleler de herkes kendi kocasına iltifat etsin başkasına söylemek çok abes geliyor bana
İşte herkeste ar edep olmuyor malesef canım bize ters gelen onların normali senin eşin onun eşinin dayısı olıyor bir de değil mi yani kendi eşi duysa bunları hiç mi demez ne yetmiyor de dayıma iltifat ediyosun diye
Ben duyurmadim eşime dedim eşimde terbiyesiz dedi dayısı evet ama çok yaş farkları yok
İyi görümcen iyi kaynanaymış başkası olsa oğluna karını uyar ona buna iltifat edip bizi küçük düşürmesin el gün içinde derdi
Çok iyidir abla gibi sırf onun hatri için ses çıkarmadım zaten
0 oy
önce (2,128 puan) tarafından
Yırt onu yırt yirt :) o şarkı geldi aklima. 
Yabancı olsa olurdu da aileden :D
0 oy
önce (868 puan) tarafından
Eşimin ailesinden de bir kaç kişi eşim hakkında böyle demişti bende gülüp geçtim hatta ben mi yanlos düşünüyorum bu kadr geniş mi bu insallar demiştim ama tek değilmişim demek böyle insalar varmis
Doğru bir davranış değil
0 oy
önce (8,110 puan) tarafından
Benim kocaya biri öyle diecek ben yırtarım manyakmi ne
Dışarıdan biri olsa yaparım da aile içi farklı oluyor
0 oy
önce (580 puan) tarafından
Hadsiz siniri olurum öyle konuşanlara uzak dur en güzeli 
Aile toplanınca görüyorum bayramdan bayrama gibi düşün
0 oy
önce (1,404 puan) tarafından
Yanlış düşünmeme.sebebin ne çünkü ortada yanlış var sonuçta 

Bide sizin üzerinize vazife mi neden kocanı alıp gidiyorsun 
Aileyiz o kadar göz koyamaz diye düşünüyorum dayısı
Eşimi çağırdılar ben yalnız gitmesini istemedim bende gittim
Valla hiç yapmaz etmez deme her gün her gün neler duyuyoruz görüyoruz o yüzden mesafeni koy
Yani neler oluyor dimi haklısın
Öyle tabi canım
0 oy
önce (343 puan) tarafından
Mal ya bana biri oyle dedi dönüp dedim hayırdır, sen benim eşimle aynı evdemi kaldında 3 dur böle Dion senle nordaha görmek istemiyorum kesinlikle senin için bozuk dedim eşinin ve eşimin yanında 
Kaynanama diyorum bosver uzatma diyor eşim de bidaha yaparsa ablama deriz diyor
önce (343 puan) tarafından
Aynı ortama girme şeytanla
0 oy
önce (1,708 puan) tarafından
O ne öyle ya arayipta bulamamış sa niye evlenmiş bide çok gereksiz muhabbet yani deseydin ya sanane benim kocamdan diye kız bir daha söylerse gözün mu kaldı hayırdır de çok yakışıksız bir konuşma
Kendimi zor tutuyorum zaten 4 gözle 1 daha demesini bekliyorum
Valla canım isterse aile olsun patır patır söyle altindada bir şey ara kadınlar hisseder kötü enerjide alır yani kocana iltifat etmek ona mı kalmış terbiyesiz
Kendi arkadaslarimda soyler bazen ama hiç şüphe endişe duymam niyetleri kötü değil bilirim ama bu hoşuma gitmedi
Kadın hisseder canım belliki söyleyiş tarzından hissetirmis yani bence uzak dur hiç muhattap olma inşallah sana bir daha söylemeye kalkar
Zaten ayda yılda bir görürüz
0 oy
önce (13,322 puan) tarafından
Birde kvalidesini yanında mi dedi 
Kız herkesin içinde diyor çeyizi taşınırken de kadınların içinde dedi yine deli
önce (13,322 puan) tarafından
Belli ki gözü kalmış
0 oy
önce (785 puan) tarafından
Bence yanlış düşün nereden bakarsan bak yanlış düşünce yani eşinin dayısı çok tuhaf 
O kadar da olamaz diyorum ne bilim
0 oy
önce (8,552 puan) tarafından
Yakısıklı bulsam bile söylemem olabilir insan insanı begenır ama eşine soyleyıp huzursuz etmeye ne gerek var. 
Yok iste kendi içinde tut dengesiz
Tutmuyosa lafını ver bacım bi daha derse.
Öyle yapcam zaten o an bir şok geliyor insana bir bizeyken söylese hep kalabalıkta söylüyor
Kalabalıkta da soylese ver cevabını hic bakmam derim onca da şahidin var kocamı mı gözüne kestirdin deyip duruyosun yoksa beni mi layık bulmuyosun ona diye
0 oy
önce (82 puan) tarafından
Dediğiniz gibi hadsizce ve iki kere ve bence hiç de saf olmayan bir niyetle bunu söylediyse ayda yılda bir bir araya gelmek bir muhafaza sağlamaz size. Dünya küçüldü artık, sosyal medya var isterse ulaşır. O yüzden bir daha tekrarlanırsa net bir tavır koymanız sizin hayrınıza. Ki zaten akı karası çok da saklı kalmayacak birine benziyor. Yine Allah vermesin ama çok da rahat durmaz bir iki seneye bir şeyler patlak verir gibi, sizinle ilgili olmasa da. Bu şekilde ilerlemiş ve buna çok benzeyen birini hatırlattı bana çünkü. Siz hem uzak durun hem de eşinizin suyunu bulandırmadan onu da uyarın. Instagram vs eklerse kabul etmesin. 
Eşime söyledim ne alaka yegenimin eşi dayisiyim kendini bilmez falan dedi ama bir daha olursa bende susmayacagim
0 oy
önce (464 puan) tarafından
Valla birisi kocama dese kendine mi alcan sana ne boyundan posundan derim kim olursa olsjn onu soyleyemez hadi deseki esinde cok yakisikli yanina cok yakisiyor hadi tamam ama doger turlu kabul edemem
Bidahakine boş dönmez sabır sabır da bir yere kadar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 104 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,664 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Safbiri66 (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 72 göst.

384,929 soru

11,513,153 cevap

35,174 kullanıcı

...