0 oy
271 göst.
önce Diğer kategorisinde (6,374 puan) tarafından
Ali Rıza öldü ağlıyorum şuan ayy nasıl gerçekçi bi dizi yaa keşke bitmeseydi her gün izlerdim kaçırmadan :((

15 Cevaplar

0 oy
önce (343 puan) tarafından
Ayy bende izliyorum kac kere hemde agliom
önce (6,374 puan) tarafından
Her izletişimde ağlarım bu sanhneye yaa
-Reklam-
0 oy
önce (4,572 puan) tarafından

ahlama durumunu astim ben artik standart 1586 kez izledigim icin sadece dinlemek bile yetio sahneler gozumde canlanio:)

Bende galiba 20. Kez finali yaptım bugün her izleyişimde aynı duygu :((
0 oy
önce (15,810 puan) tarafından
Ben de şimdi son veda sahnesine denk geldim. Kesinlikle gelmiş geçmiş en etkili final sahnesi bu dizidedir.  Ben de ağlıyorum her seferinde. Toygar ışıklınin müzikleri de efsane ama. O müzikler olmasa yaprak dökümü bu kadar etkili olmazdı kesinlikle.  
Kesinlikle bencede. Oyuncular senaryo müzikler birbiriyle o kadar uyumlu ki sanki gerçekmiş gibi derinden etkiliyor insanı ..
0 oy
önce (120,057 puan) tarafından
bende simdi ne izliycez dite dusunuyom cok aglatti bee☹️☹️☹️
Büyülü final sahnesi sanki . Her izlediğimde ağlatır
0 oy
önce (465 puan) tarafından
Ya bende tutamadım kendimi çok etkilendim 3 yaşında oğlum anne neden ağlıyosun ben mi üzdüm seni diyo :((( allah kımsenın babasını başından eksik etmesin aminnn
Amin amin diziyi o kadar benimsemişim ki kendi yakınımdan biri ölmüş kadar etkilendim bende
0 oy
önce (8,552 puan) tarafından
Bıktım bacım artık izlemiyorum valla :D 
Büyülü kız bu dizi valla izledikçe izleyesim geliyor benim hiçsıkılmıyoum sabah yorutbuden izliyom kahvaltı ederken öğlen işlerimi yapıyorum akşam yine TV den devamke :D ama final oldu bugün yarın TV de izleyemiyecek olmak üzüyor beni ah ahhh
önce (8,552 puan) tarafından
Bölümde bol tabi :D ben ailenin birbirine karşı olan sevgisizliğine dayanamıyorum. Hele necla cem öldükten sonra burnu goklere cıkıyo felan ya
Ah o Necla elimde olsa da saçını başını yolsam paragöz para delisi zavallı Ali rızayı son günlerinde ne aradı ne sordu zalıım
0 oy
önce (49 puan) tarafından
Bugünmuydu ya kaçırmışım 
0 oy
önce (454 puan) tarafından
Bende hem tv den izliyordum hemde yotubeden açıyordum  kızım artık ezberledi 26 aylık hemen gelip diyor ki anne ali bıza başladı gel :D
0 oy
önce (1,360 puan) tarafından
Her izledigimde ağlıyorum... ah yalan dunya ah
0 oy
önce (4,355 puan) tarafından
Hiç izlemeyen ben :) 
0 oy
önce (7,157 puan) tarafından
Hiç izlemedim desem :)
0 oy
önce (48,967 puan) tarafından
ilk yayinlandiginda sonu sıktı sacmaladilar diye birakmistim tv den gordum sonuna kadar bitirdim. sonra ilk bölümünü merak ettim nasildi unutmuşum diye simdide ordan 36. bolume geldim ☺️☺️☺️
0 oy
önce (103 puan) tarafından
O filmi çok seviyorum ya tekrar tekrar izliyorum en en en güzel saran film bağımlısı oldum 
0 oy
önce (13,845 puan) tarafından
Adamın kemikleri bile çürüdü (!)
0 oy
önce (8,218 puan) tarafından
Hayatımda ilk defa izliyorum desem :))) daha 97 bölümdeyim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 168 göst.
8 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Sevgii-iyilestirir-8 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 301 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 307 göst.
30 Haziran 2022 Aile kategorisinde Hacerhale (333 puan) tarafından soruldu

384,928 soru

11,513,138 cevap

35,174 kullanıcı