0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Öyle istiyo ki canım kafalarını tutamayışı minnacık eller ama yapamam ikinciyi. Şimdi kızım 4 yaşında çok şükür büyüdü. Bebek görünce  içim gidiyo ah o küçücük keltoş minik kafa öyle sevesim geliyo ki

8 Cevaplar

+2 oy
(120,149 puan) tarafından

bebek gorunce ortamdan kacasim geliyo benimde:D

(26 puan) tarafından
Of dişi kabızlığı ama nasıl güzel kokuyolar :))
yaa bak o ilk aylardaki sarimsi kakalari mis gibi bee ☺️☺️☺️
(26 puan) tarafından
Hahaa işte güzeller hoşlar ama bizide bitiriyolar :)
aman allahim isteyene versin bende var her iki cinsdende
(4,621 puan) tarafından
pihahja benimde oyle heleki ahlayan zirlayan bebek:) bana eski gunlerimi hatirlatio beynim uyusuyor boyle stresten eski zamanlar aklima gelince
-Reklam-
+1 oy
(547 puan) tarafından
Bir anlık heveslenip yapmayın derim ben durumunuz el veriyorsa size yardımcı olacak birileri varsa yap ama yoksa yapma çocugun biraz daha büyüsün derim ben 
(26 puan) tarafından
Destek yok köstek çok o yüzden yapmıyorum
0 oy
(264 puan) tarafından
Benimki 1 yaşında bana bile geliyor bazen ama sonra çektiğim çileleri düşünüp tek çocukta kalmaya karar veriyorum. 
(26 puan) tarafından
İşte o çileler tek başınalık annelik hormonlarımı bastırmama sebep oluyo:(
0 oy
(79 puan) tarafından
19 aylık kızım bende bebek görünce hamile birini görünce istiyorum tam o anda kızım ağlıyor vazgeçiyorum 
(26 puan) tarafından
Bende de sebep çok ama çocuğum yüzünden değil
0 oy
(6,941 puan) tarafından
ay bugün doktor kontrolümüz vardı bebeğim 11 aylık düşün. her yerde yenidoğan bebek vardı. gözümü alamadım onlardan. yenidoğana karşı zaafım var resmen :) 
(26 puan) tarafından
Benimde var öyle güzeller ki :)
0 oy
(4,172 puan) tarafından
2 yas arayla 2 bebem var, bebekli biri görunce üzülüyorum yazık dıye :D ama sdnın 4 yas olmus kardeş düşünüyorsan fazla gecıktırme bence 
(26 puan) tarafından
İlk çocuk da çok zorlandım doğumunda zordu kendimde zor toparlandım tabi adamakıllı destek olsa öyle zor geçmezdi. Tadını çıkaramadım sanki
(4,172 puan) tarafından
Ben de tektım ama kızım usluydu. Uslu olmasa bıle tek bebek onla yatar kalkardım en azından. Şimdi ıkı tane cok zor oluyor
(26 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Rahatlık batiyorsa yap hahahah 
(26 puan) tarafından
Hahaa batıyo :)))
0 oy
(4,365 puan) tarafından
Benim 1 kız 1 oglum var kız 9 oglan 3, 5 yasında. Kaç gündür bebek görmelerine gidiyoruz aman ne tatlılar maşallah benımde esim ıstıyo 3. Ara çok açılmasın diye. Bana kalsa yeter canları sagolsun. Bakalım artık tkrr sar başa gözüm kesmiyor cocuklarim sakin ama yorucu yinede. Bebek görünce bende hevesleniyorm:) 
(26 puan) tarafından
Allah bağışlasın insanın bazen öyle canı istiyor ki ama lohusalık en çok gözümü korkutan
(4,365 puan) tarafından
Benim lohusalik cok ıyı gectı cnm gerçi hiç yatmadım desem yeridir:) dogum rahat geçti sagolsun esım bebekler gibi baktı bana Allah razı olsun annem öyle bakamazdi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 208 göst.
13 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (408 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 158 göst.
9 Eylül 2023 Aile kategorisinde Nazli.51 (607 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,605 soru

11,529,554 cevap

35,200 kullanıcı