0 oy
979 göst.
önce Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Kızlar söyle bu hesabı yeni açtım vallahi erkek değilim benim burda çok bilinen bı hesabım var açıkçası o hesaptan yazmak istemedim şimdi oaly söyle oldu beniim eşim prezervatif ile korunuyorduk ve hiç sevme yapmak istemezdi felen bende yaklaşık 3 ay önce spiral taktım ilişkimiz daha iyi olsun istekli olsun felen ama gram bı şey değişmedi eskiden sorduğumda prezervatif yüzünden yapmak istemiyorum rahat rahat yapmak istiyorum diyordu bende bu yüzden taktım ama 3 defe ilişki oldu oda ben teklif ettim yani gene yapmıyor bende bunca eziyette niye katlaniyim zaten boşu boşuna takmışım diyerek gittim çıkarttım sizce haklıyım böyle düşünmekte siz olsanız ne yapardınız 

Şimdi diyeceksiniz ki sağlık sorunu vardır diye ama yok sağlık sorunu 

22 Cevaplar

+4 oy
önce (4,192 puan) tarafından
önce tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Malesef zamane erkekleri yediklernden içtiklerinden mi nedir hep sıkıntı ya da hep böyle erkekler vardı da bize gerek TV dizilerinde gerek sosyal yaşantıda erkekleri hep istekli kadınların Bi hareketine tav olan aklı fikri yatakta olan cinsellik söz konusu olunca her istediğini yaptırabildiğin canlılar olarak tanıttılar bilmiyorum ama gerçekten zamane erkeklerin bu konuda daha sıkıntılı oldugunu düşünüyorum yani benim dedem doksan küsür yaşında babaanneme laf atardı traş olayım akşama hanım beğensin diye annem rahmi alınana kadar daha doğum kontrol hapı kullanırdı yengelerim elli yaşına yakın doğum yapıyordu hala kaba tabir olacak ama demek ki adamlarda iş vardı :)) ama bakıyorum şimdiki evliliklerde çoğu kadının derdi isteksiz eş çünkü kadın yapı olarak ilgiye sevgiye arzulamaya bağlı yaşayan bununla mutlu olan bir varlık ha yatla katla maddiyatla mutlu olan kadın da vardır ama çoğu kadın yapısı gereği onu seven ilgilenen arzulayan her anlamda gözünün ondan başkasını görmediği bir eşi tercih eder diye düşünüyorum 
önce (4,572 puan) tarafından
yok kiz mesir macunlum olay degil muhtemelen erken bosliyor. ve haliyle de  hem kendini yetersiz hissediyor  hemde esine mahvup oldugundan uzak duruyor onemsemeyip uc bes 6. plana falan atiyor cinslligi. oyizden 3 ayda 3 kere o yizden sadece kadin yaklasmis eside mecburen reddetmemis bi zahmet. oyizden on sevisme svme olmadan sevmez diyir uzatip sureyi gereksiz kullanmaktan korkuyir adam bnce. yani sorun erken bosalma problemi
önce (1,276 puan) tarafından
Zaten uzun süre ilişki olmayınca erken boşalma problemi olur ki
önce (4,192 puan) tarafından
İnanın sorunu erken boşalma olmayıp böyle olanlar da var kızlar ben tamamen buna bağlamayı yanlış buluyorum yani hiç bir sebep yok ama isteksiz eş cinsellik hayatında ön planda değil oldugu zaman her şey gayet iyi ama hiç bir zaman kendi yaklaşmaz istemez teklif etmediğin sürece aylar da geçse yakınlaşmaz malesef böyle olan da çok ben eşi istekli olup da şikayet edene şaşar oldum artık sus nazar olmasın diyeceğim nerdeyse :)))
önce (1,322 puan) tarafından
Ya eskiden hersey zordu erkekler eşlerini ciddi anlamda rahatlama olarak goruyorlardi. Şimdi maddi problem dışında bi problem yok artık erkekler maddiyata yogunlastigi icin bedenlerini dusunecek halleri kalmıyor bence
önce (4,572 puan) tarafından
evet o da var. benim esim bazen der kirt tane sey geciyo kafamdan.:) bosver diyorum isi gucu kapinin disinda birak oyle gir eve. maasli calisan olsa neyse de kendi isi olnca
-Reklam-
+2 oy
önce (3,237 puan) tarafından
Sağlık sorunu olmadığını nereden biliyorsunuz peki? Doktora gitti mi, belki hormonal belki başka bir sıkıntı vardır. Önce bir uzmana gitsin, sonrasında her şey yolundaysa gerekirse bu konu ile ilgili bir terapi alın derim. 
önce (11 puan) tarafından
Canım daha önce doktora gittin hormonlarina baktırdı sörf bu sebepten değil , ama bütün testleri falan normal çıkmıştı
önce (406 puan) tarafından
Hangi bölüm bakiyo
Tam hatırlamıyorum ama üroloji galiba
önce (406 puan) tarafından
Teşekkürler canm
+1 oy
Postum yukarı 
+1 oy
önce (48 puan) tarafından
Benim eşimde aynı öyle yorucu bir işi yok. Çokta severek evlendik ama üç yildir aynı hiç istekli değil daha bir kere içinden gelerek bacaklarımı bile ellemiş biri  değil asla bakımsız değilim  hep niye niye diye kendimi sorguladım ama zamanla baktım ki ben ondan sogumusum şimdi de  ben istemiyorum ayda iki üç defa birlikte olursak oluruz yoksa yok.
0 oy
önce (66 puan) tarafından
Sen istediğin için olmuyordur belki hiç yaklaşma bakalım ne kadar sürecek bu durum 
Bakalım bende soğudum zeten artık
0 oy
önce (144 puan) tarafından
önce tarafından yeniden gösterildi
Bir erkegin cinsellik istememesi bana hiç normal gelmiyor sağlık sorunu da yok diyorsun altında başka bir şey olabilir canım. Eşinle otur sakin kafayla konuş neden istemiyormuş
Anladım canım belki aldatıyor diye düşündünüz haklısınız aklla ilk o geliyor ama namazında felen günahı almak da istemiyorum açıkçası
önce (144 puan) tarafından
Gerçekten günahını almak istemem asla Allah'tan korkarım ama nebiliyim erkek yani cinsellik ister
önce (80 puan) tarafından
İki sebep var. Biri ya aldatıyor Arkadaşın dediği gibi ya da farklı şeyler arıyor olabilir cinsellikte. Ne bilim her zaman erkekler aynı şeyleri istemez canım. Bu hem senin için sıkıcı olur hem de eşin için. Yani sıradanlaşır. Cinsellikten beklentilerini sor bence eşine
0 oy
önce (1,154 puan) tarafından
Ben buna inanmam ya :/
önce (7,255 puan) tarafından
Niye her erkek ***** olmak zorunda mı (⁠≧⁠▽⁠≦⁠)
1 hafta olmadımı onlarda ağrı yaşıyorlar kız :D
önce (175 puan) tarafından
Bizimki aylarca istemez hiç ağrı yaşadığını görmedim
Bir sıkıntısı vardır yada en kötü ihtimali düşüncen Allah korusun
önce (7,255 puan) tarafından
Yav illa bir sebebi olmak zorunda mi belki ruyalanir vücudu ağrı yapmaz her erkek istekli olmak zorunda değil
0 oy
önce (80 puan) tarafından
Alakası yok ya. İsteyen insan prezervatifle de istiyor. Yani şahsen biz öyleyiz. Ben asıl prezervatiften rahatsız olurum tam tersi o olmaz 
Haklısınız isteyen yapar
0 oy
önce (868 puan) tarafından
Yoruluyor istek o yüzden olmayabilir sağlıkla ilgili birşey yoksa tabi bir erkek niye istemesin ki 
Evet yoruluyor işi yoğun ama iş bitmez ki yani işi bu sonuçta. Isı yoğun diye cinsel hayatını bitirmesi olabilir mi yani çok yoğun çalışan insanlar var onalrin cinsel hayatı yokmu yani
0 oy
????        
0 oy
önce (2,323 puan) tarafından
Canm bazı insanlar cinsellik pek istemez kadın ya da erkek olsun belki yapısı öyledir 
Olabilir evet ama cinsel hayatı bitirmek istiyor resmen bu gidişle
0 oy
önce (27 puan) tarafından
Bakımsız olabilirsin belki ondandir
Ondan değildir adım gibi eminim bakımsız değilim her gece duş alıp temizlenip girerim yatağa hep dişlerimi fırçalarım saçını yaparim kremlerimi parfümü mu sıkarım ne ararsan ama gözü görmüyor
0 oy
Açık açık konuşacam linçler gelsin..

Belki sikilmiş aynı pozisyonda yada ne bilim bazen pozisyon degstirin  gecelik giy biraz şimart onu yinede istemezse sorgula onu 
Canım inan bunlarla alakası yok onca seksi giyiniyorum ama adamın gözü görmüyor değişik pozisyonlar diyorsun ya inan çok araştırıyorum çok bakıyorum her pozisyonu denedim diyebilirim ama gözü görmüyor
Vallah ne diyim ozaman mecbur eşinle konuşacan niye beni görmiyorsun artık sebebi nedir belki bı derdi var
0 oy
önce (18,230 puan) tarafından
Bence çıkarmasan daha iyiydi tabi bebek istemiyosan ki belliki istemiyosun öfkeyle kalkan zararla oturur demedi deme 
Kesinlikle bebek istemiyorum ama bunca ağrıya deymiyor 13 gün adet dönemleri oluyor kanama aşırı fazla
önce (18,230 puan) tarafından
Anladım canım aksine bendede düzenledi 8 gün sürüyo
0 oy
önce (551 puan) tarafından
Arka planda p*rno bağımlılığı olabilir mi ? Öyle bağımlılığı olan erkekler de eşleri ile birlikte olmak istemiyorlarmis . Durduk yere hormonal bi sorunu da yoksa cinsellik istemeyen erkek çok anormal .
İzliyor olabilir yani görmedim ama bana da normal gelmiyor ilk başlarda benden kaynaklı mi acaba diyordum ama asla değil çok dikkat ederim
önce (551 puan) tarafından
Bi paylaşımda okumuştum. Eşi p*rno izleyip rahatladıgi için karısına ihtiyacı kalmiyormus. Yani günahını almak istemem ama böyle bi sebep varsa üzerine git ve engel ol derim .
Teşekkür ederim canım peki nasıl engel oliyim her dk başında olamam ki
0 oy
önce (163 puan) tarafından
Yani esinizin korunma yontemini cogu kisi yapiyo sahsen benim esim hormonlarim bozulmasin diye prezervatif le korunuyo sorunda etmiyo yapmak isteyen her turlu yapar siz istemeyin ama aksam veya yatarken biraz sexsi bisiler giyin ama hic istiyomus gibide yapmayin biraz aklini karistirin
Canım inan yapmadığım şey kalmadı ama asla dönüp te bakmaz yani fark bile etmiyor giydiğim şeyleri sıktığim parfümü her şeyi yani kısacası
önce (163 puan) tarafından
Ozman sizde ilgilenmiyomus vibi yapin baktiniz olmuyo ciddi bi sekilde sebwbininsorun ama guzel bi dilde neden icinden gelmedigini bi sorunu varsa dinlicenizi soyleyin
0 oy
önce (5,692 puan) tarafından
Canım psikolojik olarak olabilir bende de isteksizlik var eşim istemezse umrumda bile değil bu demek değil ki eşimi sevmiyorum bir sorun var doktor psikolojik olarak büyük ihtimalle dedi 
Olabilir haklısınız ama bı tarin istemesi bı tarafın istememesi evliliği olumsuz etkiliyor
önce (5,692 puan) tarafından
Elbette öyle ama biraz alttan alarak birşey olacağını sanmıyorum sinirle hareket etmek bilemiyorum
0 oy
önce (343 puan) tarafından
Valla böle eşe parmağımı oynatmam bulunmayan hint kumaşı sanki uzak ol ,o peşinden kossun
Valla en iyi bunu yapmak ama işte cinsellik olmadan da evlilik yani araya soğukluk giriyor uzaklasiuoruz birbirimizden ev arkadaşlığına dönüşüyor
önce (343 puan) tarafından
Peki dini bise olabilirmi ne bilim bu yolla adamış tir belki kendini ay bilmiom
Yok canım o kadar kendini kaptirmamis sadece namaz kılar oruç tutar
0 oy
önce (333 puan) tarafından
Erken boşalma problemi  varmi
Evet canım var zaten geç ilişki olduğu için erken boşalmasi normal
önce (333 puan) tarafından
Oyuzden yapmak istemiyor olabilir performans dusuklugunden  dolayi
0 oy