0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
Öldüğünde ağlar misiniz yalandan da olsa ben ağlamam bana çok çektirdi kızlar millet neden ağlamıyor diye kendi aralarında konusurmu bilmiyorum 

29 Cevaplar

+3 oy
(579 puan) tarafından
Ya sevmem ama ölmesini de istemem ağlarsam da eşime ağlarım ki anne acısı yaşadığı için belki onun için de ağlarim zaman ne gösterir bilmem ama her şey insan için 
-Reklam-
+1 oy
(709 puan) tarafından
Yine bir el alem ne der vakası..
(1,268 puan) tarafından
Elalemden banane ne derse desin ben o anki duygum neyse onu yaşarım yalandan ağlamak üzülmek çok yapabileceğim şeyler değil
(709 puan) tarafından
Ya bu insanlar çok takılıyorlar el alem ne der diye, zaten en çok da takılanların başına geliyor.
+1 oy
(85 puan) tarafından

Ben ağlamadım öldüğüne. Ama eşim telefonda haber verdi ve eşimin o kötü haline üzüldüm. Eşim çok düşkündü. Cenaze gidince falan olur olmaz soğukluk oluyor,  üzülüyor insan. 

Yine de kendi annemi düşünerek, öldüğüne içten içe sevinmedim çünkü o da başkalarının annesi. 
0 oy
(4,902 puan) tarafından
Hayatta aglamam andim var ben ondan once olmezsem asure yapip dagitcam :) 
(1,268 puan) tarafından
Kizzzzz aşure çok severim banada gönder ama 1 kase yetmez 1 tencere :D
(4,902 puan) tarafından
Olur kuzum :)
0 oy
(1,377 puan) tarafından
Jonusursa konussun bosver, yapmacik davranamam. Uzulursem aglarim, yoksa kim ne der banane
0 oy
(230 puan) tarafından
Millete göre hareket etme derim. Ben seviyorum ölürse ağlar mıyım ağlarım ama insan bazen öyle bir şey yaşıyor ki. Ağlayamıyor. Ben çok gördüm kendi babasına annesine ağlayamayanlaarı. Nutku tutuluyor o anki üzüntüyle şaşkınlıkla ne olacağını bilemiyoruz. Hatta çok ağlak biri olmama rağmen ben de kendi ailemin cenazesinde ağlayamam gibi geliyor 
(456 puan) tarafından
Aynen bende en ufak birşeye ağlarım ama dedemle büyüdüm çok seviyorum onu ama cenazesinde buz kestim mesela ağlamadım hiç
0 oy
(4,174 puan) tarafından
Kız onu mu düşünüyosun. Ben sevmıyorum cok çektırmedi ama yıne de aglamam üzülmem yani. Aglarsam eşim için üzüldğime ağlarım babası da yok zaten. Hatta sen dıyınxe bı dusundum de benım böyle seylerde istemsız gulme halı tutuyo ya öyle bısey olursa ayy allah korusun. 
(327 puan) tarafından
Offf anam
0 oy
(55 puan) tarafından
Duygusalim ağlarım insan olduğu için eşimin annesi olduğu için ağlarım çokta kötü bir insan değil ama sürekli onun her istediğini yapayım gel dese geleyim git dese gideyim istyr ona sorim ondn akıl alım istyr
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Benim eşimin ailesi çok gaddar zaten aci üzüntü bilmezler o yüzden aglamazsam da kimse sormaz niye aglamiyorsun diye
0 oy
(1,268 puan) tarafından

Kaynanami sevmiyorum değil de dengesiz tavırlarını sevmiyorum bana iyiliği illa ki dokunuyor o sebepten üzülürüm ağlarım kötülükleri de oldu ama genel olarak kötü bir insan değil 

0 oy
(8,127 puan) tarafından
Bazen duygularını içinde yaşarsın .İlla ağlamak zorunda deilsin.Soran olcaginida zannetmiyorum.Gozlerine soğan sür illa ağlamak isdiorsan sjsjsjs
0 oy
(568 puan) tarafından
Kayın babam ölürse makyaj yapıp gidecem tövbe aramızı bozdu ama yinede üzülürüm ya ölmez ama kötüye birşey olmaz 
0 oy
(13,910 puan) tarafından
Aşırı sevdiğimi söyleyemem ama ölse üzülürüm. Ha hiç sevmediğim nefret ettigim biri ise yalandan ağlamam sadece eşimin acısına saygı duyarım ki millet ne der diye düşünen biri alsa değilim 
0 oy
(597 puan) tarafından
Bunu öldüğünde düşünürsün hayat neler getirir gösterir belki ağlamam dediğin biri için hüngür hüngür ağlarsın fakat sunuda düşün eşinin annesi eşin ne kadar üzülürse sende o kadar üzülürsün eşin için yinede he ne kadar kötü olsa da Allah herkes uzun sağlıklı ömürler nasip etsin senin anne ölse eşin hiç tepki vermezse kimin hoşuna gider o yüzden hiç düşünme böyle şeyleri canım 
0 oy
(18,302 puan) tarafından
Yani ağlayamam çünkü karakteri sıfır desem yeridir kendini tertemiz sanan kaşık sütten çıkınca neyse ben oyum diyen ama gelini geline dedikodu yapıp arkamızdan konuşup büssürü şey yapıp bide ak kaşığım demesi beni kendinden iğrendirdi ağlamam ağlayan ağlasın abi ama kayınbabamda çok ağlamıştım harbi adamdı bizi hiç ezmedi ezdirmedi el üstünde tuttu mekanı cennet olsun ❤️
0 oy
(11 puan) tarafından

Kimin önce ile öleceği belli olmaz :angel: ağlamam demiş sin 

0 oy
(119 puan) tarafından
Çok merhametli biriyim bi karıncayı  incitmekden korkarım yoldan geçen köpege araba çarpacak die korkarım ama beni kendinden öyle nefret ettirdiki ölse gram üzülmem 
0 oy
(810 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ağlamak zorunda mısın canım? Ben annemin cenazesinde ağlayamadım mesela. Herkes benim arkamdan da konuştu. Sinirlerim bozuldu gülme geldi mesela bana. Teyzem kendini yerden yere attı . O kadar çok pişmanlığı vardı anneme karşı. Ben ölümü kabul ettim ve annemin acıları son bulduğu için sevindim bile( kanserden vefat etti) o an ne hissediyorsan öyle davran 
(144 puan) tarafından
Mekanı cennet olsun benimde annem kanserden öldü elbette insan acısını yaşar bende anneme karşı bi püşmanlığım yoktu yaşamasını da isterdim ama çok acı çekiyordu istediğini yiyemiyordu sürekli kemoterapi hastaneler iğneler artık vücudu delik deşikti bende ağrıları dindi acı cekmez diye teselli ettim kendimi ama elalem hep konuşur zaten kulak asmamak lazjm
0 oy
(981 puan) tarafından
Herşey bitti şimdi kaynana ölünce ona aglarmıyım aglamazmıyım onumu düşüncem sevmem kendisini ama yinede Allâh çoluguna çocuguna bağışlasın ölmesin ama banada zararı olmasın otursun bir köşede zaten benimkinin daha yaşı genç Allâh sıralı ölüm versin eşime üzülürüm çünkü bende babamı kaybettim o acı çok kötü bişey oyüzden herkes kendi yerinde dursun 
0 oy
(314 puan) tarafından
Ağlamam kesinlikle eşime üzülürüm sade kendisi çok anneci ya oda kahrından ölur diye 

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 576 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 2,026 göst.
2 Mart 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 861 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hilay (354 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 577 göst.
12 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Kezban Demirdelen (1,277 puan) tarafından soruldu

385,642 soru

11,530,736 cevap

35,200 kullanıcı

...