0 oy
331 göst.
önce Diğer kategorisinde (1,207 puan) tarafından

Kızlar kızlar 5den beri ayaktayım totomu yeni koydum malum yarın kurban kaynanam antrenman yapıyor yarına dünden başladı anangil kurban kesiyor mu dağıtacakmisiniz vs vs hiç ses etmiyorum gülüp geçiyorum yarın hesaplasiriz bugünden başlamayalim :D:woot: sizde durumlar ne ?

image

17 Cevaplar

0 oy
önce (351 puan) tarafından
Afiyet olsun nurcum,benim kızlarda sabahtan uyanmis annee mezarligaa hidelim diye bagiiriyirlar:))
önce (1,207 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bütün ölmüşlerimizin mekanı cennet kabirleri nur olsun ❤️
önce (351 puan) tarafından
Amin canim benim❤️
-Reklam-
0 oy
önce (2,654 puan) tarafından
Kahvaltıyi zor ettik oğlum hiç durmuyor bu ara ne iş güç ne bayram hiç umrumda değil yorgunluktan 
Benimde öyle valla 10 gün oluyor köydeyim iş güç hiç bitmiyor enerjim yok yarına bide gelen giden bol hizmet of of
0 oy
önce (1,374 puan) tarafından

Günaydın canım . 

Ben yeni uyandım uykumu açmaya çalışıyorum şayet bayram için köye gideceğiz valiz toplamam lazım ama hiç toplayasım yok bizimkiler kuzu kesecekler torunları için eşim yok kaynanamda da yok kendi halimedeyim şükür ailemle :D 

Çok şanslısın bu konuda aşkom:D
önce (1,374 puan) tarafından
Valla öyle Allah bana kaldırabileceğim bir hayat bahşetmiş şükürler olsun
Çok şükür canım ❤️
0 oy
önce (123 puan) tarafından
2 aileye de uzağız bu bayram bakalım nasıl olacak
Hayırlısı olsun
0 oy
önce (692 puan) tarafından

image

sabahin köründe parka geldik, afiyetler olsun canim
Maşallah subhanallah ❤️ teşekkür ederim canım:)
0 oy
önce (18,230 puan) tarafından
Bizde bi saat oldu uyandık eşim evde kahvaltı hazırlıycam ve şifayı kapmışım hapşurıyom öksürüyom dün banyo yapıp uyudum camda açıktı havada esiyodu
Orası neresi esiyor kız biz yanıyoruz:D
Yosgattt gece serindi nasıl rüzgar vardı kız
önce (4,355 puan) tarafından
Aboww Yozgat ağustosun 24 te gitmiştik dayımın düğününe gece döndük yorgan ortuyorduk cok soğuktu valla :))
:D evet
0 oy
önce (7,466 puan) tarafından

image

Sabah 7 den berî feriştahım bilmem ne oldu:D şükür temizlik işini bitirdim bi wc banyo kaldı 

Afiyet olsun cnm ❤

Sanada afiyet olsun canım kolay gelsin
önce (7,466 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım❤
0 oy
önce (7,761 puan) tarafından
Valla bizde 8 de uyandık çocuğun eline börek verdim 2 tane o yedi bende bi kahve içtim hala ayilamadin eşim geceden gedi yatiyo erken kalacakmış bıçak falan biletecek tıraş olacakmış namaz kılıyorum burnum kanadı bozuldu durmasını bekliyorum bi daha kilcam 
Niye kanadı burnun canım
Benim kanım fazla canım adetime yakın hele bi de hava sıcaksa kaniyo böyle
Kılcal damarların çatlıyor o zaman gebelikte bende de olmuştu öyle demişti dr
Evet evet çocukken yaktirilmisti ama geçmedi hala yazın mesela dışarı çıksam yanıma buz alirim pet şişede yolda o erir ben soğuk soğuk içerim başımı islatirim yoksa kaniyo
Gebelikte oldu bende kayinpeder dede var oda yaktiriyor sürekli ama aynı değişen bisey yok
0 oy
önce (12,907 puan) tarafından
Afiyet olsun canım

Klima çarpmış benim bebekleri oğlan biraz daha iyi de kız gece yarısı kalkıp istifra etti batırdı her yeri şimdi uyandı bakalım babası kalksın ikisine de buhar vereceğiz

Bayram için bir şey yapmıyorum benim gelinim gidenim olmuyor her sene kaynanama gidiyorum sağ olsun  o döktürüyor
Bende kaynanamdayim oda bana dokturtuyor kendi yattigi yerden şöyle yap böyle yap komut veriyor :D
0 oy
önce (4,886 puan) tarafından
Afiyet olsun top top yag olsun.d.d. bu bayram gitmiyorum bundan sonra bayramlarda da gitmiycem rahatim kocisimi bekliyorum disari cikcaz gezcez yarinda piknige gitcez gurbetin gozunu seviyim.d 
Kız niye beddua ediyorsun :D Gurbet zor be annem şimdi döktürmüştur sarmalar baklavalar
önce (4,886 puan) tarafından
Yok be en guzeli.d
0 oy
önce (87 puan) tarafından
Ay fincanın güzelliği maşallah afiyet olsun
Kız milattan kalma kaynanamın  :D
Valla ben eski şeyleri seviyorum galiba:)))
Kız göndereyim sana biz müzeye kaldırmayı düşünüyorduk:D
Olur ya hiç yok demem sağolasın Rabb'im gönlüne göre versin :))
0 oy
önce (2,225 puan) tarafından
Hep kocalar mı karılarını kendi köylerine götürecek :) vurdum masaya yumruğumu dedim bizim köye gidiyoruz djmdksmsks ahaha babam gelecek bugün bizi almaya orda kalacağız inşallah yarın akşam döneceğiz ama mecburen :( eşim ertesi gün işe gidecekmiş ama olsunduuu 
Reis nereliydin sen :D bizde bayramin son günlerine gidersek inşallah çeyrek mafya olunca böyle oluyor :D
önce (4,355 puan) tarafından
Haklısın valla geçen yaz hem ramazanı hemde bayramı anamın evinde geçirdik. Bu bayramda kacircaktim da herifi zaman ters oldu :))
önce (2,225 puan) tarafından
Ankaralıyım kuzum ben :) kaçırın kaçırın iyi olur hahaha
0 oy
önce (1,606 puan) tarafından
Afiyet olsun canım ❤️ bende eşimin ailesindeyim yarın da onların memleketine yola cikcaz bir ay orda kalcaz. İki gündür böyle sinir olduğum şeyler olduğu halde yalandan gülmekten pozitif durmaktan yüz kaslarım ağrıdı iyice kiristim :D :D 
Ben yapamıyorum biseye bozulunca asla yüz ifademe engel olamıyorum eşim de g.tüme döndü yine yüzün der hep :D
Hahahahha ay canım bu sefer gerçek güldüm allah razı olsun :D aslında iyi ya öyle olması belki anlarlar tepki olur. Benimkiler beni mutlu sanıyorlar ne saf diyorlardir :D
Benimki de yalandan da olsa gül der banane gülemem :D
Boşver ☺️
0 oy
önce (343 puan) tarafından
Ayy çok güldüm yaa 
Neye kız
Kaynatan aniterman yapıyor lafına güldüm
Maç var yarın:D
Hhahahah bu iyiyidi
0 oy
önce (868 puan) tarafından
Kuaföre geldim bıyıkları almak için mübarek sıra bitmiyor bitse eve gidip temizlicem akşam düğüne gitcem bide sen düşün 
Kız kim evleniyor bugün:D benim bıyıklar halay çekiyor da neyse alırım inşallah:D
önce (868 puan) tarafından
Komşu oğlu dün işlerimi bitirdim çarşıda gitmedim bugün düğüne gitmem gerek takı atmak için
Bıyıkları kendim alamayorum açıyor
Bu arada al yoksa iş derken unutursun kalır öyle:)))
Evimde değilim 5 gün kalcam diye bisey getirmedim yanımda 10 gün oldu burdayım:)
0 oy

...........<3.........

............<3.........
0 oy
önce (16,292 puan) tarafından
Daha yeni oturdum ama ara vermek için. Daha isim bitmedi. Birazdan mezarlığa inecez geldikten sonra kaldığım yerden devam edecem
Kolay gelsin canım

İlgili sorular

+2 oy
17 cevap 694 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 463 göst.
0 oy
24 cevap 537 göst.
21 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 223 göst.
19 Mayıs 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Minigim500 (159 puan) tarafından soruldu

384,928 soru

11,513,139 cevap

35,174 kullanıcı

...