0 oy
498 göst.
önce Aile kategorisinde (1 puan) tarafından

Öyle zor ki arkadaşlar sevgi yok ilgi yok bir gu olsun kendiki kadın gibi hissedemedm onun yaninda hel bi küçük görme ayni evde yaşayan iki arkadaş sadece cinsel ihtiyacını gideren bi obje gibi gözükmek yada Öyle hissettirilmek. Cok severek evlejdik ama evlendikten sonra tamamen değişti. neden böyle bi insanı ve hayati hak ettim ben ne yaptım..tamam çalışıyor evine bakıyor çocuğuna bakıyor çocuğuna ilgilidir gözü dışarıda değil peki ya ben ne olacam..ziyan olup gidiyorum ben sevgi istiyorum ya bisey istemiyorum biraz yakınlık istiyorum her gece beni bu saatlere kadar düşündurup uyutmayan bu şey yine ..söyleyin ne çarem benim nee sevgisizlik öldürecek beni. Çıkıp babamlara geldm 2 yaşında oğlumla. Ama o kadar kötüym ki insan tabiki evini düzenini arıyor Allah var ailem mukemmel davraniyor

Bana oğluma. Ama ne bileyim içimde büyük bi boşluk var. Ailem bosan arkandayım diyor ama oğluma bakıyorm baba demesi özledim demesi ağlaması içim parçalanıyor. Yanlış mı yaptm geldm yoksa iyi mi yaptm. Savredebilir miydim diyorm sonra taş degilim ki diyorm. Kafam o kadar karışık ki. Bayram ama evimde deilm vok üzgünüm. 20 gundur babamlardaym Eşim sık sık arayıp mzj atiyot bu boşanma terk etme sebebi mi çocuk gibisn ilgisizlikten bosanilir mi gidilir mi diyip beni manupule ediyor ve ben içten içe pisman oluyorm. Gel gidelim evimize diyor ama babanlara gelmem sen geleceksin diyor. Yardımcı olun bana hoc sağlıklı düşünemiyorum :'(

21 Cevaplar

+1 oy
önce (700 puan) tarafından
İlgisizlik boşanma sebebi bence kadın ilgi bekler saygı sevgi bekler erkeklerin ihtiyaç objesi değililiz evde hizmetçi değiliz seni arayıp çocuk gibi davranıyorsun yerine nerde hata yaptık nasıl düzeltelim demesi lazım içinde eşine karşı biraz sevgi varsa orta yolu bulup konuşun
-Reklam-
+1 oy
önce (36 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisin bilemem ama nefsin sana hep eşinin kötü yanlarini gösteriyor ama halbuki bir güzel yanlarını beraber geçirdiğimiz güzel günleri aklına getir neden güzeldi şimdi değil diye çünkü bazen herşey karşılıklı dir erkek eve geldiginde bakımlı kadın ister yani pasbal değil tabi kadında bakımlı erkek ister bakımsız pis kokan erkeğe sen uzaklasmazmisin evet evimizde iş temizlik görüyoruz bu yüzden terliyoruz eşimiz gelene yakın temizce yıkanıp temiz kıyafetler giyip kokular şurup bakım yapıp karşılaşma eve geldiğinde şikayetçi kadın değilde halinden memnun kadın görse sürekli arayan dışarıda aşkım özledim diye msj atan kadın varsa erkek ilgiyi görünce ilgi gösterir çünkü her insanın hoşuna gider ilgilenilmek bence çok saçma sebepten dolayı evini yuvani namusunu terk etmişsin bunun için namus terkedilmez o adam sana dokundu o adam senin ilkin ve senin evladının babası oturup konuşulup halledilicek meseleyi alıp ailene yansitman çok ayıp hemde benimle ilgilenmiyor desen baban annen anlar tamam ama yanlış şekilde de anlar bence eşinle buluşup anlaşıp konusmalisin ama yüzün aşık şekilde değilde mutlu şekilde hayatım ben senin kıymetini sen benim kıymetimi anlamissindir biz bizsiz yapamayız seni seviyorum bu dan sonra yuvamizi çiçekler açsın hep huzur koksun sen benim beyinden şikayetçiyim ben de onagore düzelteyim bende sana diyeyim sende düzelt ve asla yapmayalım evlatlarımıza örnek olalım ve birbirine aşık anne baba görsünler ve böyle güzel yuva sahibi olmak için dua etsinler Allaha diye konuş bak adam nasılsa mum gibi eriyor erkekler bizler gibi biz kadınlar hep bencil oluyoruz cidden bende oluyorum ama halbuki karşı taraftaki de insan bak aldatılan kadına asla birşey diyemem şiddet gören hem sözlü hem fiilen edilen şiddeti desteklemem asla ama bu sebepler çözülecek şeyler yani birbirinize suprizler yapın öze gunleri kutlayın eşine hediye al özel günlerde babalar gününde doğum gününde vs yani senden görünce adamda yapar erkekler neden hemen karı peşine gidiyor çünkü hem cilveli hemde erkek herzaman onun için hazır bir kadın gördüğü için bakımlı kadın gördüğü için ilgiyi gördüğü için erkekler aldatıyor nefsi pis olanlar tabi ama nefsi temiz erkekler eşlerine gidiyor her ne olursa olsun nefsini sende senin bedeninde buluyor başka kadında değil namazını kıl eşine de de kuran oku için nasılsa feraha erecek eşin eve gelince o huzuru içine çekecek eşin gelince boynuna atla ay evimin direği gelmiş oda hoşbuldum evimin çiçeği gülüm der 
0 oy
önce (9 puan) tarafından
Benim eşimde öyle ben artık kabullendim ya bırakacaksın yada kaderim deyip devam edeceksin ben 12. Yılı devirdim 
0 oy
önce (343 puan) tarafından
Kendini düşün çocukda alışıyor 
0 oy
önce (86 puan) tarafından
Tabii ki sevgi, ilgi, biricik hissettirilmek her kadının hakkı. Boşan ya da boşanma demek dışarıdan kolay gibi ama ben bu konuda yorum yapamam. Sadece yuva kurmak kolay değil. Bir anda büyük sebepler yokken bir yuvanın bozulma ihtimali bile beni çok üzdü. Belki bir süreçtir ve gelip geçer. Çünkü çok kadın var etrafımda sonradan yuvası güzelleşip de birbirine bağlanan bir sürü eş var. Birbirinize zaman tanıyın ve hemen karar vermeyin. Ortada bir saygısızlık, aldatma gibi bir durum yoksa zamana bırakın. Sevgi de saygı kadar önemli. Ama ne bileyim eşiniz de bir süreçten geçiyor olabilir. Bir de siz ilgi gösterip karşılık alabiliyor musunuz yoksa sizde mi ilgisizsiniz? Mesela en özel anlarınızda da oldu bitti ye mi geliyor? İş bitince arkanızı dönüp uyuyor musunuz? Böyle ise sohbet etmeye çalışın, güzel şeyler söyleyin, sürekli sarılın. Sevdiği şeyleri yapmaya çalışın. Bunları yapıp karşılık alamıyorsanız o zaman bir şey diyemem. Ama eğer eşinizi seviyor ve yuvanızın kurulmasını istiyorsanız birazcık elinizi taşın altına koyun. Ben eminim ki zamanla eşiniz de size ilgisiz kalmayacaktır. Rabbim hakkınızda en güzelini nasip etsin. 
0 oy
önce (17 puan) tarafından
Tabiki boşanma sebebi.. için çok rahat olsun bide gelmem sen geleceksin demiş hatasını anlayacak gibi durmuyor. Mutsuz anneler mutsuz çocuklar yetiştirir evet zor ama alışır evladınız da. Kötü bi gün bile geçirsem ister istemez tüm eve yansıyo bide ömür geçirmek.
0 oy
önce (692 puan) tarafından
Gerçekten sana değer verse sen gel beni al deyince gelip alması lazımdı. Ama beyefendi kendisine yediremiyor herhalde   
önce (576 puan) tarafından
Bende bunu düşündüm nasıl bir ego varsa ayağıma gel diyor
0 oy
önce (4,127 puan) tarafından
Bence bosanma sebebi değil. Sen başka şeylere yönel. Ben sırf ilgisiz kalmayım diye çocugumu ayrı bügütmezdım
0 oy
önce (714 puan) tarafından
Eşinin düzeleceğine umudun yoksa boşanma sebebi bence. Düzelmeyeceği gelip seni almak istemeyisinden belli zaten. Aklınca sen gittin tıpış tıpış dön diyor. Sonra da bu durumu yüzüne vuracak. Oda senin kararsızlığının farkında kesin duruş sergile taviz verme o zaman yola gelir. 
0 oy
önce (492 puan) tarafından
Aile terapistine gidin. Kurtarılabilir bir mesele. 
0 oy
önce (187 puan) tarafından
Benim esimde ilgisiz ama ben boşanmaya  düşünmüyorum bence boşanmak bu kadar kolay olmamalı evet insan sevmek sevilmek ister esin sevmeseydi kesin ayrılalım derdi bence bazı erkekler sevgisini göstermez ilişkide umursamaz sevmeyen erkek ilişki görmez bence
0 oy
önce (8,552 puan) tarafından
Sen ayagınla gidersen olmaz bacım onsuz yapabıleceksen boşan ama burada nice hanımlar var cok zorlu sartlarda. Biraz şükretmek beraber bişeyler yapmaya tesvık etmek gerek. 
0 oy
önce (5,503 puan) tarafından
Düzelmezmi sence yani çabası var mı hani haklısın ilgisiz bıraktım bundan sonra elimden geleni yaparım vs demiyor mu hiç. 
0 oy
önce (92 puan) tarafından
İnşallah hersey yoluna girer 

Ama birsey soracam yani sizin kişiliğiniz de önemli ne bileyim ilgili davraniyormusunuz sevgiyi hissettiriyormusunuz erkekler bakımlı eğlenceli kişiliklere daha ilgili olur negatif davranan surat yapanlardan kaçar yani çevremde akrabalarından görüyorum karısı cilveli sensakrak olan erkekler eşlerine daha bağlı suçu size atmıyorum evliliklerde inişler çıkışlar olur küsmek dogru değil bosanacaksin sonra çocuğuna ilerde valla baban ilgisizdi ondan bosadim mi diyeceksin belli ki çok üzgünsün sağlıklı düşünemiyorsun bence git evine kendini iyi hissetmediğini eşine söyle gerekirse psikatra git atlatirsiniz inşallah yazık yuva kurmak zor yıkmak kolay olmamali
0 oy
önce (6,678 puan) tarafından
Vay vay babanlara gelmem sen gel diyor demek ve hatalarının farkına varmam yerine bu sebeple bosanılır mi diyor gerçekten senin kocan tam bir okuz! Dönme canım kesinlikle dönme önce kendini düzeltsin sonra gelip ailenden özür dilesin sonuçta biricik kızlarını üzüyor. Emek edip bu yaşa getirmişler seni bir özürü hak etmiyorlar mi? 
0 oy
önce (129 puan) tarafından
Bence ilgisizlik de bir boşanma sebebi
0 oy
önce (48 puan) tarafından
Ömür boyu bir insana kendini sevdiremezsin ve bu kendine yaptığın en büyük bencillik olur.

Eşinin belki bir sıkıntısı vardır sürekli mi böyleydi?
0 oy
önce (128 puan) tarafından
Bence bunun için boşanma canım sen ilgi gösterip güzel karşılıyor musun eşini onu bilmiyorum yazmamissin ama yapmıyorsan sende hatalisin yaptığın halde böyleyse bir şans daha ver çocuğun çok küçük birbirinize vakit ayırın gel senle muhabbet saati hapalim çay saati falan yapalım gibi şeyler yapabilirsin kendine alıştır baktın olmadı ozaman bakarsın çocuğun daha küçük çünkü yarın gel annemlerin de bayramını kutla birlikte evimize gidelim de yazik oğlunda babasından ayrı geçirmesin sende evinden yuvandan eşinden ayrı geçirme biraz daha sabret bakalım ve dua et canim
0 oy
önce (1,204 puan) tarafından
Gururu bir kenara bırakıp gelip alsın sizi. Bu böyle olmaz bana ilgi sevgi göster de. Eğer sürekli kavga kıyamet yoksa ben olsam çocuğum için bosanmazdim
0 oy
önce (39 puan) tarafından
Evet boşanma sebebi  ilgisizlik sevgisizlik kendisinin gelip alması gerekirken sen gel ne demek 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 795 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 647 göst.
20 Şubat 2021 Aile kategorisinde Ruyam1212 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 463 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Alpedo (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 355 göst.