0 oy
461 göst.
Aile kategorisinde (3,124 puan) tarafından
Az önce babaannesinin evinden zor aldik ağladı vs anneci çocuklara çok özeniyorum kızım için ben olsam da olmasam da sorun olmuyor, hatta bizim evimize gelmek istemiyor. Babası işte kızım tüm gün benimle, babaanne dede evde sürekli de oynarlar ilgilenirler çocuk oraya istiyor. 

Bu durum beni üzüyor onlar da böyle görünce sizde sıkılıyor herhalde bırak kalsın Burda diyor ona da ayrı **** oluyorum. Bu durumda nasıl hareket etmem lazım bilmiyorum 27 aylık 

12 Cevaplar

0 oy
(7,921 puan) tarafından
Evde tek oldukları içinn skiliyorlar
(3,124 puan) tarafından
Kardeşi olsa sıkılmaz mi
(7,921 puan) tarafından
Bunolay kardeşle cozumlenmez kardeside olsa yapar sonuçta yaşıt olmicaklar
Ben kaynanayla altli üstlü yüz bazen çıkaramıyorum bırakıyorum çok normal orası daha kalabalık dikkatini cekitor
(5,188 puan) tarafından
kardes olsa daha cok yapio:)) az biraz kafami dinlim degip ananelerde kalmak istio benimki:) aman ben mmnunum
kumkunse hep kalsin:) anneci falanda olmasina gerenk yin. ikisi bir kavga dovus kaosoluo tum gun
-Reklam-
0 oy
(841 puan) tarafından
Orda rahatlar simiariklar ondam
(3,124 puan) tarafından
Ama beni kötü etkiliyor beni sevmediğini düşünüyorum
(841 puan) tarafından
Olurmu hiç anne sevilmez mi
0 oy
(8,335 puan) tarafından
4 yaşında benimki bugün köyden getiremdik mesela kaldı orda sjsjs malesef kardeste olsa aynı 
0 oy
(8,169 puan) tarafından
İnan aynısını yaşıyorum Benimki de 2 ay sonra 3 yaşına girecek babaannesinin evine gidince gelmek bilmiyor özellikle Kaynım ve görümcelerim olduğu için oynuyorlar ediyorlar eve gelmek istemiyor onların peşine  ağlıyor 

Ben de bu durumdan pek memnun değilim ama kaynım ve Görümcem olmasa babannesi ve dedesiyle kalmaz evde sıkılır, anneme gidince de öyle kız kardeşim var bu sefer de Onun peşinden eve gelmiyor. 
0 oy
(3,651 puan) tarafından
Orda cazip biseyler vardir. Tv, degisik oyuncak ya da babannenin surekli abur cubur vermesi hicbi seye kizmamasi vs. Yoksa bos odada bi babannesi olsa sanmam yine durmak istesin:) 
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Benim kızım 10 aylık küçük daha ama bana aşırı yapışık hiç iyi olmuyor ne babanne sevebiliyor nede anneanne kimseye gitmiyor babasında bile zor duruyor keşke benim kızımda öyle olsaydi
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Babanne annane dedeler hep bırak oynasın bırak yapsın diye diye kural yok birşey yok. Çocuk orda istediği herşeyi yapabiliyor. Oyüzden şımarıyor sizin sözünün üstüne söz söylenmesine sizin hayır dediğiniz ama( mantıklı ) bir nedenden ötürü hayır diyorsanız üstüne laf söylenmesine mudahale etmelerine izin vermeyeceksiniz. Çocuk sizi dinlemez. Şımarık olur her dediğini ağlayarak yaptırmaya çalışır buda size bunu düşündürür. Çocuk aslında çıkarcı olur. Çıkarcı olarak yetişir. Sizin hayır dediğiniz birşeye aile büyüklerinin evet demesine MUSADE ETMEYİN. 
0 oy
(575 puan) tarafından
İnan düzelmiyor daha beter oluyorlar hiç söz dinlemiyorlar: 3 buçuk yaşında benimki sinirlere kaldım bu hareketlerine. Ama benim kaynanam felan hayır kızım annen nereye sen oraya hadi bakalım biz sana onun gibi iyi bakamayız der postalarlar. Sevmeye gelince seviyorlar tabiki anneleriyiz biz takılma öyle. Sadece ilgiyi seviyorlar şımarmayı şimdiki nesil öyle 
0 oy
(17,440 puan) tarafından
Annesi nereye çocuk oraya de. Ve çocuğunu al gel evine. Ayda.yilda.bir belki izin verilir. Ama daha küçük. Ben yine de izin vermezdim. Onlar onun her istediğini yapiyolardir. Ondan kalmak istiyodur. Normal. Bı de değişik ortam olunca eğlenceli geliyordur.  Ben de küçükken annannemlerden gelmek istemezdim. 
0 oy
(2,518 puan) tarafından
Off oglumda oyleydi ya babamlatdan gelmek istiyodu ozel arayip goturtuyoduk bazen sabah ekmek almaya giderken goturuyordu akaam ustu 5 te geliyordu 
0 oy
(14,487 puan) tarafından
valla bizimki de aynı gittiğimiz yerden gelmek istemiyor ama benim içim rahat çünkü onun mutlı olduğunu biliyorum tek çocuklar genelde böyle yapıyor büyüdükçe geçiyor 
0 oy
(5,342 puan) tarafından
Cnm kızım 3 yaşına girecek onumzdeki ay inşallah.b seninkinden farkı yok bizde bayram öncesi 4 gün kaldık eve gitcez deşik ağlamaya başladı ama katıla katıla hemen babaannesi yaklaştı şaka yapıyor annen falan diye . Orda rahatlar bahçe var kapi önüne çıkmak var dama çıkıp suyun içine girmek var . Malesef eve gelince sadece evde hapsediyorz çocukları bekledik uyusun gece saat 11 eve geçtik sabah uyaninca neden eve geldik falan  yaptı ama ne yapalım.

Bende orda daha mutlu olduğunu görüyorum eve gelince bende üzülüyorum 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 361 göst.
16 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Ayse_h3 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
15 Mart 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,074 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 475 göst.
0 oy
4 cevap 104 göst.