0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Selam kizlar çok özur dileyerek soruyorum gebelik düşünüyoruz da ilişki sırasında kanama oluyor şehir dışında çalışıyor diye en son ayin 6sinda beraber olmuştuk gebe olmuş olabilir miyim bilmiyorum bide bayram tatili diye geldi dün gece ve iki gün öncesinde olan ilişkide ilk defa böyle bişey yaşadık adet oldum sandım ama kanama devam etmiyor sadece uzayan akıntı kanlı bir şekilde geliyo başına gelen varmi bayramdan dolayı hastaneye gidemiyorum kontrol için acilede gitmek istemiyorum ya

5 Cevaplar

0 oy
(120,958 puan) tarafından
tahrisden kanama olabilir zorlanmadan olabilir bunlar bi sebeb ama en dogrusunu dr bilir tabi
(32 puan) tarafından
Geçen ay smear testi için muayene yaptı doktor aslında acaba ondan dolayı içinde yara olusmus olabilir mi unuttum bunu yazmayı
(120,958 puan) tarafından
bilmiyorum ama oda olabilir
(32 puan) tarafından
Aynen bir sürü sebep var şunu da çok merak ediyorum mesela öyle kan geldiğini hiç farktmemistik dusa girince farkettim o şekilde çok afedersiniz boşalma oldu gebelik oluşur mu acaba
(3,539 puan) tarafından
Smear testinde yara olmaz ,ama smearden sonra vajinada içinde beklemiş kan koyu kahve çok azcik ilk gün bir leke gorebilirsin o kadar.
Zorlanma vs yoksa kırmızı kan şeklinde gelmez Vajinal akintin uzayan orada daha önceden beklemiş kan var sa koyu renk borda kahveye yakın o ıslaklik ile geliyor olabilir diye düşündüm ben açıkçası bayramdan sonra muayene olmak en mantıklısı.Gecmis olsun.
(32 puan) tarafından
Evet bayramdan sonra gidecem randevu aldım merak ettim açıkçası teşekkür ederim yorumunuz icin
-Reklam-
0 oy
(126 puan) tarafından
Benimde öyle oldu ya. Adetime 4 5 gün vardı ilişki sırasında kanamam oldu ilk defa başıma gelmişti sonra 2 gün boyunca da kanlı akıntım vardı sonra test yaptım gebelik çıktı
(32 puan) tarafından
İnternette arastirmistm gebelik olursada öyle oluyormuş bide rahim ağzı kanseri yazıyordu sizin gebelik yenimi
0 oy
(2,955 puan) tarafından
Ben gebeliğimi böyle öğrendim canım yerleşme kanaması dedikleri şey kanlimsi akinti
(32 puan) tarafından
İliski dışında kanama olmuyor sadece beraber olunca oluyor sizinde öyle miydi
0 oy
(205 puan) tarafından
smaer testinde  sonra bendende 3 Gun kan geldi cok acitan birseydi yara olmustu aldigi yerden cunku bir parca kopariyor 
(32 puan) tarafından
Evet benimde çok acıdı
0 oy
(322 puan) tarafından
Vajinada yara olmuş olabilir benimde bir ara öyle oluyordu. Hastaneye gittiğimde doktora sormuştum yara var demişti ilaç verdi kullandık geçti çok şükür 
(32 puan) tarafından
Sadece ilişki sırasında mi oluyordu sizinde
(322 puan) tarafından
Evet canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 229 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nisalinda (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 533 göst.
30 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Tahirbebek (69 puan) tarafından soruldu
0 oy