0 oy
995 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Kızlar biliyorsunuz ki eşimle  bir haftadır sebepsiz yere küsüyor ben de onun üzerine düşmüyorum çok zaten Bu bir aydır hep sürekli küsmekle geçti..

Bu Sabah gelip benimle zorla beraber olup bu iki defadır yapıyor bu hafta. Arkasını dönüp uyudu beni sevmiyorsun dedim bırak dedim kalktım kaçmaya çalıştım beni ne alıp koydu yatağa afedersiniz çok ayıp bir durum ama bu durumda ne yapardınız ama gene benimle konuşmayacak siz ne yapardınız ben artık bıktım kaynanadan ondan ne kadar terbiyesiz ya bir durum 

Ne beni savunması var ne bir şey var ne arkada durması var sürekli benle küsmesi var üzerine de gelip benimle küs küs birliktelik olup gidiyor acaba beni aldatmadığı için bana tek ihtiyaç duyduğu için mi yapıyor ya da özlediği için yapiyorm onu anlamadım gitti 

18 Cevaplar

+7 oy
(13,878 puan) tarafından
Kötü söz söylemek istemiyorum ama özleyen insan, insan gibi davranır senin dediğin şey zorla birliktelik arada nikah olduğu için masum sayılmıyor karşı tarafın rızası olmadan yapılan şeyin adı bellidir bununda özlemekle alakası yok özlese konuşur gönlünü yapar bu tamamen kullanmak 
(15 puan) tarafından
e ne yapacağım Bu durumda bence de beni kullanıyor
-Reklam-
+1 oy
(6,897 puan) tarafından
bu anlattığın şey tecavüz! bunun hiçbir mantıklı sebebi olamaz
(15 puan) tarafından
E ne olacak ne yapayım şimdi ben ne yapacağım en sonunda gidip ailesini süreceğim ayıp ayıp yapacak bir şey yok
(6,897 puan) tarafından
böyle bir şeye yeltendigi an kiyameti koparacaksın, sen değil o utansın.
+1 oy
(3,300 puan) tarafından
Ne aldatmadığı için ne de seni özlediği için değil bu iğrençliği yapışı. Tamamen güç gösterisi, ego tatmini. Bunun evlilikte dahi hukuken suç olduğunu biliyorsun değil mi? İğrençlik resmen, şikayetçi olmak gibi bir durumun yok mu?
0 oy
(15 puan) tarafından
Ya da beni kullanıyor gerçekten insan beni köle olarak kullanıyor beni kullanıyor oyun oynuyor ailelere açık açık söylerim bitirir giderim
0 oy
(6,712 puan) tarafından
Kendi ihtiyacını karşılıyor sadece. Pislik herif. İzin verme. Zorla diye bir şey yok kolay mı öyle zorla yapmak 
(15 puan) tarafından
Ya vallahi abla hiç elinden kaçmaya çalışıyor artık canım acıyor duruyorum bir de uyku sersem ne ile yaptığı için uyku sersemliğimden gözümü açana kadar kalkana kadar şey yaparsa adam beni alıyor
0 oy
(1,377 puan) tarafından
Ses cikar, oyle yaptiginda gerekirse bağır. Yok oyle bir gonul alamya tenezzul etmeden ihtiyacini gidermek. Uzulme ama bildigin kullaniyor. Sen boyle ses etmedigin icin devam edecek.
(15 puan) tarafından
Bence beni sevmiyor değil mi yani seven insan ne kadar olursa olsun onun gönlünü alır bana sarılır falan vesaire barışırız sonra yapsın vallahi rahat kabul ederdim o an bana sarılsaydı öpseydi bir şeyler söyleseydin yalandan uyandırsaydı beni böyle gönlümü alsaydı beraber olurduk söz hiçbir şey demedim ama bu uykulu halinde bana yapıp bir de arkasını dönüp uyumuyor mu ne kadar canım yanıyor şimdi uyumuş yani gidip uyandıramıyorum da işe gidecek birazdan
(1,377 puan) tarafından
Ilgilenme, kirildigini iyice belli et. Kavga sebebi bu, dok icini. Anlamiyorsa birak tek basina ne hali varsa gorsun
0 oy
(103 puan) tarafından
Canın acımıyor mu o şekilde 
(15 puan) tarafından
Yok nazik sinirli falan yapmıyor da ben zaten o sana o sırada uykudayım uyanana kadar adam zaten 5 dakikaya ya affedersin canım şimdi bana burada kalacak da geceler niye bak zaten terbiyesiz Ama ne yapayım bana bir akıl verin vallahi ya kavga da edemiyorum ev içindeyim nasıl kavga edeceğim
0 oy
(6 puan) tarafından
Bu ne ozlemek ne sevmek boyle sacmalik mi olur resmen kullaniyor seni 
(15 puan) tarafından
Yani normal hayattan da mı beni sevmiyor
(6 puan) tarafından
Seven insan sevdiğini kirmaz ki bu iki tarafında kabul etmesi gereken bir olay diye düşünüyorum
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Tövbe yarabbim adam hem konuşmuyor hemde zorla kadına sahip olmaya çalışıyo 

(15 puan) tarafından
Şimdi ben ne yapacağım son bir şans vermiştim onu da kullandım bakın bitti artık bendeki tam şanslar bitti
0 oy
(120,127 puan) tarafından
bu bir tecavuzdur.
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Özlese kus kalırmı canım ya 
0 oy
(5,083 puan) tarafından
Bunun sevgiyle alakası yok canım, bildiğin adam seni cinsel ihtiyacı için ve başka bir seçeneği olmadığı için kullanıyor,çok üzücü ama maalesef böyle 
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Nasıl bir insan ya diyecek çok şeyim var ama terbiyem müsade etmiyor böyle adamaları,pardon adam diyorum böyle ş.erefsizleri ıslak odunla dövmek lazım 
0 oy
(283 puan) tarafından
Hesabınızı yeni acmissiniz erkeksiniz belki
(15 puan) tarafından
Hayır kız niye erkek olayım dün 2-3 defa aynı soru sordum üste süte basmışım galiba Bir de bir olayı anlatırım siz anlamıyordunuz ben uzun uzun yazınca e bir sürü soru da oldu ben de admine dedim ki hesabımı kapat Yeni açtım niye erkek o
(283 puan) tarafından
Anladım cnm
0 oy
(2,670 puan) tarafından
Adamda tecavüz fantezisi yoksa bende bisey bilmiyorum 
0 oy
(191 puan) tarafından
Ahir yatağını madem konuşmuyor ķüsüyo aynı yatakta bile yatmam kalkıp ne kahvaltı ne yemek yaparım allahın dengesizine

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 213 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nisalinda (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 318 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 263 göst.
0 oy
6 cevap 233 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Senem turp (46 puan) tarafından soruldu