0 oy
854 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar ya kaynanam gerçekten çok iyi bir kadın.gel beraber besige bakalım dedi.kizi da hamile ona almış illa sana da ben alcam dedi.besik baktık .üç tane battaniye aldı .iki tane takım önlük eldiven biberon bana kazak eşofman.benim ilk evliligimden iki oğlum var.iki tane oğlunuz var keşke kızınız olsaydı dedi.yani onlar senin çocuğun bize ne demiyor kadın :) eşimle aramız iyi değil alkol yüzünden arada paylaşıyorum burda...kocası iyi olup kaynanası kötü olan çoktur herlade ama benimde ailesi iyi kocam iyi değil :) evet soru yok sadce paylaşmak istedim :)

13 Cevaplar

0 oy
(658 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Keşke kayın validem ölmeseydi her sene çorap yazma alırdı maddi durumu yok ama ufak tefek bir şey alıp bizi sevindirmeye çalışırdı nur içinde yatsın
(193 puan) tarafından
Yazını okuyunca anneannem geldi aklıma. Canım kutu gibi evi var di o durumunda bize hep çorap alırdı.ay o ne kıymetli di nasıl güzeldi anlatamam...ah anneannem...benim ikinci annem.onu kaybedince hayatımız çok boşaldı çok.bi de babannem vardır evine gitmeyiz bisey bozulacak yeri değişecek diye aklı çıkar. Önemli olan maddiyat değil düşünmek... nerdeee öyle kişiler.ah ah...
tarafından
Zaten gerçekten önemli olan maddi yönü değil.deger verilmek onemsenmek bunu hissettirmek.o çorap çok seye değer işte içten geldiğini biliyorsun çünkü
(193 puan) tarafından
Aynen cnm aynen... çok şanslısın kaynananı el üstünde tut benim ki hiç aramaz sormaz doğurunca haber de vermek istemiyorum ama bu sefer eşimle aram bozulur.imkanim olsa vermem inan.
tarafından
Kimse olmasa o hastane kapısında olur eminim.insallah kocamda orda olur ondan şüpheliyim :)
(658 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ne güzel canım Rabbim hep daim etsin imrendim :D

tarafından
Sağol canım da işte si var :)
0 oy
tarafından
Allah istr canim garibim 2 sinden cekmesin birinden ceksin demis:) saka bir yana Alalh mutlulugunuzu daim etsin:)
0 oy
tarafından
Inşallah eşinde iyi olur 
tarafından
İnşallah ya keşke
0 oy
(119,202 puan) tarafından

Uzayli gibi hatta ufo gormus gibi oluyom kaynanasi iyi olan birini gorunce simdide oyle oldum :ermm:

tarafından
İkisi bir arada olsa keşke kaynanam iyide işte ....
0 oy
tarafından
Eveet bari bu yönden yüzün güldü canım eşininde var mı çoçugu ona davranışın nasıl 
tarafından
Eşimin ilk evliliği
tarafından
Ya tamm cnm inşallah düzelir artık
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Ne tatli kadin oyle degiselimmi :D 
tarafından
Seninki nasıl kaşıkla verip kepçeyle alandan mi :)
(2,172 puan) tarafından
Kepceyle veririm ama yalvaracak bana diyenlerden :D
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Dua et kaynanan iyiymiş canım o da kötü olsaydı hiç çekilmezdi o evlilik 
tarafından
Aynen öyle valla en çok onla dertlesiyorum
(3,136 puan) tarafından
Ne güzel işte canım. Kocadan yana yüzün gülmemiş ama kaynanadan yana gülmüş
tarafından
Çok şükür iyidir .oda gorumcelerimde bi tane eltim var oda iyi.
(3,136 puan) tarafından
Allah muhabbetinizi daha da artırsın canım
0 oy
(1,143 puan) tarafından

Benimkide böyle herşeyimizi alır sağolsun banada oğlumada sürekli bişeyler alır hiç bir isteğimide geri cevirmediler sağolsunlar eşimde öyle . Allah herkese iyi bir eş ve aile nasip etsin he birde hayırlı evlatlar :)

tarafından
Oh ne güzel seninki daha iyiymiş Allah daim etsin
(3,136 puan) tarafından
Keşke benim kaynanam da düşünceli olsa. Bi çorap dahi almadı :((
0 oy
(20 puan) tarafından
Onlardan bir taneside ben.  Kaynanam iyi biri kocamla aramiz hic iyi degil hamileyim yatagimida ayirdim banamisin demiyor yaaa cok uzuluyorum
tarafından
Bende ayiriyom da umrunda olmuyor ki :)
(20 puan) tarafından
Guluyo bide ayirinca
0 oy
(249 puan) tarafından
Masallahhh sizee 
tarafından
Sağol canım seninki nasil
0 oy
(4,540 puan) tarafından

Kıskandımmmmm :'( şaka şaka Allah mutluluğunuzu bozmasın<3

tarafından
Kıskanma canım benim kocam da tam tersi çünkü :)
(4,540 puan) tarafından
Ben de 5 de kötü  kaynana kayın baba görümce kayın ve eşim ben başımı nereye vurammmm
tarafından
Oyyyyyy birinden biri yanilip şaşıp da iyi olaymış keşke ya
0 oy
tarafından
Ay ne güzel kaynanan var Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 134 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pampers (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 405 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pampers (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 401 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 870 göst.
25 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,785 soru

11,337,486 cevap

34,800 kullanıcı

...