0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (184 puan) tarafından
17 aylık babasıyla yatıp babasıyla kalkıyor babasıyla yemek yiyor asla kucağından inmiyor bana da gelmiyor bu normal mi ya anneleri karıştırdı :) bazen işime geliyor ama babası olmayınca ağlayıp duruyor kendimi üvey anne gibi hissediyorum artık 

11 Cevaplar

0 oy
(222 puan) tarafından
Keşke Benimkide azıcık öyle olsa da rahatlasam 
(184 puan) tarafından
Kız valla kıskanıyorum
(222 puan) tarafından
Aman boşver kıskanma biz de 5 dk babada dursada rahatlasak diyoruz
-Reklam-
0 oy
(54 puan) tarafından
Ya bilmiyorum belki ben abartıyor olabilirim ama benim bebeğim de 3 aylık zar zor Bebek arabasına alıştırdım babasını gördükten sonra hiçbir şekilde Bebek arabasına binmiyor sürekli onun kucağında durmak istiyor ben alıyorum ona bakıyor Ben de ağlıyor e kucakta da durunca yoruluyor 
(184 puan) tarafından
Bizim de öyledi hala öyle
(1,352 puan) tarafından
Yok yok bacım aynen dediğin gibi şuan 10 aylık babayı görünce uçak oluyor uçuyor çocuk :D
0 oy
(6,968 puan) tarafından
benim kız da öyle olacak herhalde, bazen memeyle kandırıp alıyorum bazen o da işe yaramıyor :) 
0 oy
(7,872 puan) tarafından
Zamanla düzelir 
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Bunun bir çözümü yok beş yaşında kizim sabah babası ise gitti diye ağlıyordu saat 7de :D  düşün bak senin olayı ben beş senedir cekiyom 
0 oy
(1,472 puan) tarafından
4 yaş oğlum öyle hala babamda babam :(
(184 puan) tarafından
Çevredekiler bir yere gidince benim ilgilenmedi mi düşünüyolar oysa gelmiyor
(1,472 puan) tarafından
Amam bosver elalemi çocuk ne yapsın baba akşama kadar çalışıyor göremiyorlar daha çok vakit geçirmek istiyor haliyle bizi akşama kadar gördükleri için bu şekilde tavirlilar bize :)
0 oy
(3,319 puan) tarafından

Bu benim oğlum. Ara ara bana dönüyor ara ara babaya. :) şuan babacı mesela 2 aydır. Akşamları beni odadan kovuyor babası yatırsın diye. 

(184 puan) tarafından
Aaa bizimde kaç aylık
(3,319 puan) tarafından
3 yaş olacak 1 yaşında başladı bu durum. Ara ara bana ara ara babasına düşman kesiliyor sanki :)
0 oy
(1,213 puan) tarafından
Ay keşke kızımda oyle olsa :)) 26 aylik annem de annem babaya canı isterse gider:)) ama 7 8 aylıkken flan da bana gelmezdi  :)
(184 puan) tarafından
Benim kide canı isterse bana geliyor
0 oy
(2,507 puan) tarafından
Ahhhh ahhhhh bu dünyada 1 gün bile beni değil babasını tercih edermi acaba ah bir kere onunla takılsa bit gün bile razıyım 
(184 puan) tarafından
Kız öyle olunca da zoruna gidiyor
(2,507 puan) tarafından
Yok valla kız niye gitsin atarım başına oohhh
0 oy
(134 puan) tarafından
Bebeğiniz kız mı?
(184 puan) tarafından
Erkek
0 oy
(662 puan) tarafından
Benimde öyle inan demin dışarı çıktık kıyameti koparıyor babası bana verince .gören beni üvey annesini sanacak valla herkes bize bakıyor evde öyle değil sadece dışarda 
(134 puan) tarafından
Bence şu yüzden babalar biraz daha otoriter ve korumacılar bebekte bunu anlıyor .Babalar güçlüdür onlara göre .Ama duygusal bişey olduğunda bizi isterler.Anneler daha merhametli  .Sadece dışarıdaki hayat onları korkutuyor olabilir o yüzden babaların görünüşleri onlara güven verebilir .Aklıma böyle geldi
(662 puan) tarafından
Çok mantıklı valla

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 108 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 16Nur16 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 419 göst.
25 Şubat 2023 Aile kategorisinde Hirakusunannesi (329 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 630 göst.
1 Ocak 2022 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 223 göst.
28 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu

385,681 soru

11,531,687 cevap

35,201 kullanıcı

...