0 oy
414 göst.
Aile kategorisinde (326 puan) tarafından
Kızlar kızım 28 aylık eşimde 3 gundur evde zaten akşamları da böyle ama bu 3 gundur benim yüzüme bile bakmıyor hep baba gel baba gitme eşim tuvalete gidiyor kapılara vuruyor gel kızım salıncakta salliyim diyorum baba salliycak gel kızım bebeğini sallayalim diyorum baba salliycak saklambaç oynaliyim diyorum baba oyniycak sen git diyor kaynanamlara gidince babasının yüzüne bile bakmaz o zaman da hep babannesinin peşinde gezer çok morelim bozuluyor açıkcasi sen doğur taşı emek ver sürekli dislan bide eşim bana sarılınca kızıyor baba kalk gel diyor oyniycaz diyor sizinde kizlariniz böyle mi :(

20 Cevaplar

+4 oy
(9,203 puan) tarafından
Allahım kızımın babasına düşkun olup peşinden koşması için nelerimi vermezdim :D
(9,203 puan) tarafından
Inan senin kızın babasina olduğu gibi benim kızım da bana aynı sekilde. Afedersin wcye oturup rahatca sey yapmak hayal  oldu :Dhd
(326 puan) tarafından
Oda zor bacim
(48,629 puan) tarafından
tuvalet ihtiyaci büyük luks☺️☺️☺️
(4,154 puan) tarafından
Bunu yazmaya gelmistim bende. Darisi basimaaa darisi basimaaa.  Benden olabildigince uzak olsa gun biyu az gorussek super olurdu keske babasinin yakasina pacasina dalsa
(9,203 puan) tarafından
:D kesjnlikle ikbalim
Keske babalarına bagımlı olsalar en azından kafam rahatlar :D
-Reklam-
+1 oy
(1,091 puan) tarafından
Allah herkese böyle dert nasip etsin. Millet kocasından dertli çocuğuma bakmıyor diyem belli ki senin koca ilgileniyo cocukda istiyo. Ne dert edersiniz bilmem ki . Yat dinlen yada varsa işlerini yap 
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Keşke bu kadar düşkün olaydı ;) 
(326 puan) tarafından
Öyle ama eşim hiçbişeye hayır demez çocuk yapmayı bilmiyor bu seferde
0 oy
(63 puan) tarafından
Benim kızımda öyle 14 aylık babası gelince beni görmez
(326 puan) tarafından
İnsan bozuluyor valla
(63 puan) tarafından
Bozuluyor ama birazda olsa rahat ediyorum
(326 puan) tarafından
Orası ayrı canım ama 3 gündür babasinin yanından ayrilmayinca kıskandım azcik
(28 puan) tarafından
Ya ben hep hayal ediyorum kızı babasına benzesin ve onu daha çok sevsin diye Inşallah öyle olur
(63 puan) tarafından
Benkide öyle diyorum baban işe gidince baş başa kalacağız ama umursamıyor
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Bizdede durum tam tersi oğlum bana çok düşkün.

Babası sarılınca adama uçan tekme atiyo yanimdan uzaklaştırmak için.

Su isterken bile anne getirsin der babasının getirdiğini içmez.

Babasiyla konuşuruz bağırıp susturur konuşma annemle diye.
(326 puan) tarafından
Erkek çocukları anneci olurmuş canim
0 oy
tarafından
Benimde tam tersi bana daha çok düşkün canim yapışık ikiz gibiyiz resmen 
(326 puan) tarafından
Sanırım ortası en guzeli
0 oy
(6,943 puan) tarafından
Benim oğlum böyle ya 10 aylık babasını görünce üstüne atlıyo adamın kucağına almazsa agliyo babasından alırsam üstümü cekistiriyo itekliyo beni hiç istemiyo ben eşimin sürekli kucakta gezdirmesine bağlıyorum ben yerde oynamasindan yanayım gelişimi açısından daha iyi olduğunu biliyorum eşim zaptedemiyo mecbur gezdiriyo ama eşimin ailesine çok gidiyorum kaynanam olsun kayinbabam olsun onlarda sürekli kucakta gezdiriyolar bana vermiyolar bile bende ilerde babanesini dedesini görünce beni unutcak beni dinlemeye ek sevmeyecek diye korkuyorum 
(326 puan) tarafından
Aslında seviyorlar ama kimse yokken hissediyorsun iste
(6,943 puan) tarafından
Ben dün gece hissettim şöyle uyuttum duşa gircektim eşime sen bakuyanirsa dedim girdim 5 dk geçmedi ağladı eşim ilgileniyo yok kıyameti kopardı beni görünce benim üstüme atladı gözlerinden boncuk boncuk yaş gelmiş bi kerede annemlerde kaliyodum orda yaptı ben annemleri çok tanimiyo diye yaptı sanmıştım dün babasinda bile durmayinca anladım onlarla eğlenmek için gidiyo ama bensiz yapamaz kuzum benim bence seninki de öyle
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Benim oğlumda öyle babasına seni seviyorumlar askimlar bitanemler havada uçuşur bana da sen git falan der bazen sinirlerim bozuluyor hatta bu sebepten ağladığım bile oldu 
(326 puan) tarafından
Ay aynı ben bence en güzeli ortası olması ya annelerinde emeği çok sonuçta üstelik sevgisi sonsuz
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Üç buçuk yaşında olacak oğlum küçüklükten beri öyle baba asigi şuan da öyle birlikte yatarlar hatta
(326 puan) tarafından
Ortası olması en güzeli ama babalarını görmüyorlar diye mi böyle acaba
(13,824 puan) tarafından
Küçüklükten öyle benim ki bir de benim eşimin iş saati yok evde genelde küçükken bile düşse babasına koşardı şimdide aşırı bağımlı oldu ona
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Benim kızımda öyle malesef..
(326 puan) tarafından
Annelik işte insan bazen kiskaniyor
0 oy
(48,629 puan) tarafından
benimki bana düşkün baban yapsın dediğim de sen yap sen giydir sen al sen ver azicik babaya dese rahatlicam da babanne de abarti olmus senin kizda☺️
(326 puan) tarafından
Hiç sorma ya baba ya babanne anne kimse yoksa aklına geliyor şükür
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Üzülme bu duruma aksini düşün, ne babalar var bir de ne güzel babalar var 

Rabbim sevgi vermiş elhamdülillah. 

Benim kızım da 25 aylık olacak baba da baba çok seviyor eşim de maşallah, çok seviyor. 
Bunlar hep dönemsel şeyler,  düzelir sen ona anne şefkatiyle yaklaşmaya devam ettikçe hiç bir çocuk buna kayıtsız kalamaz ki
(326 puan) tarafından
Sanırım haklısın canım
0 oy
(981 puan) tarafından
Kocan onunda babasi sevsin duskun olsun ne guzel bunu niye kiskanir ki insan hic anlamam.keske benimde babamla aram iyi olsaydi ne sevgi gorduk ne ilgi.suan o cocugun en mutlu gunleri ne dunyadan haberi var ölumden ne dertten.birakin esinizin pesinde kossun nolur yani bu kotu bisey mi
(326 puan) tarafından
Hayır kötü bişey demedim ama ortasi olsun isterim keşke bı taraf ağır basmasa iki taraf eşit olsa annelik öyle başka ki bazen onları izleyip gurur duyuyorum bazende dışlanmış hissediyorum kızım beni unutuyor gibi geliyor ben onu hiç kolay dogurmadim beni yok sayması hoşuma gitmez acikcasi
0 oy
(1,502 puan) tarafından
Benim kizda cok düşkün babasi balkoma gittisn balkon kapisna camına yapışıyor birde guzel baabaa diyorki Valla daha anne demedj oyle icten ice bende kıskanıyorum :) bana aba diyor 21 aylik benimki hanfendi babasina öpücük verir kendisi öper sarılır baba cicii yapar. Cadilarr ya öyleler ama babasi ise gidince evde tek kalinca h8c pesimden ayrilmaz. Onları ozluyolar galiba canim
(326 puan) tarafından
Evet canım benim kızımda kimse yokken hep yanımda durur
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Benimde oğlum öyle aşırı düşkün babası varken beni istemez
(326 puan) tarafından
Dernek ki ozluyorlar herhalde
0 oy
(4,943 puan) tarafından
Güleyim de başıma gelsin:))
(326 puan) tarafından
Ahahah gelsin canım benim gelsin :))
0 oy
tarafından
Bizimkinde öyle canım sürekli baba der eşime sarildigim an ağlar araya girmek ister girince direk beni iter bir buçuk yaşında 
(326 puan) tarafından
Şimdiki babalar ilgili ama sevgisini hissettiriyor birazda o yüzden bence
0 oy
(6,992 puan) tarafından
Benimki de tam tersi hatta eşim sürekli hani kızlar babaya düşkün olurdu diyip durur.Ben nereye o oraya o kadar bağlı. 
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Bnmkide tam tersi inan bn bi yere kımıldayamym ki nere gitsem arkmda babasına gitmyr gitmz aslaa bunlatyr bnide 
0 oy
(390 puan) tarafından
Benimde 10 aylık kızım öyle babasi işten gelince acıkınca bana gelir geri zamanda babasıyla.  Ama bir yerde de benimle sürekli babası yanımızda da olsa 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 211 göst.
28 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 100 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 16Nur16 (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 617 göst.
1 Ocak 2022 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 235 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,235 cevap

34,818 kullanıcı