0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
Kizlar merhaba eşim asker izne geldiginde korunmasiz iliskimiz oldu suan gorevde iliski sonrasi adet gordum iki kerede test yaptim son testi iliskiden neredeyse 50 gun sonra yaptim negatif ama sabahlari uyaninca midem bulantim var gun icinde de oluyor sizce cok istedigim icin psikolojik mi oluyor bu olay ya da kafaya taktigim icin mi

2 Cevaplar

0 oy
(989 puan) tarafından
bence psikolojik olabilir stresten de miden bulanıyor olabilir adet gördüysen o iş bitmiştir ama sen genede içim rahat etsin diyosun betana baktır hastanede 
(9 puan) tarafından
Küçük bur köydeyim dogudayiz saglik ocagi var sadece ordaki hemsireye anlattim acikcasi sizinkinin aynisini soyledi idrarla test bakti beta istiyorsaniz merkeze gitmeniz gerek falan dedi iste esim olmadanda pek gidemiyorum iyice psikoljim bozuldu galiba
(989 puan) tarafından
acele etme cnm sakin ol ve bekle hamile oldan napcan olmasan napcan ztn ortaya çıkar illaki
-Reklam-
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Kiz bende hamileyim sabmisdim kendimi, hemde spiralli mdiem bulaniyordu halsizim hatda post açdım ama cogu kisi boyle yaz aylarında merak etme havadandır 
(9 puan) tarafından
Bende psikolojik diye dusunyorum artik cunku 50.gun test yaptim negatifti cikardi heralde olsa o testte bide kaset de degildi erken gebelik testiydi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 266 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 482 göst.
23 Ocak 2020 Aile kategorisinde Aslalya (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 248 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (960 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 266 göst.