+2 oy
1,218 göst.
Aile kategorisinde (2,312 puan) tarafından

Hanımlar ayın 13 ünden beri yoğun bakımda yım dun bugün odamdayim ama bağırsaklar hep Dışarda sağlam yanim yok her  yerim topba leş gibi kokuyorum bana dua edin lütfen az iyi olucam umudum geri gelsin iyi olayım lütfen  şimdiden teşekkür ederim 

35 Cevaplar

0 oy
(1,026 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun neden yoğun bakıma alındı, bağırsakların neden dışarda merak ettim. Rabbim şifa versin inşallah 
-Reklam-
0 oy
(260 puan) tarafından
Oyy kuzu allah insalllah en kisa zamanda sifasini veriri cikarsiniz kurtulursunuz sana bol bol aklima.geldikce dua edicem guzel allahim nolur en kiza zamanda kolaylikla cikmanizi nasip etsin 
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Ne oldu.sana büşra vallahi sende güclü nazar anam kendini güzelce nazar duasi okutur gecmiş olsun bacım
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum ne rahatsızlığın vardı. Rabbim tez zamanda şifa versin 
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Ay geçmiş olsun Büşra sıkıntın ney senin canım tam olarak
0 oy
(1,590 puan) tarafından
Rabbım şifa versin Allahın seni ve çocuklarını korusun
0 oy
(19,788 puan) tarafından
Büşram çok geçmiş olsun noldu ya :((
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin ne oldu kuzum sana en son hamileyim demiştin o posttan sonra görmedim çok çok geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun Allahım acil şifalar versin inşallah güzel şeyler düşün taburcu olunca neler yapmak istiyorsun bunları hayal et ki bir an önce iyileş inşallah 
0 oy
(5,078 puan) tarafından
Rabbim şifa versin seni evlatlarına bağışlasın inşallah 
0 oy
(8,346 puan) tarafından
Ay noldu ya bilen biri varmiki geçmiş olsun
0 oy
(466 puan) tarafından
Rabb'im tez zamanda şifa versin neden yoğun bakıma alındın
0 oy
(632 puan) tarafından
Allah şifa versin sen şu dueumsa bile burda kileri niye takarsın canım yA
(6,117 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım. Gözlerini kaybetti solunumu düştü cihaza bağladılar şişti ve vefat etti maalesef :( durumu hep kötüye gitti
Hastalığı öğrendikten 40 gün sonra vefat etti
(632 puan) tarafından
Kelimeye dökülecek bir his değil cidden ben bile ne çektim sizleri dusunemiyorum ama takdir Allah'ın omlar bize yalnızca emanet meleğini yanına erken almış
(6,117 puan) tarafından
Aynen öyle Rabb im evlat acısı vermesin bizde ablamla konuşurken ne diyeceğimizi bilemiyoruz
(632 puan) tarafından
Ah canım benim ne denir mki hiç tesellisi yok ben muayene de bile anestezi alınca ömrüm gidiyor
(6,117 puan) tarafından
Öyle zaman hafifletir inşallah
0 oy
(1,804 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım daha dün aklıma geldin bende çok girmediğim için denk gelmedim sandım postu şimdi gördüm, Rabbim şifa versin dualarım sizinle
0 oy
(820 puan) tarafından
Rabbim şifa versin ne amleyatli cnm en son hamileydin sanrm ??bebeğin nasıl rabbim tez vakite evladına evine kavuştursun

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 201 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 292 göst.
22 Mart 2022 Aile kategorisinde Askimizin&meyvesi (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 219 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Gnccgl (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 483 göst.