0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (152 puan) tarafından
Kızlar sahil kenarına gittik eşimle baktım bir tane 6 yaşında kız ağlıyor yanıma çağırdım ne oldu dedim annemi kaybettim dedi baban nerede dedim evde dedi annesinin ne giydiğini sordum fakat kız Afgan olduğu için renkleri karıştırdi ama Türkçesi gayet iyiydi tarif ettiği anne profilini bulamadım bayramda olduğu için etrafta hiçbir şekilde güvenlik yoktu eşime güvenliği arayalım dedim eşim de yok karışma nedir necidir dedi ben de olmaz senin çocuğun böyle olsa ne yapardın dedim güvenliği aradım güvenlik neredeyse gelecekti aradan 20 dakika geçti baktım annesi geldi yanımızdan götürdü kadın o kadar koyu bir sohbete girmiş ki çocuğunun yanında olmamasıni fark bile etmemiişti koskocaman sahil bazı insanlar ne kadar rahat...

2 Cevaplar

+1 oy
(4,837 puan) tarafından

Çocuk konusunda kimseyi ne kınarım ne eleştiririm. Göz ile kaş arasında her şeyi yapar çocuklar. 

Biz dolaplar konusunda üst düzey güvenliği aldığımız halde kızım çamaşır suyunu tam içecekken yakaladık. Hem de annem kardeşim ben vardık sen ne ara aldın da içiyordun. Biz şok geçirdik o nedenle çocuk konusunda kimseyi kınamam :)

(6,117 puan) tarafından
Aynen ben durmadan çocuklarımın peşinden koşan biriyim 8 aylık hamileliğime rağmen hep koştur koştur peşlerinde yeterki bişey olmasın derim
Geçen gün alışverişe gittik ablamla bir yere girdik ablam arkamda kızım onunla girdi sandkm arkamı döndüm yok baktım girmemiş farklı yere giriyordu ay o kadar dikkat ediyorum ne oluyorsa saniyelik oluyor
Asla kınamıyorum bende
-Reklam-
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Bende boğuldu diye okuyom yazıyı okudukça boğulma konusunu nereye bağlayacak ki diyordum içim ferahladi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 350 göst.
23 Mayıs 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Fatmastl (676 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 803 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 236 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (878 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 776 göst.