0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Kizlar merhaba. Yaşim 33 .üzerimde hep bı tembellik var iş yapasim gelmiyor hiç sürekli uzanasim geliyor ve hep böyleyim atik değilim.hani hasta gripte değilim bakiyorum millete Dinçler gezyolar durmuyolar hiç yerilerinde sunumlar yapiyolar kocalarina.bende kendimi  80 yaşındaki gibi yerimden kalkasm gelmiyor.esime ikramda bile bulunasim gelmiyor kendi çayını kahvesini  gidip kendi getiriyor.nasil dinç olurum atik hızlı olurum.inanin dışarıya cikasim. Yuruyesim bile gelmiyor ya.boyle bı tükenmişlik var üzerimde bu durum canımı skiyor.bu arada 3 tane çocuğum var rabbim bagislasin. İyiki varlar bin şükür varliklarina.Onları bile çekemiyorum yeter susun diyorum bagiryorum zavallılara artık sese gürültüye  tahamulum yok hiç .. Eskiden bı daka durmazdim yerimde enerji doluydum. Oysa simdi.dünya üstüme yıkılmış sanki...

9 Cevaplar

0 oy
(2,480 puan) tarafından
Ben de oyleyim ve aslında bir çok insan o şekilde. Yediğimiz içtiğimizde mi bir sorun var anlamıyorum ki çok zor bor durum 
tarafından
Ya millet tatilde piknikte gezyo stori atyo.bende tukenmisim hicbiryere gidesim yok hicbirsey yapasim yok.nedir bu .bilmiyorum.80 yaşımdayım sanki..
-Reklam-
0 oy
(4,835 puan) tarafından
Sen Önce kan tetkikleri yaptır eğer sorun çıkmaz ise bir psikiyatriye git bence. 
tarafından
Canım tahlil bayadir yapmadım.piskiyatride gitmem ya canim ilaç filan kötü eder beni tahniminim..
tarafından
Yaptırayım yakım zamanda tahlil
0 oy
tarafından
Valla bende öyleydim eşim zorla doktora götürdu kan falan herşey temiz ama doktor magnezyum yazdı onu kullandim kullanali hiç bir şeye zorsunmuyorum. Tekrar çok pratik hızlı oluverdim çok şükür 
tarafından
Evet evet suda eriyen bitti o yüzden ismini yazamam unuttum ama tadı portakal gibiydi. Hap olan magenta adi. Turuncu büyük kare bir kutu
(1,826 puan) tarafından
Ha tamam kız benimde öyle
tarafından
Canım bende alayım magnezyum bı gideyim yakın zamanda doktura iyi gelir inşallah cirit gibi olmak istiyorum
tarafından
Git git ben çok faydasını gördüm ama sen yinede kan tahlili yaptıripta başla
(1,826 puan) tarafından
Birini doktor verdi canım şikayetine göre diğerlerinde başka doktor akrabam iç iyi olur dedi
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Kiz bende halsizim kötüyüm başlığa göre yazdım inanki hiç iş yapasim.yemek.yapasim yok bebeler durmuyor 
tarafından
Benimde çocuklar didisyolar birbiriyle oda etki edyo bana sinir gelyo hemen.Ne olcak halimiz bilmiyorum
0 oy
(100 puan) tarafından
Sanki beni tarif etmişsin valla dışarı çıkıp alışveriş bile yapmaya üşeniyorum her şey zor ve yorucu geliyo bi tahlillerine baktir yinede benim mesela vitaminlerim düşukmus kullanıyorum şuan çok bisey farketmedi gerçi insanın içinde olacak galiba :D
tarafından
Benimde kesin düşüktür.saglikli beslendigim söylenemez.seciciyim çok canim
0 oy
(9,274 puan) tarafından
Muhtemelen ya mutsuzsun ya da dehblisin. Aynı problem bende de var 
tarafından
Mutsuzluk var canim o da etki ediyor farkındayım  ..dehb nedir
(9,274 puan) tarafından
Dikkat eksikliği ve hiperaktivite
tarafından
Yok canım ne hiperaktifi keşke hiperaktif olsam  pasif olmasam..80 yaşındakilerin ağırlığı var üzerimde hicbisey yapasim gelmiyor ne yemizlik ne yemek ne iş tukenmisim sanki.kizim 3 buçuk yaşında   akranları gibi konuşmuyor devamlı ilgileniyorum iste ona üzülüyorum takıyorum kafama oda etki ediyor
(9,274 puan) tarafından
Hiperaktivite ille her an yerinde durmak değildir canım. Araştır bi bak tavsıyem organıze olmakta zorlanıyorsan dikkat eksikliği olabilir.
tarafından
Yok canım mutsuzluk var üzerimde net organize oluyorum inan
0 oy
(474 puan) tarafından
Valla bende aynıyım canım özellikle şu üç gündür falan sabahları kalkınca aşırı bir halsizlik oluyor bacaklarım ağrıyor sanki canım çekiliyor gibi hiç dermanım olmuyor bütün gün çok fazla yorgunluk oluyor üzerimde  neden böyle oluyorum bende hiç bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Bence seni çocuklar yormuş. 
tarafından
Oda olabilir canim..
0 oy
(2,428 puan) tarafından
Bende öyleyim canım bende de 4 tane var. Bence bizdeki tükenmişlik sendromu.heryere yetişmeye çalışmak psikolojikman çökertti bizi. Ha gecen senelerde demirim çok düşmüştü ozamn serumla ilaç verildi biraz şöyle kendime geldim.şimdi yine düştü heralde epeydir baktırmadım
tarafından
Canım inan bende tahlil yapmaya korkuyirum artık bendede demiş eksikliği çıkar net..

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 176 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 80 göst.
0 oy
1 cevap 44 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beratcinar (2,773 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde eylul_ (1,611 puan) tarafından soruldu

397,214 soru

11,880,498 cevap

35,997 kullanıcı

...