0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde (1,613 puan) tarafından
Koydeyiz hal hazirda baska yerde bi işi var ariyorum goturmuyor açdıgında bagirdım cagirdim cocuk atestün yaniyo diye yarin gotururuz diyo ne yarin bee ne yarin bende gecede atesi vardı düşüremuyorum gel yok gelmiyir git kendin gotur dedi. Guya ben bu olmasa goturemem sanıyor Bende tamam en yakinimda teyzemin eşiyle giderim dedim şimdi onu bekliyorum  teyzemin eşiylede hiç uyi değil arasç . Doğrumu yaptım hirsla öfkeyle hareket etdim.köyde ya i uzaktadada değil

7 Cevaplar

0 oy
(354 puan) tarafından
Senin bu eşinden gına geldi artık boşan madem yararı ne sana ne de çocuklarına var 
(1,613 puan) tarafından
Kiz yok kendisine artık direk soykedim oda e şifreyi falan girdi amdı gosterdi al bak neler kuruyosun kafanda diye
(710 puan) tarafından
Boşanması gereken bir nikah yok ki ortada
(354 puan) tarafından
Aaa nihaksız mi şuan
(710 puan) tarafından
Evetttt
(354 puan) tarafından
Adam keyfine göre yaşıyor demek ki adamı bağlayan bir nikahta yok o yüzden bu kadar rahat
-Reklam-
0 oy
(1,336 puan) tarafından
Hiçbir şey çocuğumdan önemli değildir. Bence doğrusunu yapmışsınız. Eşinizin umursuzluğuna dicek laf bulamadım. Geçmiş olsun bu arada inşallah toparlar hemen
(1,613 puan) tarafından
Cok sagol canim ciddi bişey yokmuş çox şükür boğazı kizarmış o yuzden ates oluyo dedi doktor ,
0 oy
(8,139 puan) tarafından

Ah kıyamam inallah birşeyi yoktur kuzunun 

Eşinde ne galesiz bir adam benim eşim çocuklara asla böyle demez çocuklar hasta oldumu uçar gelir
(1,613 puan) tarafından
Yok iyi canim sadece ben istediyim için yairn tahlil yapilacak sadece bogazi kizarmış ondan atesleniyor dedi doktor yalın ayakta geziyo bika. Gün incede soğuk halde yoğur vermisdim
0 oy
(88 puan) tarafından
Buraya bunları yazmaya nasil zaman buldun cocuk atesten yanıyorsa? Sacmasapan sorunlarinizi bile yazıyorsunuz coluk cocukmusunuz ya. 
(354 puan) tarafından
Valla üstte bende yorum yaptım ama sonradan bu durum aklıma geldi bende yazacaktım üsendim
(1,613 puan) tarafından
Saçmlayan sensin ben cocugun ilacını verdim hala dusmedi bende teyzemin eşini aradım onu beklerken burayada yazdim
0 oy
(2,820 puan) tarafından
Cocugum soz konusuysa onun kimle iyi kimle kotu oldugunu hiiiic dusunmem. Cok dert edecekse g.tunu kaldirip gelseydi.
(1,613 puan) tarafından
Aynen goturdum cocuk ciddi bisey yokmus bigazi kızarmış ben evde açanaldm agzini , eve geldim oda bizden sonra geldi hiçbir şey demeden cocugu aldı sevmek icin goturdu , yarim sat bile gecmedi geri aldım , içmiş içkili ne konusayim onunla
0 oy
(574 puan) tarafından
Söz konusu cocuksa iyi etmisniz benim eşim en ufak şeyde panik yapar bide ateşler içinde çocuk nasıl rahat eşiniz siz götürün beklemyin çocuk hassyeti bile yok nasıl rahat eşiniz rabbim şifa versniz çocuğunuza 
(1,613 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Götürdüm cok şükür ciddi biçey değilmiş ben evde ağzını açamadım 16 aylik doktor baktı kizarmış boğazı
(574 puan) tarafından
He iyi bari neyden dolayı peki
(1,613 puan) tarafından
Soğuk halde yoğurt yedirmisdim birkaç gün ince ben ondan şübheleniyorum doktor evinde baktı yarında tahliller yapilavak
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun onu bekleme sen götür çocuğu hastaneye. Doğru mu yaptım diye de sorgulama kendini. Adam olsun da gelsin çocuğunu kendi götürsün. Şimdi konu bu değil ama bak nikah yok seni eşi olarak görmüyor çocuğunun bile babası olarak görmüyor kendini. Bırak bu adamı. Ondan sana hicbir şey olmaz. 
(1,613 puan) tarafından
Götürdüm canim iyi şimdi boğazı kızarmış ondanda atesleniyor dedi doktor. Umrumda bile değil kim olduğu bebeğim şuan iyi ya artık o umrumda bile değil , ince bebejlerim sonra kendim için varım artık o 3cü pilanda bile değil benim için içkiliymis ayrica
(1,060 puan) tarafından
Iyi hadi gözün aydın. Ilaç da vermiştir. Rahatlatır onlar şimdi.
(1,613 puan) tarafından
Evet ama şimdi saminlesdim ya ama kafam çatliyo nasım geçer bu agri sinirden yipraniyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 212 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde elis (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 608 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,422 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 419 göst.
7 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 232 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu

385,769 soru

11,533,852 cevap

35,208 kullanıcı

...