0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (463 puan) tarafından
Kizlar oglum 3 yasinda kizim 10 aylik ankarada oturuyoruz hava geceleri 18 bazen 20 derece oluyor ama ben cocuklarimi gece yatirirken gecelik giydiriyorum kisa kollu giydirse kollari buz gibi oluyor oglum bazen ystune yorgani cekiyor ama uzun kollu giydirincede terliyor yorgani üstünden atiyor siz nasil giydiriyorsunuz

11 Cevaplar

0 oy
(1,344 puan) tarafından
Benim kuzenim kısa kollu giydiriyormus canım üzerine biraz orta kalinlikta battaniye örtüyormus
(463 puan) tarafından
Benim küçük kiz ustunde hic birsey koymuyor tepiniyor surekli cnm tsk ederim
(1,344 puan) tarafından
Ama yine de ort canım uyuyanin üzerine kar yağar derler ayak kısmını da olsa ört
(463 puan) tarafından
Aynen valla hemen ortuylrum zaten surekli emmeye kalkiyor hanimefendi oyuzden sık sık örtüyorum
-Reklam-
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Niğdedeyim ben kısa kollu ve geneli şort giyiyorlae karınlarını ortuyorum sadece ki kendim üstü açık yatarım bsy ollmaz 
(463 puan) tarafından
Anne yüreği işte üşürmy hasta olurmu diye korkuyorum bende kisakolluyla yatamiyorum hemen kollarim üşüyor midemi üşüturüm
(1,277 puan) tarafından
Ben kendimden pay biciyorum sende kendinden canım aman dikkat et hasta etme de
(463 puan) tarafından
Aynen cnm geçen sene temmuzun sonu gibi kisakolluyla yatirdim çünkü bende ancak oyle yattim
0 oy
(1,976 puan) tarafından
Kız ne yorganı kendin örtüyonmuda yorgan çocuklarda örtmez ince bişey ört açsada sıkıntı olmaz .ince bir pijama giydir yeter
(463 puan) tarafından
Yorgan dedigim cok ince yün yorgan degil bitanem carsafin pikenin cok az kalini
0 oy
(7,930 puan) tarafından
Valla bizim mahalle Teksas gibi pompalı çıkaran mi dersin uyuşturucu bağımlıları mi dersin alkolikler mi dersin daha 2 gün önce birini dövdüler polis ambulans geldi eşimde vardiyalı calisiyo o yüzden cam pencere acmiyoum evim sıcak oluyo oğlum 2 yaşında tek zibinla yatırıyorum ustunede büyükçe çarşafı 4deckstlayip ortuyorum dönse bile çarşafa dolaniyo üstünü acamiyo 
(463 puan) tarafından
Nerde oturuyon bacim
(7,930 puan) tarafından
Etimesgut canım Kazımkarabekir mahallesi
(463 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun insallah biran once kurtulursun ordan
(7,930 puan) tarafından
Canım ev sahibi sayılırız kurtulamayiz binamdaki komsuluk falanda iyi ama mahalle duzeliyo
0 oy
(2,246 puan) tarafından
Valla kuzum ben ince bi alt pijama üzerine de tişört giydirip yatırıyorum eksta bir şey örtmüyorum evimde çok sıcak benim oğlum da sıcak sevmez 
0 oy
(3,119 puan) tarafından
Yani ev icin 18 ve 20 derece düşük bir sıcaklık Ben Ankara da değilim ama siz mevsimlik ince pijama takımı giydirin bence ustunde de bir pike yada pamuklu battaniyesi olsun.
(463 puan) tarafından
Sabaha karşı 16 veya 15 dereceye düşüyor evdeki termometreyle sık sık olcuyorum cnm
(3,119 puan) tarafından
Epey soğuk oluyor evin içi o zaman biraz daha kalın bile birsey ortebilirsiniz.Yani ben olsam öyle yaparım içerideki ısıyı takip ederek
0 oy
(1,544 puan) tarafından
Oğlumu zibinla kızımı tişörtlu şortlu bazen de tişört pijama giydiriyorum oğlum 1 yaşında kızım 3 bucuk
0 oy
(282 puan) tarafından
Uzun kol giydiriyoruz sırtına göğsüne havku koyuyirun terlerse teri emiyor usutmuyor .. uzerine de ince pike örüyorum ama bazen sabaha karsi cok soguyor ben en alt kattayim ondan da soguk oluyor saat 3 gibi falan yorgan ortuyorum 6 da aciyorum yorgani karisik yani :) duruma gore
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Çok sıcak sadece zıbın ile sabaha karşı çarşaf ggibi bişey arıyorum üzerine 
0 oy
(748 puan) tarafından
Annem.ankarada kecorende yaşıyor..seminerler bitince gidicek gece kapı.pemcete açık yatıyoruz çok.sicak diyor..gidince bebeğim nasıl uyuyacak diye huzursuz oluyorum..bizde osmaniyedeyiz burası çok.sicak.aka.her yerde klima var benim serine alistik
0 oy
(444 puan) tarafından
5 yaşında oğlum altına uzun pijama üstüne kısa kollu giydiriyorum üstüne de battaniye ama tabiki battaniye hiç uzerinde kalmıyor..

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 350 göst.
13 Ağustos 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Yusufun annesi♥️ (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
18 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ela_05 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 514 göst.
27 Aralık 2019 Aile kategorisinde Şunu da ye kalmasın (2,201 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
13 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kayrammm (426 puan) tarafından soruldu

386,107 soru

11,543,649 cevap

35,219 kullanıcı

...