0 oy
684 göst.
Diğer kategorisinde (2,795 puan) tarafından

Oğlum çakmayı çantaya dan aldı ve  halıyı bu şekilden yaktı 3yerden ağlıyorum sinirden kendime vurdum inanin kaçıncı halim böyle mahvoldu ölmek istiyorum ben nasıl dikat etmedim mutfak tadım

image

ben 

21 Cevaplar

+6 oy
(13,342 puan) tarafından
Allah korusun evi de yakabilirdi çantanızda çakmak varsa yüksek yerlere kaldırın 3 kez yaktı diyorsunuz siz nerdeydiniz 
(4,624 puan) tarafından
halimni. yanik olan tuylerinijiletle hafften kaziyip
sık disli tarakla taramisti bi videoda gormustum. yazik gunah yaa . bende bambu saten artemis  istiyordum 10 kisir 11 bin. sonra dusundum ulan  bise dokulse icim aciyacak . bosver dedim yaaa. yikanan kilim gibi halilardan aldim gectim mis gibi kafam rahat. uc sene kullanir degistirir yeni alirim diye dusundum
(2,795 puan) tarafından
Normal bısey aldığın zaman bısey olmaz onemsemidigimiz şeylere hiç bısey ollmaz aam kullanıp kıyamadığınız ürünü hemen bısey oluyor
(4,624 puan) tarafından
aynn bende boyle dusunerek almadim allahtan da ikinci ccga hamile kaldim yanlislikla o surecte.
anasini aglatirdi iyiki almadim
dedim.
önce (58 puan) tarafından
Kız casperiye ben bambu aldım apex 4500 millet çok pahalı diyor yumuşak çok iyi ama kır hemen çıkmıyor pahalimi sence
önce (4,624 puan) tarafından
suanki fiyatlardan hberim yok ama oste alirim yollarca gizelce kullanirim kaliteli bisey olsun deyince biraz oaraya kiymak gerekiyor:) ama orta halli bisey aliyim 3 sene sonra zaten yeni modeller de cikio yikana uikaba ve basa basa hali tutleri falan da zelio overloklar illaki yikanmaktan  deforme oluo sacaklar falan. 3 sene senra yeniledirm falan deyince pahali almaya gerek yok bence. orta halli bisey yeterli.ama 4 bine zaten normaldir ya bambu olmayan halilar da oyle baya artimistir diye dusunuyorum
-Reklam-
+4 oy
(9,384 puan) tarafından
Halı için üzulmek yerine kendi psikolojin ve dikkatsizliğn için üzul bence. Sonra da evde yangın çıkmadğı için şükret. Geçmiş olsun
(2,795 puan) tarafından
Sağol Alah razı olsun 3tane erkek çocuk cok yaramaz lar ve elimden geldikçe dikat etmeye calisiyorum psikolojim düzgün bence ama insan istiyor daha halinin parasını bile ödemedi m
(9,384 puan) tarafından
Düzgun olsa kendine vurmazdın canım, dünya malı inan ki sizin sağlığınızdan hiç bişey önemli değil. Daha fazla dikkat  et öyle zararlı şeyleri yükseklere kaldır
(2,795 puan) tarafından
Kapının arkadasinda cantamda asilydi bide benim 5aylik bebeğim de var bazen onlara yetişemiyorum mesala elimle beraber aldım  görse hemen laf edecek çocuklarıma bunlar ne diye zaten çocuklarıma laf eti diye kavga etim konuşmuyorum böyle. İnsanların haklı çıkması da ayrı zoruma gidiyor
0 oy
(7,986 puan) tarafından
1 halı için mi ölmek istiyorsun 
(2,795 puan) tarafından
Evet inanki bazen artık herşeyden soluyorum
(7,986 puan) tarafından
Mal canın yongasıdir derler ama yinede dikkat edin Allah korumuş nasıl yangın çıkmamış
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Yani cana geleceğine mala gelsin oğlun elini ayağını da yakabilirdi. Ölmek isteyecek kadar mühim değil olan eşyaya olsun.
(2,795 puan) tarafından
Sagul cnm allah razı olsun inanki hiç düzgün bi esyam kalmadı herseye kırıyorlar zarar veriyorlar bu halkının da daha parası odemennmsdk
(1,661 puan) tarafından
Evet bebeler hiç durmuyor. Bizim kız da öyle ama öyle böyle büyüyecekler kendini de üzme geçmiş olsun
(2,795 puan) tarafından
Sagul cnm bnm ❤
0 oy
(8,139 puan) tarafından
Yani haklisin uzuntunde eşya kolay alınmıyor ama senin dikkatsizliğin canım birazdaha dikkatli olursan zararlı şeyleri çocuğun erisemeyecegi yerlere kaldır daha büyük şeyler olabilirdi Allah korusun canınızdan önemli deil bir videoda görmüştüm orayı halinin başka yerinden kesip yapisyiriyorlardi sanki hatırladığım kadarıyla geçmiş olsun
(2,795 puan) tarafından
Deniycem canım teşekkür ederim benim çocuklarım inanki mutfak tezgahın üstüne bile çıkıyorlar
(8,139 puan) tarafından
Benimkiler de oyleyler isyanında haklısın dediğim gibi kolay alınmıyor ama cnlarina birşey olmasın deilmi çok üzüldüm bende bı kere makası bulmuş hep saklarım normalde dalginligima gelmiş saç kesmistim komşumun çekmeceye koyuvermisim unutmuşum almayı ordan perdeleri nevresimlerimi hep kesmiş çok kötü olmuştum ağlamıştım bile
(2,795 puan) tarafından
Aynı durumdayız inanki
(8,139 puan) tarafından
Evde herşeyi parçaladılar bacım buyuyene kadar birşey alamiyorumki ben:)
(8,139 puan) tarafından
O siyah yerleri kaziyabilirsen kazı yada kes başka yerden jiletle falan tüy için halıya sürt köşeden bı yerden fazla deil aynı yeri deil farklı yerlerden sürt tüy cikrsa kazidigin boşluğa yapıştır bakalim yıkanacak falan olcak ama bilemdim
0 oy
(2,795 puan) tarafından

Kızlar böyle tamir etim jiletle üstünü jiletle aldım olmusmu

image

(500 puan) tarafından
Tam da öyle yap diyecektim, yapmışsın. Olmuş, belli bile olmuyor :)
(2,795 puan) tarafından
Evet canım yaptim
(1,023 puan) tarafından
Hani yanık nerde
(2,795 puan) tarafından
Ortadaki işte canim böyle yeri 3yerden yakmış böyle kapatım değerlim resmen atmadim
0 oy
(1,969 puan) tarafından
Yani ne desem bilemedim Allah sana yardim etsin niye bir hali için ölmek istiyorsun çok mu önemli madem öyle dikkat et Allah korusun daha büyük sonuçlar olabilirdi 
(2,795 puan) tarafından
Kız parası daha odenmedmedi inanki artık yaramazliklariyla baş edemiyom
0 oy
(18,302 puan) tarafından
Böyle tehlikeli şeyleri erişeebileceği yerlere niye koydun canım 
(2,795 puan) tarafından
Kiz çantamda asılı çıkarmışlar
0 oy
(10,842 puan) tarafından
Çocuk çakmağa ulaşabilir durumdaysa evi yakmadığına şükret. Çakmak çantada vs değil çocuğun ulaşamayacağı yerde durur. Bunlar geçmiş olsun 
(2,795 puan) tarafından
Tamam canim
0 oy
(3,760 puan) tarafından
Oğluna size birşey olmamış  halı tutuşabilir di  Allah korusun sonuçları kötü olurdu hiç üzülme bundan sonra çok dikkat et çakmak kesici alet iğne bile ortalarda bırakma çocuklu olunca insan herşeye dikkat etmeli hemen sadaka ver ki size birşey olmamış çocuğuna birşey olmamış 
(2,795 puan) tarafından
Verecem canım eşim öğretiyor çakmakla oynama larına izin veriyor
(3,760 puan) tarafından
Su an tek yapman gereken eşini arayıp oğlum halıyı yaktı dua et hiç kimseye birşey olmadı oğlumuza birşey olmadı tebrikler çok güzel birşey ogretmissin övün kendinle demek
(2,795 puan) tarafından
Ona dedim zaten bısey olmaz dedi o ev yansa umrunda olmaz onun çocuğa da bısey deme dedi çünkü biliyor sorumlusu o
0 oy
(1,735 puan) tarafından
Olmuşla ölmüşe çare yok cnm bir erkek çocuğu annesi olarak söylüyorum oğlun büyüyene kadar mümkünse evine pahalı bir şey alma bende olsam bende kafayı yerdim öyle dandik bir halı değil çünkü aynısını eşimin yeğeni aldı ne hikmetse onun halisina da koca bir çaydanlık çay döküldü yazık kız da senin gibi çok üzüldü çöp oldu halı nazara gelmiş demekki artık yapacak bir şey yok inan erkek çocukları böyle benim ki de sadece zarar veriyor evde bozulmadı şey kalmadı almıyorum o yüzden sende üzülme artık 
(2,795 puan) tarafından
Aynen canım benim artık yanana yerleri kapatmaya çalıştım oldu artik
(1,735 puan) tarafından
Hadi senin belki 6 m benim tam 8 metrekarelik halim yandı oğlum saolsun ufoya bir tekme olduğu gibi üstüne düştü yandı hala kullanıyorum napim erkek çocuğu tam bir zarar o yüzden şimdilik idare et ama şükrette ya tutuşsa o an ev yansa ve oğlun da içeride olsa sence hali aklına gelir mi bosver nazar çıktı de geç yapacak bir şey yok
(2,795 puan) tarafından
Aynen esimde geçen telefon almış arabanın altına yatmış tamir için kalkınca telefonu düşmüş farkına varmamis arabayı caliriraca tekerine altına kalmış telefon kül oldu oda bugün olmuş daha telefonun parası da odenmedi
0 oy
(1,023 puan) tarafından
Hlai için mi ölmek istiyorsun yapma ama ya eksik dua etme 

Hked orayı güzelce yanık yeri incecek düzelir 
(2,795 puan) tarafından
Düzelttim yanım yerini foto atim canım bak
(1,023 puan) tarafından
Baktım canım yazdım alah canınızı sağ etsin üzülme olmus
(2,795 puan) tarafından
Aynen çok teşekkür ederim canım ❤
0 oy
(1,069 puan) tarafından
Bir halı için bu kadar üzülmek normal mi. Çocukların çok yaramazsa veya zarar veriyorlar da uygun fiyatlı halılarda var çok güzel. Herşeyi dert edinmeyin
(2,795 puan) tarafından
Aynen ama inanki düzgün bi esyam kalmadi
0 oy
önce (412 puan) tarafından
Çocuguna bisey olmadığı için şükür et allah başka dert vermesin
önce (2,795 puan) tarafından
Amin allah razı olsun
0 oy
önce (13,934 puan) tarafından
Çocuğun ulaşabileceği yerlerde çakmak bulunduruyorsanız ucuz kurtulduğunuza sevinin bence Allah korusun evi de yakabilir kendine de zarar verebilirdi
Aynenn öyle canım ama artık kaldıracak çakmakla isim yik
önce (13,934 puan) tarafından
Ben yeni koltuk takımı alacağım oğlan büyüsün diy bekliyorum iki tane kanepe var sadece evimde
0 oy
önce (560 puan) tarafından
Ev yanmadigina dua et et giden hali olsun yeterki kendinide yakabilirdi allah korusun
Amin inşallah canim
0 oy
önce (3,112 puan) tarafından
Halı önemli değil, ama evladinizin çakmakla oynaması çok tehlikeli.Belki size bir mesajdır bu ,daha önceden olmuş çünkü.Allah beterinden korusun.
Amin allah korusun canim
0 oy
önce (8,267 puan) tarafından
Bence sen bu kdr uzulecegine yat kalk dua et evi yakmadi kardeşini yakmadi babamın bir akrabası beşikte kardeşinin örtüsünü çakmakla yakti içinde çocuğun yaanaginin yarısı yandı başka yerinden et kopartıp yanağına eklediler yüzünde kocaman leke var 3 yaşında şimdi cocuk
Ay çok üzüldüm o çocuğa ay kıyamam canım benim
0 oy
önce (679 puan) tarafından
Cok ortalarda değilse kenar bir yerdeyse kestir canim az bisey 
Yani yanık olan kısmı jiletle üsten kestim kapattım üste foto atim canim
0 oy
önce (5,113 puan) tarafından
Çocuk bu inan  hareketli bütün çocuklar öyle.. bak benmkiler Rabbim bağışlasın iki tane biri 3 e girecek biri 16 aylık  küçüğü cekmeceden tahta kaşık alıp TV'ye vurmuş köşesi çizgi oldu modemi kırdı  telefonumu 4 kattan attı paramparça oldu  bu çocukların suçu degilki tamam eşim biraz konuşur ama yine susar kalkıp onları yada kendimi mi öldürüm yaocak bişey yok can sağlığı olsun herşeyin yeri dolar  herşeyin.   Çok hareketli çocuklar  elbet buyuyecekler yaocak bişey yok 
Büyük olan5yas ortanci2diger3bucuk
Ya daha kucuklermis Allah bağışlasın cnm sen öyle anlatınca koca çocuklar sandm ;)
Yok kız küçükler ya inanki büyüdük lerde daha çok yaralılarımıza artacak
Bugün takvime göre en uzun gündüz en kısa geceydi ay niye gün bitmedi bana çocuklar o kdr hareketliydi ki artık ağladım ;))))
Ben hergün ağlıyorum şuan en küçüğünü sakladım uyudu orta çişini salar yorum şimdi bacaklarımın ustunede gözleri gibil gibil bulaşıklar tezgahta duruyor işlerim var :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 634 göst.
25 Temmuz 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 579 göst.
22 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kayram Bal (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 375 göst.
24 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,986 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 264 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (323 puan) tarafından soruldu

385,787 soru

11,534,507 cevap

35,208 kullanıcı

...