0 oy
462 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
Kızlar eşim bankada mutfakci çay getir götür işinde yanında 2 nco calisan kadın var bu kadın la üç dört aydır çalışıyorlar.esiminde benimde ayrı  instagramimiz var ama eşim beni çok erkek var diye instagraminda takip etmek istemiyordu bende hadi belki dediği gibi hosuna gitmiyofur zaten ikimizin Instagram'da birbirirmizde var diye sıkıntı etmedim sonra bı hikaye stti kendi fotosunu baktım ki bakanlarda bu yanında calisan kadın bakmış takiplesiyolar biton kavga ettik bunda bisi yok işte iş arkadaşı istedi mecbur verdim instagramimi diye neyse bunu sorun etmedim sonra arada bı eşime xiyarete giderim yakın bankası çok uzak değil arada bı uğruyorum kızımla neyse geçen yine uğradım normalde önceden haber ederdim bu sefer sürpriz olsun istedim haber etmeden gittim mutfağa çıktım kapı kapalı ve hem kadının hem eşimin ayrı oturma masa sandalyesi var kapıyı tıkladım açtım ki kadın eşimin masasında ellerinde kahve eşimin teline bakiyolar neyse o anda bı şok oldum bisi diyemedim kadın evli 13 yaşında çocuğu var ama eşimle aynı yaştalar içime kurt dustu eşimle tartistim zoruma gitti onları aynı masada görünce kapıları da kapalıydı hava çok sıcak olmasına rağmen. Eşim hep bunda bisi yok diyr beni hep kıskançlıkla suçladı ama bana göre doğru değil bu şekil oturmalari ve aynı telde bisryr bakmaları bu olaydan önce bir kere de normalde sabahları kahvaltı etsin diye ısrar ediyodum arada yiyodu o günde az yedi geç kaldığı için sonra akşam midem çok bulaniyo diye geziniyordu bende öğlen ne yrdin sabah bisi yedinmi derken yanımdaki kadın domates bidilrr koymudtu onu yedim dedi benim çok ağrıma gitti ben kendimi bu kadar muhafazakar ederken onun böyle rahat olması benim çok zoruma gidiyo siz söyleyin ben çok mu takıntı yapıyorum yoksa biri olablirmi bide artı annemlere ziyarete geldim onu görüntülü aradım vocuklari görsün diye açmadı iki dakika sonra geri döndü sessiz konusuyo ve mutfakta değil başka bı odaya geçmiş neden diye sorduğumda kadınin yanında çocuklarla oynarken saklabanlik mi yapayım dedi dedim ki o çocukların sonuçta bundan ne diye cekiniyodunki neyse bunun içinde sen tartiscma ariyosun bunda ne var diyip durdu notmalmi sizce bunlar 

10 Cevaplar

0 oy
(18 puan) tarafından

En İyi Cevap
Ve eklemeyi unuttum kızlar eşimin bankasında yaşanan olaydan sonra eşimin yüzüne bakmadan çıktım dışarı akşama kadar eve gitmedon telefonlarını açmadım enson babamı arayıp bizi bu durumda gördü yanlış anladı diye söylemiş yüzsüz gibi sizce söylemesi deki nrden ne olabilir 
-Reklam-
+2 oy
(16,376 puan) tarafından
Normal değil. En başta instagramda hadi diyelim ki seni erkekler görmesin diye paylaşmıyor. Takip etmemek ne demektir karını. Yuh yani. Elin kadınlarini takip et karını takip etme. Olacak şey değil. Başbaşa kapı kapalı yanyana eşinin twlwfonuna bakmasi da normal değil. Ben olsam eşinin işyerine gider çıkışta bunları takip ederdim. Ya da gizli gizli işyerine gider gozetlerdim. Gerekirse eşini ve kadını ikisi bir aradayken rezil et. Ve kadını eşine şikayet etmekle de tehdit et. Bunlar şüphe ise sadece tabi. Bişey yaptıklarından eminsen tehdit mehditle uğraşma. Tekmeyi baş kadının kocasına da şöyle hepsini. 
(18 puan) tarafından
Çok sinirim bozuldu keşke o anda tutmasaydim kendimi soylrseyfim kadına ona da bisiler
(16,376 puan) tarafından
Önce sana bir soru ? Diyelim ki böyle bişey var. Ne yaparsın öğrenince
(18 puan) tarafından
Yukarıda belirttim canım eşim babamı arayip yüzsüz gibi bu durumu işte gördü yanlış anladı diye söylemiş babamda ağzının payini vermiş tabi babam bana da dedi hiç bir sekilfe ilerisini görürsen taviz verme burda kapı gibi baban var dediki ben krsinlikle yüzüne tükürür kapıyı carpar cikarim
(16,376 puan) tarafından
Baban doğru olanı yapmış. Sen eşinin iş yerine git. Ara ara ve gizlice kontrol edebilirsen et. Edemezsen aniden gir odaya. Kadınla konuş. Eşini sor. Nerde çalıştığını ne iş yaptigini çocuklarını sor. Bak bakalım yüzünden anlaşılır. Hem de tehtidini anlar o eğer biseyler karistiriyosa. Yoksa bişey normal bı şekilde cevap verir.
(18 puan) tarafından
Ya bu olay olmadan önce iki kere gittim mutfaklarına kadın normal eşinden çocuğundan bahsediyodu işte benim eşim boylr şöyle diye bide kendimi övmek için demiyorum ama kadınla aramızda bariz fark var ama erkek milleti işte pislik ler bide ben yrni doğum yapmıştım bir aylık bebeğim vardı o zamanlar bana sen otur ben kahve yapayım sen dinlrn yeni doğum yaptın nefes al cocuklardan biraz falan diyodu yani hiç suphelenmezdim ama bu son zamanlar böyle olunca içime kurt dustu
(16,376 puan) tarafından
İnsanoğluna güven olmaz. Bak bakalım daha devam edecek mi şüphen
(18 puan) tarafından
Öyle yapicam gozlemlicem takip edeyim bi süre
+1 oy
tarafından
Kesinlikle haklısın cok sinir bozucu durum 
(18 puan) tarafından
Degilmi ya eşim öyle bı savunuyoki sanki ben sucluymusum gibi bide doğu da büyümüş bı adam yani oranın adetlerinde böyle kadinla oturmak kahve içmek çok ters bir durum ama onun böyle yapması zoruma gitti
+1 oy
(1,614 puan) tarafından
Aklıma aşkı memnu dizisinden bir sahne geldi, babanı aramış bizi böyle gördü demisya hani. Bihterle behlulude samimi olarak matmazel yakalamıştı Bihter matmazele ortada bişey yokken Nihal  hakkında konuşuyorduk siz bizi görünce diye durduk yere söylemişti. Şimdide eşin babana sucmu isledide öyle bişey açıklama gereksinimi duydu. 
(18 puan) tarafından
Bilmiyorum bende oyle düşündüm eşim babama demiş işte onun tırnağına değişmem o kadını istehataliyim aynı masada olmamaliyfim falan demiş benimle de konuştuğunda belki boşluğuna geldi kadın oturdu diye düşündüm ama bugün çocuklarla mutfakta konudmayinca yine içime kurt dustu
(1,614 puan) tarafından
Valla cnm aklını karıştırmim ama suçsuz olan Bi insan niye kendini ispatlamaya calisirki. Varki bi suçu babana anlatmış Allah hidayet versin umarım korktuğunu yaşamazsın
(18 puan) tarafından
Amin canım inslalah yaşamam ama bı yandan da çok ilgili bana mesela gün içinde ben aramam ama o en az üç defa arar eve gelinceye kadar brn aramasam neden beni aramiyosun der örnek vermek gerekirse bilemedim yaa
+1 oy
(367 puan) tarafından
Tam dayaklık kocan varmış benim eşimde iş sahibi çalıştı kadınin kocası cezaevinde eşimin de arkadaşı eşimde de hani arkadaşımın hatırına iş yapayım bakalım sürekli aramalar rahatsız edici şeyler eşimde anladı hemen parasını aldı ve iş yapmayı bıraktı isterse bırakmasın 

Sende yani diyemedinmi nedemek mecbur ekledim falan ne mecbureti var bıraksın bu ayakları 
(18 puan) tarafından
Söyledim çok tartıştık annemlerde iki ay kaldım  en son çiikti geldi kendisi
(367 puan) tarafından
Engelle o kadını konuşturma
(18 puan) tarafından
Aynı iş yerinde çalışıyorlar yani aynı mutfaktalar akşama kadar
(367 puan) tarafından
Olabilir tek kelime söylesin eşim istemiyor diye zormu
+1 oy
(3,695 puan) tarafından
Seni erkekler var diye takip etmeyecek kadar kıskanç biri ise yaptıkları normal değil. Sana gelince kıskançlık kendisine özgürlük. Konu kadından ziyade eşinin her şeyi kendisine hak gören tavırları bence burada.
0 oy
(5,200 puan) tarafından
Eşimin günahına girmek istemiyorum ama  bildiğim tek şey 

Kadın hissederse doğru çıkıyor ama şimdi ama 3 ay sonra 
(18 puan) tarafından
Bilmiyorum Yaa hrp aklimda ve şüphe beni yedi bitirdi
0 oy
(7,763 puan) tarafından
şimdi instagramında erkek var diye seni eklemiyor ama kendi dip dibe oturuyor. normalde bu tarz şeyi kıskanmam ben açıkçası, böyle bir kıskançlığı saçma bulurum ama o bu şekilde bana sınır koyarken erkeklerin adımı görmesinden rahatsz oluyorsa ben de kıyameti koparırım. evet iş arkadaşıdır bir muhabbetleri olabilir ama bana diyorsa kendi de dilkat edecek. yerinde olsam bir daha gidersem kadına bunu belli ederim. direkt söylemem belki ama bu durumdan memnun olmadığımı anlar yani ha daha da olmazsa yüz yüze söylerim
(18 puan) tarafından
Evet gitttigimde direk rahatsız olduğumu soylicem bide evli bı kadınsın insan biraz dikkat eder dimi Yaa ben mi çok ince düşünüyorum sence
(7,763 puan) tarafından
bak benim için gerçekten saçma bir kıskançlık ama şu instagramdan takip meselesinde eşin bunu kıskanıyorsa, sen de çok haklısın. ben dikkat ediyorsam o da edecek
(18 puan) tarafından
Aynen öyle benim zoruma giden de o ben dikkat ederken onun böyle rahat olmasi
0 oy
(18 puan) tarafından
Yanlismi dusunuyorum sizce 
0 oy
(301 puan) tarafından
Seni erkek eklemeisn diye takıp etmiyor kapalı kapılar ardında elin kadınyıla çay içiyor cok iyi safmısın bacım
(18 puan) tarafından
Beni sonra ekledi instagramina ama ben çıktım takipten uanlismi yaptim
(18 puan) tarafından
Instagram hesabı bende vardı fotografini aile fotosu yaptım kixi takipten cikardim
(843 puan) tarafından
Eşim beni instagramda takip etmeyecek erkek var diye. Ama kendisi kapalı kapılar ardında bir kadınla aynı masada oturacak asla kabul etmem bu durumu. Bu kadar ince düşünüyorsa kendisi de uyacak bu duruma. Sen takipte kal ortada birşey varsa zaten saklı kalmaz
(18 puan) tarafından
Öyle yapıyorum bide aynı iş yerinde kuzeni var bisi olsa bütün sulalaye dagiticak bı karakterde yani herturlu duyarim
(301 puan) tarafından
Canım zor degilki eşimle kağit üstünde evliyiz demek erkek mıllrtı kocam dahil güven olmaz fırsat verme

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 710 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Asenaumay (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,033 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 262 göst.
0 oy
39 cevap 1,676 göst.

389,304 soru