0 oy
424 göst.
Aile kategorisinde (940 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar selam ben 2-3 gun once esimden dayak yedim sacma sapan sebeplerden dolayi kolum mos mor oldu ama duzeliriz diye dusundm kimseye bir sey soylemedim 2 cocugum var esimin piskolajisi bozuk bence annem gordu kolumu babama gosterdi babam hic tepki gosterdi annem agladi az once annemgil bizdelerdi evlerine gittiler ben kaynanama gitmek istemedim esim ustume yurudu dovmek icin beni oldururum seni gebertirim dedi anneme msj attm annem beni aradi arkadan babam anneme bagirdi telefonu kapat oldursun bizene dedi ben simdi intihar edicem ailem beni umursamiyo kocamdan dayak yedim Allah bana yardim etmiyo napicam ben halim cok kotu kolum mosmor cocuklarimi goturemiyorum babamin bu sozleri bana cok koydu agliyorum tek yapabildigim delirmek uzereyim kadin siginma evine gitmek istiyorum ama cocuklarima zarar gelir diye korkuyorum orada
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

13 Cevaplar

+1 oy
(1,282 puan) tarafından
O 2 çocuk için ayakta duracaksin. Kaynanaya niye gitmek istemedin
(940 puan) tarafından
Her gun ordayiz bana ia yaptiriyorlar
(1,282 puan) tarafından
Sana iş mi yaptırıyorlar ? Ne gibi iş mesela
(940 puan) tarafından
Evi topla soyle yap boyle yap gibi evlerimiz cok yakin daha yeni tasindik sayilir ama esim ordan gelmek istemiyo
-Reklam-
0 oy
(411 puan) tarafından
Ablan filan yok mu
(940 puan) tarafından
Kimsem yok
(411 puan) tarafından
Severek mi evlendin
(940 puan) tarafından
Hayir aslinda yasim kucuktu ailemi sevmedigim icin evlendim
0 oy
(65 puan) tarafından
Çocuğuna ne zarar gelicek saçmalama ya orda ki kadınlarda senden hallice ne zarar verecekler ki sana ara polisi bas kadese çık git sığınma evine
(940 puan) tarafından
Biliyorum cnm ama her yerden degisik insanlar var ya ondan
0 oy
(1,742 puan) tarafından
Nedeni ne ama ? Baban niye öyle dedi kimsesizlik çok zor çok polisi ara gerekirse 
(940 puan) tarafından
Ben kacarak evlendim o yuzden galiba ama bir dedigini iki etmedm saygi kinusjnda ona yaziklar olsun
(1,742 puan) tarafından
Çok üzülürdüm senin adına buna benzer bir tane de bende var inan ben kendime bisey yapamıyorum sana nasıl yardım edim cnm Allah'm yar ve yardımcınız olsun kötü eş çok zor
(940 puan) tarafından
Ya kiyamam ben sana bir cozbm bulmamiz gerek Ailah yardimcmz olsun ins
0 oy
(16 puan) tarafından
1 kere döven 2. ye de 3.yede döver intihar falan sakın düşünme evlatlarını kocan gibi bir adama bırakma polisleri ara sen sahipsiz değilsin git darp raporu al uzaklaştırma al gerekirse kadın sığınma evine git cocuklarina hicbirsey olmaz orda emin ol o evde durdukça senin o halini gördükçe çocuklarının daha çok psikolojisi bozulur.
(940 puan) tarafından
Oglum anne babami kopeklere vericem aglama tamammi derken uyudu surekli atesi var o gunden beri vok etkilendi cok korkuyorum artik
(16 puan) tarafından
Zaten yetişkinler arasında olan kavgada çocuklar hep zarar görür onlar hicbirseyi unutmazlar ve herşeyi anlarlar çocuklarınıza bunu yapmayın oglunuzun psikolojisine işlemiş ki öyle diyor siz eşinizin ailesine gitmek zorunda değilsiniz siz eşinizin ailesine hizmet etmek zorunda falan da değilsiniz bunlar boş sebepler çocuklarınıza kendinize bu eziyeti yapmayın.Senden ayrilcam bosancam falan da demeyin eşinize dediğiniz an daha çok hircinlasir gizli gizli o an polisi arayın ve geç olmadan iş işi geçmeden çocuklarınızla kurtulun o evden uzaklaştırma alın gerekirse kadın sığınma evine gidin.
(940 puan) tarafından
Yarin ise gidicek gece gelince konusmayi deniycem ama siddet uyguladiktan sonra pisman olmuyo babamdanda korkmadigi icin ayni devam ediyo yarin ise gidince polisi ariycam artij cok doldum
0 oy
(829 puan) tarafından
Eşinden sürekli dayak yiyen biriysen durma darp raporu al kadın sığınma evine git kendine iş bul belediyenin çocuk kreşleri var çocukları oraya ver çalış bir göz oda lı evin olsun huzurun olsun intihar falan dedin sakın yapma deli kocanla deli babanımı sevindireceksin çocuklarına yazık 
(940 puan) tarafından
6-7 oldu 5 senelik evliyim ama bu sefer cok kotu oldu kollarim cok morardi buz kiydum gecmiyo
(829 puan) tarafından
Aciz insan kadına el kaldırır emin ol eşin dışarıda ezik biridir kimsenin umrunda olmadığı kâale bile alınmayan böyleleri eşlerine erkeklik taslar sessiz ol sakin kal boşanmaya karar verirsen çaktırma hiç anlamasın
(940 puan) tarafından
Aynen cnm noyle biri
0 oy
(3,357 puan) tarafından
Bak yapacağın şey çok basit. Zor gibi görünüyor çoğu kişiye ama emin ol bu hayata katlanmaktan daha kolay. Gidip darp raporunu alacaksın, kapıya koyacaksın eşini. İşe girip. çocuklarını kreşe vereceksin belediyenin vs. Azıcık aşım, kaygısız başım diyerek yaşayacaksın. İntihar vs sakın ha sakın ağzına bile alma. Sen çocukların için hayatta kalmak zorundasın. Sana bunu yapan, o savunmasız çocuklara neler yapar bunu düşünmek zorundasın. Senin arkanda kimse olmamasına güveniyor belli ki, ona da dersini en güzel kendi ayaklarının üzerinde durarak verebilirsin. 
(940 puan) tarafından
Ben evlendigimden beri gun yuzu gormedim yasi benden esimin buyuk hatta bana herkes bununlami evleniceksn senin tarzin degil diyorlardi insan olsun dedim hep asla kendimi tipimle ustun gormedim ezdikce ezdi beni kendini bir sey sanmaya basladi babamda boyle yaptikca beni yaninda umursamadikca siddete devam etmeye basladi
0 oy
(18,310 puan) tarafından
Ya canım benim :((((
0 oy
(181 puan) tarafından
Ne olursun katlanma bu zulme 
0 oy
(629 puan) tarafından
Sığınma evine git eşini de şikayet et kesinlikle erkekler düzelir diye bekleme bir bakmışsın pskolojin bozulmuş olan sana ve çocuklarına olmuş olur
0 oy
(3,908 puan) tarafından
Çok üzüldüm sizin için bende boşanma aşamasındayım yani böyle bir durumu asla kabul etmezdim ama malesef şartlarımız aynı değil benim ailem arkamda ve gelirim var muhtemelen bir birikiminiz ya da geliriniz yoktur. Eğer varsa ve çocuklarınız kreş ya da okul çağındaysa kesinlikle durmayın. İki seçeneğinz var ya biraz birikim yapıp kendi yolunuza bakacaksınız ve eşiniz dava açılınca nafaka da ödemek zorunda olacaktır ya da mecbur kadın sığınma evine gideceksiniz 
0 oy
(5,542 puan) tarafından
Kadın sığınmaya gidemem çocuklarıma zarar gelecek derken intihar edeceğim diyosun annelerini kaybettiklerinde çocuklarına zarar gelmeyecek mi. 
0 oy
(1,123 puan) tarafından
Aynı durumu ben yaşasam babamda kapıyı açmazsa evde sizinse kira değilse koy kapının önüne çocukların kaç.yaşında eğer 3-4 varlarsa kreşe yazdır devlete sen kime desen ben bu durumdayım diye herkes sana kapı açar ama bilgin varsa müşteri temsilcisi ol zaten eğitim alıyorsun biraz konuşarak evde çalişmak istıyorum durumum böyle böyle de yapan çok yer var kısaca bir yere gitme eşini gönder uzaklaştırma al ve sakince eşinle konuş ben yapamıyorum boşanalım diye bugün morartan babanında arkanda olmadığını bilerek öldürür seni sakında intahar hibi.şeyler düşünme çocukların ne olur onu düşün

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 1,137 göst.
5 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sayiliqunlr (80 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 454 göst.
20 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 523 göst.
30 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berivanadnan (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 622 göst.
25 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

386,124 soru

11,544,317 cevap

35,219 kullanıcı

...