+1 oy
160 göst.
Aile kategorisinde (1,287 puan) tarafından

image

kızlar kızım 26 aylik. 3360 gr doğdu. 6 ay heme mama hem meme aldı. Sonra etmeyi bıraktı. 1 yaşında mamayı bıraktım yemesi güzel diye. Mama icen Bi çocuğa görede aman aman kilosu yoktu. Şubat ayında 12 kg gördü zor bela. Mart ayında 5 gün ateşi dusmedi iştahı kesildi. Ondan beride yerinde değil iştahı. Mesela sabah kahvaltı yaptı 11 gibi akşam gun içinde verdm yine yemedi. Akşam da etli yeşil fasulye yaptm ekmek batirdm suyuna onu yedi sadece çok az. Şeker çikolata seven Bi çocuk ve maalesef onlar iştahını kesti..Ne.uapsam yemiyor. Sevdiği şeyleri bile çıkarıyor artk. Böyle yapınca fa sinirleniyorm üzülüyorum. Sabahtan akşama kadt sadece kahvaltı ile durur mu Bi çocuk. Ne yapacagmi şaşırdım. Doktora götürüp kan tahliline mi baktirsam ne yapaym kızlar hiç bilmiyorum..

4 Cevaplar

0 oy
(13,295 puan) tarafından
Canım iyi geceler nasılsın

Defne’de 25 aylık zar zor 11 kg

İki 800 doğdu her zaman kilosu sınırdaydı

Ama yemesi güzeldi

2.03 aydır iştahı tamamen gitti belirli bir şeylere yöneldi karbonhidrat ağırlıklı

Sabahları krep pankek haşlanmış yumurta yiyor

Akşam genellikle makarna pilav ya da mantı

2.03 aya kadar çorbayı çok severdı Her türlüsüne bayılırdı şu an çorbayı ağzına koymuyor

Ben de bir çıkartmayı düşünüyorum açıkçası
(1,287 puan) tarafından
İyi canım çok şükür sen nasılsın. Toparladın mi kendini ablan vefat etmisti sanirm demi. Memlekete gidip geldin mi..

Kızım da.oyl3 canım Bi yogurt çorbası içiyor sadece. İçli manti severdi şimdi kiymasinj çıkarıyor içinden. Ben çok makarna fkan vermek istemiyorum evde az pişer bizim ama kaynanam da hep pişer orda yiyor . Valla şaştm kaldm ne yapacağım da yiyecek
(13,295 puan) tarafından
Teşekkür ederim evet kız kardeşimi kaybetmiştim bugün kırkıydı evde Kur’an okuttuk
Yok gidemedim evraklardan dolayı inşallah eylülde hep beraber ailecek gideceğiz

Makarna ben de vermek istemiyorum ama başka hiçbir şey yemiyor tavuk suyuna cektiriyorum ya da sebzeli yapıyorum
Bir götürmek lazım aslında en azından iştah açıcı bir şey önerirler
tarafından
Canim Pet sonucun cikti mi merak ettim. Post gormedim bununla alakali
(1,287 puan) tarafından
Çıkmadı canım henüz bekliyorm daha
-Reklam-
0 oy
(120,774 puan) tarafından
4 yasi gectik 12 ve 12 bucuk arasi
(1,287 puan) tarafından
Yemekle arası  nasl
(120,774 puan) tarafından
hic yok asla yemiyo
0 oy
(610 puan) tarafından
Kızım 29 aylık 11 kilo doğum kilosu erken doğum oldu diye 1900 gram doğdu iştahı iyiydi taki hastalanınca hiç bişey yemez oldu 2 aydır bu kiloda boyu 90 cm sizin doğum kilosu iyiymiş ama rahat edecekseniz götürün tabi
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Benim kızım da 29 aylık iştah yok.randevu alacağım bende p.tesiye baktiracam ne gerekiyorsa olmaz böyle.bide iki gündür ishal ne pilav ne patetes hicbisey yemio muz aldım akşamın köründe çıktım yok onu da yemedi .offf daraldım iyice 
(864 puan) tarafından
Benimki bir haftadır yemek yameyor ishal süt içiyor sadece
(2,550 puan) tarafından
Süt ürünü vermeyin diyorlar ishalken .ki zaten benim bebe onu da icmiyorki
(864 puan) tarafından
Evet ama aç başka birşey yemiyor bağırıyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 116 göst.
5 Kasım 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,287 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.