+1 oy
422 göst.
Diğer kategorisinde (629 puan) tarafından
Uzun zamandır iki çocuklu hayatttan giremiyorum burda tanıdığım çok şeker hatunlar var nerelerdesiniz :) ben iki bebeyle ev taşımaya çalışıyorum delirmeden 

11 Cevaplar

+1 oy
(466 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım zor ev taşıma iki çocuk.

Benimde üç çocuk delirmeden yaşıyoruz:-((
(466 puan) tarafından
Ayy çok zor Rabb'im yardımcin olsun.
Benim eşim 8 kardeşler bı faydaları yok
(629 puan) tarafından
Benimki neyseki tek :) olup da olamamalaei sinir bozardi
(466 puan) tarafından
Aynen öyle valla. Düğün zamanı öyleydi her şeyi kendimiz yaptık bes aylık evliydim ev tasiyirduk ve eşimin ailesi eltime dış bugdayina gittiler camdan cama evi görünüyordu. Ne yardıma geldiler ne birşey getirdiler sen düşün canım.
Eşimle konuşsan bacım kardeşim der .
(629 puan) tarafından
Bu erkeklerin çoğu aynı bence burda anladım Allah yardımcın olsun yalnızlık zor
(466 puan) tarafından
Benim ailem yanımda canım aramızda on dakikalık yol var. Üç doğum yaptım ikisinde ailem yalnız vardı her seyimde. Üçüncü dogumumda ablam yanima geldi kizimda hastane de yatıyordu görümcem gitti yanında kaldı. Diğer kızımda annemde kaldi
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ev taşıma mi geçmiş olsun ben 2 hafta önce hallettim o işi ama hala tam yerlesemedim taşınmak iğrenç ve berbat biseymis resmen :sick:

(629 puan) tarafından
Yok yok hiç bakmam zaten ama evde toplamam lazım küçük şeyleri bir aydır antalyadayiz Hira babaannede kalmadı o yüzden ağlamış ikisi de tepemde sabah gelecek kaynanam burda bakacak kız ben bantlı yorum arkamdan geri açıyor vakum poşetlerini tirnaklamis hepsi açılmış
tarafından
Sen elleme kolileme işinide sirket yapsin sen sadece iç çamaşırları topla gerisini hep onlar halletsin
(629 puan) tarafından
Aaa ben aslında gördüm böyle bişey birkaç kişi gelip evi topluyormus mantıklı dur ariyim yarın
tarafından
2 bebeyle ev toplamayla uğraşma sadece iç çamaşırlarını sen al kıyafetlerine kafar herseyi topluyorlar bide yerlestiriyorlar 3 5 fazla ver ama sakın uğraşma inan bebekle çok zor tecrübeyle sabit
(629 puan) tarafından
Haklısın cidden zor
0 oy
tarafından

Ben annemle babama  geldim premsesler gibi yaşıyorum :D 

(629 puan) tarafından
Ahahaha İdil :D bende bir aydır annemlerdeyim gençliğime döndüm çocukları uyut çık kocamla adamı özlemişim daa
tarafından
Benim kocam gelemedi maalesef sen şanslıymışsın :/ ama bende bir yatıyorum dinleniyorum yani kafam rahat temizlik yok yemek derdi yok :D çocuk bakma derdi tok ndndn
(629 puan) tarafından
Öyle oluyor ya bizde baya iyiydik şimdi evide anneme ablama çok yakın tuttum miss :) sin nerdeydi canim
tarafından
Ne güzel ya keşke benim de öyle bir şansım olsa çok sevindim adıma güle güle otur inşallah :). Ben bayburttaydım konya ya geldim aileme :)
(629 puan) tarafından
İnşallah nasip olur insanın annesinin yerini tutmuyor kimse
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Temizlik iş güç koşuşturma:) hayırdır canım neden taşınıyorsun 
(629 puan) tarafından
Antepden cangggnim memleketim Antalya'ya:)
(1,798 puan) tarafından
İstekli taşınma o zaman:)
(629 puan) tarafından
Olmaz mı koşa koşa:D kocamı kandırdım üç saatte çıktık evden gittik şimdi oda taşınmaya karar verdi bir haftada
(1,798 puan) tarafından
İyi canım sevindim senin adına, taşınmak zor ama Rabbim kolaylık versin
(629 puan) tarafından
Allah razı olsun çok zor çocukla
0 oy
(3,801 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canımcım ❤
(3,801 puan) tarafından
Yok vallahi bilmiyordum bak bunu da öğrenmiş oldum ☺
(629 puan) tarafından
O değilde ben nasıl gidicem bakalım bugün doktora gittim acilden Aybars paşa ölçüm yaptırmadı pazartesi profesöre götürucem tekrar
(3,801 puan) tarafından
Ahhh yaa durmadı mi ne zamana kadar bu devam edecek canim
(629 puan) tarafından
Malesef büyüyüp oturarak ölçüm yaptırana kadar anestezi altında olacak
(3,801 puan) tarafından
Ahhh kuzum benim yaa Rabbım acil şifalar versin acısını göstermesin inşallah canim benim
0 oy
(5,190 puan) tarafından
ayy allah kolaylik versin ev tasimak zor is ya insan aylarca yerleşemiyor habire yer degistirme alisma sureci ozellikle mutfak duzeni
(629 puan) tarafından
Bide benim evde giysi odası ayrı ebeveyn banyosu var kişisel eşyalar ayrı yemek odası ayrı kiler var şuan Antalya'da kiler yok evlerde ne halt edicem bunları nereye sigdiricam bilmiyorum :)
(5,190 puan) tarafından
anadolu evleri on numara yaa yayla gibi en kucugu 150 metrekare:) antalyadakiler de kucuk mu. burda istanbulda 76 metrekare yayla gibi 2+1 sayiliyor:)
(629 puan) tarafından
Geneli 2+1 90 100 MT ama iste benimsuanki evime göre küçük ve depolama alani az benim çamaşır makinem koridorda gizli dolapta falan herşey üst üste binecek gibi geliyor şimdi :)
0 oy
(13,840 puan) tarafından
Tek çocukla Tayin olduk çok zorlamıştım bir kaç seneye 2 çocukla tayin olacağız nasipse düşünemiyorum ya 

Annemden dönüyorum kıyafetleri yerleştir et bile zor 

Allah yardımcın olsun 
(629 puan) tarafından
O varya giysi götür yerleştir çok zor
0 oy
tarafından

En eski üyelerdenim biliyorum ben seni :)

(629 puan) tarafından
Bende seni hatırlıyorum yorumlardan :)
tarafından
Evettt bacım :) böyle birkaç tane hatırladığım var selo de bana falan vardı sevdoş da eskilerden yazar birazdan o da :))
(629 puan) tarafından
O geldimi Türkiye'ye nerde yok ortalıkta:)
tarafından
Daha gelmedi o ama gelecem diyordu hemşehrim :)
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Kolay gelsin, nasıl kandırdın eşini :))) tüyo verr
(629 puan) tarafından
Benimki türünün son örneklerinden akraba sevmez memleket sevmez zaten sevmiyor burayı baştan beri gitmek istiyordu bende gazlamis bulundum :)
(1,627 puan) tarafından
Aslında benziyorr ama bizde aynı senin gibi kalktık İstanbul için. Bingoo 7 Mart korona vakası :( bi oturduk daha kalkmıyor.
Hakkında en güzeli olur inşAllah
(629 puan) tarafından
Allah razı olsun:) ben bu durumdan gayet mutluyum yalnız olmak çok zordu
(1,627 puan) tarafından
Evt gerçekten zor
0 oy
(2,683 puan) tarafından
Tekrardan hoş geldin canım :) bende eski kullanıcıyım Duygu Karataş. Seni tanıyorum da yani yazdıklarını filan biliyorum ama sen tanır mısın bilemem :):)
(629 puan) tarafından
Tanımaz miyim tabiki tanıyorum nasılsın :)
(2,683 puan) tarafından
Hehehe :):) iyiyim yavrum aynı çocuk peşine koşturmaca. Sen nasılsın?
0 oy
(2,134 puan) tarafından
Ay Allah yardımcın olsun bacım ❤️
(629 puan) tarafından
Sağol canım sağol ne halde evim :D
(2,134 puan) tarafından
Biz yurt dışına taşınınca mutfak çeyizligi ve kıyafetler hariç her şey bizimkilere kaldı toparlama vs onlar maf oldular 1 2 gün ama ben yırtmistim o telastan anlıyorum canım seni :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 302 göst.
19 Kasım 2020 Aile kategorisinde Nur8 (2,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 727 göst.
19 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 333 göst.
0 oy
4 cevap 146 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 242819 (983 puan) tarafından soruldu