0 oy
589 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından
Esim annesini doktora götürdü ben de evde temizlik yapıyordum. 3 katli aile apartmaninda oturuyoruz kizim ve eltimin çocukları balkonda oynuyorlardi. Ben evi süpürdum en son banyoyu yıkarken telefonum yatak odasında yatağın üstündeydi banyodan çıkıp telefonu elime aldığımda telefonun şarjı bitmiş ve tamamen kapalıydı sonra eltimin kızına seslenip balkondaki sarj aletini getirmesini söyledim kiz geldi amcam asagida sana çağırıyor dedi. Balkona çıktığımda esim basbas bağırıyordu telefonuna niye bakmıyorsun diye ben su sesinden telefonun çaldığıni duymamışım 6 kere aramış. Cebim yok 3+1 bir evi temizlerken her odaya elim telefonda gidemem neyse ben de asagi inerken merdivende karşılaştık apartmanın içinde bas bas bagirdi bana eve girince de kavga ettik yalan söylüyorsun diyor. Telefon çalarken sen balkona çıktığında telefonun hemen nasil kapanabilir diyor. Her defasında sana şu telefonu aç dedim diyor bin ton laf edip bağırdı. Herkesin içinde bağırıp rencide etmesi zoruma gidiyor disarda yetmedi merdiven dairesinde bağırıyor. Bu nu kadar büyük bi sorun mu

25 Cevaplar

0 oy
(2,528 puan) tarafından
Bence degil sanki baska biseye kizmizda senden hincini cikarmis gibi
-Reklam-
0 oy
(4,054 puan) tarafından
6 kere aralıklı zamanlarda aradı ve ulaşamadıysa merak etmiştir. Ama arka arkaya 6 kere aradıysa, işin varken duymaman çok normal. Ama durum ne olursa olsun bu şekilde bağırması, yalan söylüyorsun demesi hiç doğru değil. 
(101 puan) tarafından
Saat 15.00 ile 15.06 arasi 6 kere aramış.  Ama yalan söylemiyorum  tam anlattığım gibi oldu eşim ben yengemde seni ararken çalıyordu bahçeye çıkıp sana seslenmemle nasil hemen telefonun kapandı imkansiz diyor yani ona göre ben telefonun çaldığını gördüğüm halde acmamisim yalan söylüyormuşum
0 oy
(604 puan) tarafından
Erkeklerin çoğu öyle bana göre hemen açılsın ister. Ama insanlık halı duymamışsin o kadar tepki vermeye gerek yok sanırım 
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Benim bir lafım vardır KİŞİ KENDINDEN BİLİR İŞİ diye kendi ne yaşıyorsa ve yapıyorsa seninde öyyle yaptığını zannediyor yoksa büyültecek bişey yok 
0 oy
(393 puan) tarafından
Hemen açarsin " elinde telefonla napiyorsun " derler.

Açmazsin ayrı dert . Klasik Türk erkeği takma bosver.
0 oy
tarafından

Benim kocamı anlattın sanki :D

Telefonu açmayınca başıma birşey geldiğinden korkuyormuş

0 oy
(119 puan) tarafından
Yalan söylüyorsun değip bağırması hoş değil ben bu durumları da doğru bulmuyorum tamam merak etmiş olabilir ama ne bağırıyorsun bide üstelik yalan söylüyorsun diyorsun benim eşimde önceden öyle yapıyordu bide yüzüme kapatıyordu konuşmuştum o zamanlar hamileydim birşey oldu diye korkuyorum diyordu ama bunlar bana bahane gibi geliyor hepimiz insanız sonuçta duymamış olabiliriz
0 oy
(2,144 puan) tarafından
Bazen evham yapıyorlar canım. Ben hamileyim son haftalarım dün eşimi aradım meşgule verdi telefonu yanıma koydum sessizdeydi unuttum geri telefona bakmaya hemen 1 dakika sonrası tam 8 kere aramış birsuru mesaj atmış çok korktum eve geliyorum yazmış isteydi. Tam eve gelmeye 3 4 dakika kala gördüm telefonu aradım. İlk defa telefon için kızdı sana ulaşamadım ödüm patladı bir şey oldu sandım diyordu resmen ağlayacaktı. Yani haksızdim biliyorum ses etmedim haklısın dedim bir şey olduğunu sandığı için evham yapmıştı bayağı 
0 oy
(9,274 puan) tarafından
Söyleyecegı şey neymiş merak ettim. 
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Bence sorun bile değil
0 oy
(6,117 puan) tarafından
Bende eşim cvp vermeyince sinirleniyorum aniden patlıyorum :D 
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Niye aramış? Bu kadar önemli olan şey neymiş merak ettim
0 oy
tarafından
Benim eşim şehir dışında hep yanımda tutarım arar belki diye açmazsam merak eder bizi ama abartacak olay değil önemli birşey varmışki altı defa aramış belki anası var diye gaza gelmiştir kız seslenme boşver
0 oy
(1,905 puan) tarafından
He acmadim isime gelmedk hayirdir derdim.elinin.altindqki pecetemiyim hersey senin istedgn gibj olcak.robotmuyum ben derdim.insqnim duymadm acamadim oldu bitti cokta kaf ederse yer tavayi agzina oturur assa.helede aile apartmannda bana oyle yapacak var ya kime neyi ispatlamaya calisiyon sen hayrdir derdm.kendjnimi tatmin ediyon yoksa doldurusa geldiklerjnimj derdim.o benm degil ben onun agzina sicar.dim net
0 oy
(6,530 puan) tarafından
Bence sorun 6 kere aramak az değil ikinci de o telefon açılmıyorsa aklıma herşey gelmeye başlıyor bende kızarım eşime kayınvalideme o telefon açılmıcaksa neden var evet benimde açmadığım dönem oluyo ama eşim kayınvalidemi arar eğer onlar evde yoksa telefonu oda oda gezdiririm 
0 oy
(1,582 puan) tarafından
Erkeklerin hepsi böyle şarjın 1 ken aramiş o zmn kapanmiştir benm eşimde beni 2 kez tek arar dünya laf saydirir ben 10 kez arasam cvp vermez tersine işim var der bende aynı şeyi diyince sanki mecbur muşum tel hep elimde olacak da cvp verecekmişim 

Hepside ayni
0 oy
(17,460 puan) tarafından
Eşin ne kadar abartmış. Asla büyük bir sorun değil bu 
0 oy
(2,994 puan) tarafından
Bende temizlik yaparken telefonu almiyorm her dk arıyor acil bişi varsa kızıyor açmadin diye oglm uyanıyor diye 2 yıl sessizdeydi telefonum 
0 oy
(2,428 puan) tarafından

Daha arefe günü bizdede oldu bende çamaşır seriyordum balkonda tam 7 kere aramış dediğin gibi 5 dk içinde aramış 7 kere :blink: sonra içeri girince duydum açtım bas bas bağırıyor niye telefon yanında değil die. Noldu ya noldu acil bişey mi var dedim .. senin istediğin yoğurt kalmamış koyun yoğurdu alayım die aradım dio.. ne kadar acillik bir durum Muş dedim.. evdeyken elinden tel düşmez ben arayınca elinde olmaz dio bide üste çıkacak ya

0 oy
(419 puan) tarafından
Benim eşimde öyle o telefon açılmayacaksa ne diye kullanıyorsun der  ip bagla boynuna as dediği bile oldu . Eşinin bu kadar bağırıp çağırıp rencide etmesi hoş olmamış.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 463 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (487 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 307 göst.
0 oy
3 cevap 129 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Dilo (441 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 366 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,924 puan) tarafından soruldu

397,214 soru

11,880,541 cevap

35,997 kullanıcı

...