+1 oy
683 göst.
Diğer kategorisinde (1,071 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İki çocuğum var kızım 7 yaşında oğlum 11aylik Kısaca anlatayım Hanımlar benim eşim sabah 7de ise gider akşam 7de gelir bazen daha geç geldiği oluyor neyse eve gelir yemek yer çay içer koltukta gece 12ye kadar uyur sonra kalkar yatağa geçer sabaha kadar döner arkasını uyur söylediğine göre o tarafta rahat ediyormuş neyse boş olduğu günde de dışarı çıkar bizi götürmez kızım ağlıyor bizide götür diye bazen çıkartıyor oda sanki canını alıyormuş gibi hemen bizi eve geri getiriyor, mesela bayramdi ya ilk iki gün dışarı çıkmadık sonra kızım çok istiyordu kaç aydır oyun alanına götür diye kızım dedi annemde gelsin sonra tamam dedi yoksa kendi istemedi gittik çıktığımız gibi hadi eve gidelim dedi yarım saat durduk içerde zaten dünde arkadasiyla denize gitti ben sorunca bebek var sen nereye dedi bebeğim 11aylik bu arda , sohbet yok muhabbet yok hiç bizi takmaz siz olsaydınız ne yapardınız ben mi abartiyorum çünkü eşim öyle diyor ne olmuş ne yaptım sana diyor yani yemeğin var dayak yemiyorsun yeter sorun yok sizce de öyle mi 

24 Cevaplar

+1 oy
(5,383 puan) tarafından
Kocalık babalık yapmayacaksa ne demeye evlenir böyle adamlar anlamıyorum benimki şöyle böyle diyip hiç canını sıkmayım bacım şimdi Allâh yardımcın olsun bu şekilde yaşamak zor sende kızınla takıl burak ne yaparsa yapsın 11 aylık büyümüş artık her yere gidilir 
(1,071 puan) tarafından
Canım iki çocuğum var kızım 7 yaşında oğlum 11aylik
(5,383 puan) tarafından
E canım 7 yaşındakinin size bir zorluğu olmazki zaten
(1,071 puan) tarafından
Yani zorluktan değil istemiyor bizle bı yere gitmeye bence
-Reklam-
0 oy
(664 puan) tarafından
Ben cok sinirli asabi birisi olurdum sen soyle teklif et sunu yapalim bunu yapalim parka gidelim de esim yorgun olsa bile cikiyoruz ben istemiyorum yorgun diye ama ccukla zor oluyor tek basina beraber cikariz falan der 3 yillik evliyiz koltukta uyuyup kaldi mi surat yaparim ya da zorla iceriye götürürüm isi cok yogun tek çalışıyor o bölümde bütün isler ona kaliyor hak veriyorum yoruluyor ama cok şükür aramizda ki muhabbet bagini koruyabiliyoruz bu biraz da benimde elimde tek ondan beklersem olmaz cocuk uyudu mu biseyler hazirlarim bahcede oturup telefonsuz vakit geçiririz 
(1,071 puan) tarafından
Allah muhabbettinizi artırsın ama ben yapınca istemiyor sürat asıyor ofluyor yani bende böyle mutluysan hiç karışmıyim diyorum çünkü bı şeyler isteyince mutsuz oluyor
(664 puan) tarafından
Baska bir sorun mu var ne bileyim insan evinde  neden mutsuz olsun ki
(1,071 puan) tarafından
Bilemiyorum ki
0 oy
(4,003 puan) tarafından
benim esim de yogun calisiyor . genelde ben kizimla tek geziyorum her yeri . ona da bir sey diyemiyorum bizim icin calisiyor . simdi bir de hamileyim masrafalr daha da artacak . sen de cocugunla gezsen engel oluyor mu buna 
(1,071 puan) tarafından
Evet canım sürat asıyor tamamen bizden kopuyor
0 oy
tarafından
Ben yanlış mı hatirliyorum, siz gecenlerde birkaç ayda bir olan ilişki için spiral kullanmaya değer mi? Eşim uzakta çalışıyor demediniz mi ?  Eğer öyle dedi iseniz neden yalan söyleme gereği duydunuz? 
(1,071 puan) tarafından
Canım yalan demeyelim uzağa gidiyor iş için bazen bende gerek var mı diye sormuştum
tarafından
Hee tamam o Zaman, ben öyle hatırladım da sorayım dedim
0 oy
(86 puan) tarafından
İnan ben eşimde öyle ilgisiz biri ama artık uğraşmıyorum ona diyorm birgün bizi kaybettiğinde anlarsın ona bile tık yok alistik diyelim
(1,071 puan) tarafından
Canım bende kendi hâline bıraktım artık ama tamamen bizden kopuyor
0 oy
(321 puan) tarafından

Kızım 1 yaşında bile yoktu denize götürdük denize de koyduk. Yani bebek var diye ne olmuş sanki yasakmı. Bizde binde bir denize gideriz o da eşimin kuzenleriyle eşleriyle falan çünkü bizim kendi arabamiz olmadığı için onlarla gideriz. Eşiniz bence çok abartıyor. Siz kendiniz tek başıniza çıkarın ben şuan hamileyim hamile olmadan önce hemen hemen her gün kızımı dışarı cıkariyordum.

Bide yani dönmüyor, diye başka bişey yapmiyacakmi eşiniz değişik biri
(1,071 puan) tarafından
Bizde araba da var ama birlikte çıkınca adam mutsuz oluyor bende soğudum artik
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Valla canım ben bozuzluyorum bunuda eşime belli ediyorum bizimde 12 saat çalışıyor eşim fazla çıkamıyoruz ama elinden geldiğince çıkarmaya çalışıyor 
(1,071 puan) tarafından
Ben çalıştığı günleri geçtim evde olduğu zaman ilgilensin dışarı çıkınca hadi gidelim yeter der tek gidince de 12 gece saat yani anca geliyor
(2,679 puan) tarafından
Canım bizimkide evde kaldığı gün yorgunum der genelden arada çıkarız ben tek gidiyorum genellikle onu beklemiyirum
0 oy
(2,058 puan) tarafından
Kusura bakma ama neden böyle birine tekrar çocuk verdin ki. O sizi çıkarmıyorsa siz çocuklarınız ile çıkıp gezin
(1,071 puan) tarafından
Canım ilk cicukta zaten pek böyle olduğunu bilmiyordum ikinci korundugum halde oldu çok ağlamıştım aldiracam diye annem alırsan hakkımı heleal etmem dedi aldırmadım iyimi aldirmamisim zaten yüzümü tek güldüren beni tek mutlu eden şey iki cocugum
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Kuzum mesela yanına bir arkadaşını da alıp çocuklarla sen çıksan? Hiç bekleme onu yani keyfine bak takıl
(1,071 puan) tarafından
Canım evim uzak bı yere gidince arabaya binmeliyim iki çocuk bu yaz da sıcakta arabaya bin uzağa git olmuyor birlikte yapmk istiyorum oda olmuyor
(5,476 puan) tarafından
Taksi ile gitsen diyeceğim ona da uzak dedin deli para tutar :((
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Çok zor bı evde görünmemek benm hayatıma veya burdakinlerin hayatına bakma bende

O sizle bı arada olmak istemiyor çıkmak istemiyorsa sen çocuklarınla bı hayat kur ve ona göre plan yap.

Hergun sen çıkar çocuklarını dışarı kızının yaşı büyük sana engel olmaz ve evdede durmak istemez haklı olarak. 

Sen ciktiginda bişey derse sen becerip cikartmiyosun bu görevde bana düştü dersin 
(1,071 puan) tarafından
Canım evim heryerw uzak gezilecek bı yere çıkmam için araba olması gerekiyor dolmuşa binmek bu sıcakta iki çocukla bebek arabasiyla çok zor akşam serin kende çıkamıyorum evimin etrafı başı boş köpeklerle dolu cocuklarima bı zarar gelir diye cikmiyorum
tarafından
Ehliyet al bence
0 oy
(3,241 puan) tarafından
Bazen tamda boyle bi insana dönüşüyor bos vakti bol olunca sürekli arkadaşları sürekli kahve sonra beni bi çıldırtıyo bi söyleniyorum bi kavga kiyamet sonra moda giriyo

Erkeklerin geneli boyle sevgisiz ilgisiz onlara göre hersey yolunda ama biz sevgide ilgide bekliyoruz bunu anlamıyolar
(1,071 puan) tarafından
Haklısınız oyleler gercekten
(3,241 puan) tarafından
Izin verme kavga et düzelir
0 oy
(260 puan) tarafından
Yani yaptigi guzel bisi deil acikcasi mesela dun esim kuzeniyle cok heveslendi baliga gitti haftayada bizi goturucek gidelim hava alalim diye bazen gercekten cok yoruluyo esim adamin yurumeye mecali kalmiyo calistigi is zor ona ragmen hadi hazirlanda arabayla biraz gezdiriyp degisiklik olir der o bile yeter bana cunki dusunuyo bayramda 3. Gun hezmeye goturdu nerdeyse aksama kadar gezdik kizimda 1 yasina yeni giricek üstelik 
(1,071 puan) tarafından
Ben onu anlıyorum yorulduğunu da biliyorum ama boskende aynı şey değişen bir şey yok yani tek sorun bizimle hiç bir şey yapmak istememesi
0 oy
tarafından
Severek mi evlendin
(1,071 puan) tarafından
Kör kütük aşık değildim zaten tanıdığım biriydi komsuyduk aynı koydeydik
0 oy
(2,528 puan) tarafından
Bizce oyle degil esinin sizi cikarmasini neden bekliyosun sen kendin cik parka git kafelerde vs oyun alanlari oluyor orada sen kahveni icerken cocuklarda oynar hersey yemek yiyip dayak yememek degil oyle kocalik olmuyo malesef
(1,071 puan) tarafından
Canım evim heryerw uzak gezilecek bı yere çıkmam için araba olması gerekiyor dolmuşa binmek bu sıcakta iki çocukla bebek arabasiyla çok zor akşam serin kende çıkamıyorum evimin etrafı başı boş köpeklerle dolu cocuklarima bı zarar gelir diye cikmiyorum
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Bayramda eşim sabah uyanıyor ne yatak toplama ne kahvaltı hazırlama ne çocukla ilgilenme sanki bekarmiş gibi alıyor telefonu oturuyor söyledim herşeyde yapar ama hak ikiletmez sabah böyle akşam.boyle bana gelen geldi onun mesaisi bitti de benim mesaim neden bitemiyor ben kocamın annesi değilim toplumda erkekler o kadar eşlerini anne rolüne bürüyor ki anneler herşeyi yapar oluyor dedim açık açık alıp telefonu oturamazsin kalktigin yatağı toplayacaksın kahvaltiyi hazirlaman gerek ben yatiyorsam isim varsa da yoksada o çocuğa bakacaksın bend bunaliyorum dedim düzeltti egerki duzeltmesin feryat figan bagrinirim beni sayacaksin hizmetçi niyetine koymayacaksin diye benim sinirim yok bu konu benim için boşanmaya bile gider çünkü önemsemeyen insan bu şekilde yapar ve beni onemsemiyorsa hayatımda olmasına gerek yok ömrümü kıymetimi bilmeyene harcayamam bu koca icinde geçerli 
(1,071 puan) tarafından
Canım defalarca uyardım defalarca saatlerce konuştum sabaha kadar analtigim günler oldu ama gram degismedi
0 oy
(636 puan) tarafından
Böyle yapsaydı kocam ona eş koca bile demezdim ne demek senin bebeğin var ne demek dayak yemiyorsun yemeğin var, herşey karın doymasi ile olmuyor, açık net eşim öyle yapsaydı kaç defa uyarırdim haa beni dinlemese ciddi bir şekilde ya kendine çeki düzen ver yada bu evliliği baştan bı düşün derdim
(1,071 puan) tarafından
Çok uyardım ama yok gram fayda etmedi bizleykenutsuz adam ben kendimi anlarımda çocuklar ne yaptı ona
(636 puan) tarafından
Madem öyle yapacaktı ne diye sizinle evlenip sizi perişan ediyor bu adam yaa sinirlerimi bozdu
0 oy
(2,144 puan) tarafından
Canım yaptığı yanlis. Bu tarz esler cok var çokta duyuyorum burada ama tek başına yapmadın sonuçta bu çocukları. Sen kendi keyfine bak yani ona bel bağlama yoksa daha da yipranirsin
(1,071 puan) tarafından
Zaten çok yıprandım vallahi çocuklarıma ilgilenmeye bile artık hevesim kalamdi
0 oy
(393 puan) tarafından
Sende o yokmuş gibi davranmalasın. O kendi hayatına rutinler koymuş ve gerçekleştiriyor. Sabah kahvaltını yap işlerini hallet al çocuklarını çık. Bazen işlerini yapma kendine izin ver. Sorarsa da yemeğin var dayak yemiyorsun yeter de.
(1,071 puan) tarafından
(393 puan) tarafından
Taksi çok mu tutuyor?
(1,071 puan) tarafından
İnan hiç binmedim bilmiyorum
(393 puan) tarafından
Böyle adamın parasına kıy bin. Heryere kardeşi vs ile giden bir zahmet taksi parası da versin.
0 oy
(6,117 puan) tarafından
Kız sen değilmiydin eşim bi kaç ayda bir gelir diyen korunma konusunda soru sormuştun karıştırdımmı acaba. 
(1,071 puan) tarafından
Evet ben sormuştum iş için bazen uzağa gider
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Kocanız böyle mı diye sorduğun için yazıyorum. Eşim ben ve kizimsiz hicbir yere gitmez. 
(1,071 puan) tarafından
Ne güzel ALLAH daim etsin adınıza sevindim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 397 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Peri123 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 538 göst.
0 oy
37 cevap 1,074 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ozlemozlemo (0 puan) tarafından soruldu
0 oy