0 oy
466 göst.
Aile kategorisinde (1,294 puan) tarafından

Kızlar ben 3 senelik evliyim. Kaynanam ile ilçede yaşıyorz. Araba ile gidilecek mesafede. Her 2 3 gün Bi mutlaka giderz . Tek gitsek neyse ama gorumcemde hep bizimle gelir. Bi ara Bi kaç kere tek gittik Kaynanam sürekli ablanida getirseydn diyor. Onunda iki çocuğu var oglu 16 kızı 9 yaşında. Yani görüyorm benm gibi gelinler hiç gitmiyorlar. Annemde bana kızıyor git gitme demiyorm sana ama gorumcen varken gitme diyor. Kendisin arsz biraz yani söylediği lafın flan nereye gittigini düşünmeden konuşur kızı desen zaten laftan anlamaz sanki kızım 9 yaşında o kız 2 yaşında. Arkadaşmda heo kızıyor mesafe iyidir ama sen orayı bekliyosn diye. Onlarida sevdiğim soylenemez akşama kadr neler derler. Kızımın benm Bi değerm yok ama niye hala gidiyorm onuda anlamış degilim :)) annemde seni çözemedim hep sevmiyorsn lafları zoruna gidiyor moralini bozuyorlar h3mde dahaa gidiyosn az kendini ağırdan al diyor.  Siz kaç güne Bi gidersnnz??

26 Cevaplar

0 oy
(2,861 puan) tarafından
2. 3 ayda bir bazen oda yok 
-Reklam-
0 oy
(2,188 puan) tarafından
Valla canım 1 sene içinde 3 kere gittim. Aramızda zaten uçakla 1.5 saat vardı artı 1 saatte ekstra araba yolu. Sonra taşındık ama yakın olsaydık hemen arabayla gidecek kadar haftada 1 giderdik muhtemelen
0 oy
(797 puan) tarafından

Kadın istemediğini Surat ifadesi ile belli eder. Kolay kolay gitmem bı Ramazan Bayramı'nda gittik bide Kurban bayramın da ondada belli süre oturup kalktık.

Genelde Kendi gelmek istiyor ve geliyor 
0 oy
(308 puan) tarafından
Cumadan cumaya 5 dakika içeri bile girmem aynı mahalledeyiz pazar onların evin önünde olduğu için mecburi uğruyorum yoksa 40 yılda bir giderim hele görümcelerim eltim varsa hayatta gitmem 
0 oy
tarafından
10 dakikalık mesafe var yok.

Ama biz ayda bir gidiyoruz şuan. Dönem dönem değişebiliyor. Mesela Ramazan'da daha fazla gitmiştik. 
0 oy
(1,698 puan) tarafından
biz aynı şehirde değiliz bayramdan bayrama gideriz bazen oda yok :(( ben severim kaynanamlar la vakit geçirmeyi 
0 oy
(2,691 puan) tarafından
6 yıldır birlikteyiz 3 senedirde evliyiz. Sevgiliyken, nişanlıyken her hafta sonu kayınvalidemlerdeydim. Evlendim çocuğum oldu her hafta sonu kayınvalidemdeyim. Bizde gelenek gibi oldu. Ama memnunum. Kayınvalidemlerde rahatım baya. Gidiyoruz bazen 3 4 gün kalıyoruz. 2 görümcem var biri 33 yaşında diğeri 24 yaşında sohbet muhabbet olduğunda tadından geçilmiyor. Bir de biz bir araya gelince kızımı babasıyla dedesine kitleyip kahve sigara eşliğinde 101 oynuyoruz. Şimdi köydeler kurban için gittiler Pazartesi ya da Salı günü gelecekler. Gelseler de gitsek diye bekliyoruz :) her gün arayıp ne zaman geleceksiniz diye darlıyoruz :)
(1,294 puan) tarafından
Allahim muhabbetinizi daim etsn canm
0 oy
(52 puan) tarafından
Farklı şehirlerdeyz senede bir gideriz 10 15 gün kalır geri doneriz
(1,294 puan) tarafından
Keşke bende farklı şehirlerde yasasaydm  :))
(52 puan) tarafından
Nasip diyelim
0 oy
(178 puan) tarafından
Kaynana iyi olsa gidilir işi yapilir yemeği yapılır temizliği yapılır elimden gelen herşeyi yapardım ama yaşadıklarımdan gördüklerimden duyduklarimdan sonra mahallesinden sokağindan bile geçmiyorum 
(1,294 puan) tarafından
B3nde yapiyorm halen hasta olmama rağmen. Görümcem zahmet edipte kıçını bile kaldırmaz.  Kurbanda ete elini surmedi
0 oy
(1,626 puan) tarafından
Senede 1 kez 2 gün kalıyoruz sadece
(1,294 puan) tarafından
En iyisi canım
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Aynı apartmandayiz eltim ben ve kayınvalidem ayda 1 gider 5 dk durur giderim  o da zoraki oluyor genelde :)))
(1,294 puan) tarafından
Ayy aynı apartmanda olsak oda bizden çıkmaz:)))
(243 puan) tarafından
Ayda bir mi bende aynı apartmandayim, merdivenden gecmiyim hemen nereye yada nerden böyle der
(2,195 puan) tarafından
Bana da soruyorlar cevap alamıyorlar sagir ve dilsiz gibi yüzlerine bakıyorum :))))
Veee kaynanam çalışıyor genelde bütün işlerimi o gelmeden yapar geldiği saatte de ölü taklidi yapıyorum
(243 puan) tarafından
Harika bence
0 oy
(2,041 puan) tarafından
kaynanamla aramda arabayla 10.dakika mesafe falan var ve haftada bir giderim baslarda yeni evliyken haftada 2 3 kere giderdm ama 2 cocukla artk haftada bir gidiyorm
(1,294 puan) tarafından
Bizim de öyle 10 dk lik yol. Bende artk gitmemeye çalışacagm
(2,041 puan) tarafından
ya rahat oldugun bir yerse neysede laf falan atiyorlar diyorsn ne diye sık sık gidiyorsun haftada bir git yeter bence
0 oy
(1,648 puan) tarafından
10 günde bir görüşürüz genelde 
0 oy
(680 puan) tarafından
2 haftada bir gidiyorum bazende 3 haftada bir
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Senede 2 kez gider dua eder gelirim 
0 oy
(667 puan) tarafından
2 sokak ötede oturuyor her aradiginda giderim hep yemege cagirir babam evden baska yerde rahat yemek yemiyo cocuktan sonra da haftada 3 kere gidiyoruz görumcem gelsin gelmesin gidiyoruz onlari cagirinca bizi de cagirir birlikte olalim ister hep sagolsun bir gunde bir kötülüğünü gormedim 3 senelik evliyiz 
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Vallahi değişiyor bacım yeri geliyor hergun iniyorum yeri geliyor haftalarca inmiyorum ki alt katta oturuyor sizinki uzakmista 2 3 günde bir iyi gidiyorsun gene sicakta
0 oy
(566 puan) tarafından
Pazar gunleri esimle giderim her hafta pazar gununu ona ayiriyoruz bize gun yok... Nereye gitsek onu da yanimizw aliyoruz yoksa kiskaniyor acikca soyledi istemiyor yanliz cocuklarimizla biseyler yapalim.. esimsiz asla gitmem
0 oy
(230 puan) tarafından
6 aydır hergün gidiyoruz hasta diye. Öncesinde de haftada 2-3 defa giderdik.
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Yan yana oturuyoruz yeri geliyor 1 hafta gitmediğini bilirim sıkılıyorum kendi kendine laf ediyorsa bilemem 

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 805 göst.
24 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
0 oy
8 cevap 226 göst.
24 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Nurkubra34 (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.

397,726 soru