0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (231 puan) tarafından
Kızlar temmuzda hayırlısıyla iki yaş giriyoruz ama bebeğim bu aralar yemek yemez oldu zaten zorla yerdi yemek seçen biriydi şimdi ne alsa ağzına direk atıyor kaç gündür birşey yediği yok emmekten başka neden böyle oldu biranda sürekli ağlıyor mız mız oyun oynamiyor beni istiyor hadi bunlar neyse yemek konusunda daha ağzına aldığı gibi atıyor sevdiği şeyleri bile varmı böyle yaşayanlar ne yapabilirim tecrübelerinizi yazın nolurrr

3 Cevaplar

0 oy
(13,241 puan) tarafından
23 aylık bugün nerdeyse hiç bir şey yemedi 

Brokoli dan pırasaya seven bebektı ıkı üç aydır sıfır iştah 
(231 puan) tarafından
Peki huysuzluk felan filan varmı canım
(13,241 puan) tarafından
Zirvede
(2,626 puan) tarafından
Ayyy Şirinim. Aynı dertten bende de var bitane :):) bir de kızamık olduk 2 gündür isilik diye takılıyorum. Bu gün gittim çocuk acile ateşi çıkınca.
(13,241 puan) tarafından
Aa çok geçmiş olsun şimdi nasıl?
Aşırı inat her şeye ağlayan dediği olmayınca deliren sokaktan eve girmek istemeyen sıfır iştah kız oldu benim uysal kız :(

Tek değişmeyen şey kardeşini seviyor öpüyor sarılıyor sürekli onunla ilgisi hariç her huyu değişti
(2,626 puan) tarafından
Öyle canım ya. Dün parktan eve geldik diye bebek arabasını ısırmaya çalışıyordu. Beni ısıramadı bebek arabasına saldırdı. Şükür ateşi yok. Vücudu kırmızı kırmızı öyle evde dolaşıyor deli kız :) halsizlik var. Dışarı çıkacam diye tutturuyor diğer çocuklara bulaşıcak diye çıkarmıyorum evde de sıkıldı kız. Öyle arabayla kimseye bulaşmadan sahilde filan dolaşıyoruz bebek arabasında. Diğer türlü temas kalabalık başka çocuklar için sıkıntı.
(13,241 puan) tarafından
Senin gibi duyarlı anneler coğalsınnnnn

Çok geçmiş olsun atlatır inşallah tez zamanda
Yok isteklerı bitmiyor iştah sıfır iki de zor uyutttum gece uyumasın yemek yesin yok yemiyor
Bide şey öğrenmiş kızınca ağlıyor ya parmağını sokup kusturuyor kendini drama queen
(2,626 puan) tarafından
Keşke canım ya. Benim kızda arkadaşlarından bulaşıyor hep. Heheheh parmağını sokup kusturmak nedir ya . Nereden görmüş cimcime :)
(13,241 puan) tarafından
Çok dramaci
(2,626 puan) tarafından
Kız çocuğu işte :):) her olayı büyük olaymış gibi büyütüyorlar.
(13,241 puan) tarafından
Allah bıze sabr versin
(2,626 puan) tarafından
Amin canım :)
-Reklam-
0 oy
(2,530 puan) tarafından
Sıcaklardan canim bide artık seçiciler benimkide çok güzel yiyen bir bebekti .iki yaştan sonra sebze yemez oldu .bende sebzeleri mucvere çevirdim.muz yiyen çocuk muzu bıraktı pankekin içine attım öyle yedi.pilav sade yerdi şimdi şehriyeli yiyor.degisik değişik huylar edindi bakalım nezaman düzelecek.sen memeyi sonlandırmaya bak canım ona guveniyolar.birde öyle dene ama yemeyen de yemiyor.ben evin belirli köşelerine biseyler bırakıyorum bugün mesela yumurtayi masada yedi kalktı gitti .bir koltuğa salatalık koydum parmak şeklinde ,bir.koltuga pankek koydim .tekli koltuğun birine çeyrek ekmek ,bir tekli koltuğa da zeytin falan simit koydum hepsini yedi çok şükür :)))ben üzerine gidince kaciyor oyuna çevirdi böyle devam edeceğim bakalım bir süre yesin de nasıl yerse yesin diyirum
(231 puan) tarafından
Sağol canım benimkide muz yerdi bir haftada aldığım muzları bitirirdi kahvaltı ederdi çorba içerdi ama şimdi hiçbiri yok artık üzülüyorum üzerine gitmemeye çalışıyorum sürekli ağlıyor zaten ama sabır sabır diyorum bakalım bende deniycem öyle yeterki yesin ya bugün tezgahta çorba icirdim bir kaç kaşık anca öyle yedi oda çorbadan nolcam ne kadar doyururki akşama tantuni yaptım yok karpuz veriyorum yok ayran içerdi yok onu bile geri atiyo agzindan çok üzücü bir haftada değişti huyu Allahım sabır
(2,530 puan) tarafından
Şuan 29 ayligiz canim valla ittire kaktira duzelmicek.benimki de ayran yoğurt bıraktı.taze taze getirttiriyom köyden . bikere üzerinde ki kaymağı ağzına geldi birakis o birakis bende yogurtli çorba ,sarımsaklı makarna, tarhana çorbasının içine bı iki.kasik öyle vitamin alsın diom anlamio Allah'tan anlasa onlarida yemez
(231 puan) tarafından
Bende corbalarina sarımsak arıyorum ama canım yese bir iki kaşık tamm oda zorla oyunla felan ah ah
0 oy
tarafından
Benimde öyle maalesef bende ayran karpuz dondurma vs şeyler veriyorum aç kalmasın diye onları da anca yiyor zaten iştah şurubu istedim doktordan yazın önermiyorum dedi çünkü sıcak iştahsızlık yapabiliyor dedi bende zorlamıyorum yedi kadar artık 
(231 puan) tarafından
onları da yemiyor ki  herşeyi atıyor of of memeyi biraktircam  şuan bu durumda zorlar daha çok üzülür aç kalır diye de  biraktirmadim dedim tam iki yaşında birakicaktim
tarafından
Dinimizde kız çocuğu 1,5 yaşa kadar erkek de 2 yaşına kadar emzrilir, zamanı geldiyse bırakın derim yoksa daha da zorlaşıyor
(231 puan) tarafından
Bıraktircam canım da işte şuan böyleyken yemez icmezken onu daha çok hirpalanir diye korkuyorum
tarafından
Anne olarak işimiz zor Allah kolaylık versin bizlere umarım düzelir üstüne gitmeyin daha da inat yapıp yemez

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 420 göst.
16 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde idilt (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 28 göst.
20 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Defneay789 (307 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 207 göst.
0 oy
4 cevap 120 göst.
21 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (231 puan) tarafından soruldu