0 oy
324 göst.
Aile kategorisinde (1,158 puan) tarafından
Kayınvalidem bu aralar benim giyinisime vs takmıs durumda acıgım ama üsturuplu giyinmeme ragmen böyle.Neyse gecen bayram esim icin diyor oglum istedigin gibi bi gelin buldum demisti diyor benim icin ilk zamanlar kıyafet yüzünden hafif bi tartisma olmustu o zaman söylemisti bunu şimi bu bayram yine aynı seyi söyledi hicbir sey yokken arada kolumun acıklıgına vs de laf ediyor bir sey buldugunda.Yani ben art niyetli düsünmek istemiyrm eski kafa diyrm kendi gibi olmamı istiyor diyorum  esime söylesem hicbir sey demiyor bu konuda ama ben hâlâ beni kabul edemedigini düsünüyrm davranıslarindan ve bu sözlerinden yanlis mi düsünüyorum siz olsnz ne dusunurdunuz 

6 Cevaplar

+1 oy
(3,490 puan) tarafından
Ben direk uyarirdim, bana ve giyimime karisma beni boyle gordu oglun boyle aldi sana veya ona gore degisemem derdim.
(283 puan) tarafından
Bende bunu yazıcaktım aynen
(1,158 puan) tarafından
Öyle saygisizca konusamam ama söyledim bayaga ben ne giyinecegimi bilirim vs seyler ki hatta kendinize göre birini bulsaydnz madem bile dedim gecenki tartismamizda ama konu kapanmamis esim konusmadigi sürece de kapanmayacak gibi.
-Reklam-
+1 oy
(15,256 puan) tarafından
Sende benim istediğim kaynana değilsin ama yapacak bir şey yok de gül 
0 oy
(363 puan) tarafından
Oğlun almış beğenmiş sana ne oluyor derdim heralde 
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Eşin anasına mi eş bulmus yoksa kendisine mi ona takıldım ben canım.aciklik kişiye göre değişir de kocası dururken anasına laf dusmez
0 oy
tarafından
Tamamen kocada bitiyor bu iş ya benim kaynanam karışamıyor eşim müsade etmiyor ama geçen priz yanmıştı adam bize geldi üzerimdeki aşırı dardı göğüs dekoltem gözüküyormuş hiç fark etmedim , kaynanam odadan çıkmama müsade etmedi ama kıyafetimide demedi, sonra adam gidince yanıma geldi  ağladı kızım üzerinde ki vücut hatların çok belli Allah rızası için dikkat et erkek milleti nefisleri kabarır dedi sarıldım öptüm dikkat ederim dedim . 

Güzellikle yaklaşsa sana inan bu kadar batmaz sana söyledikleri 
0 oy
(632 puan) tarafından
Benimkide bu genç yaşını oğluma göre kısıtlama diyip bana mini etek aldırır 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 505 göst.
0 oy
5 cevap 520 göst.
15 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 690 göst.